BLÍZKA BUDÚCNOSŤ

26. septembra 2022 | ENERGIE ŽIVOTA, METAFYZIKA

Žrica Nadežda zo Sibíri nám poskytla informácie o vývoji udalostí v blízkej budúcnosti. Ako všetky videnia týkajúce sa nástupu Zlatého Veku (poskytované Kanálom Školy z Jemnohmotného Sveta), nestačí to pozerať iba ako jednu zo „zaujímavostí“. Ale toto rozhodnutie (a aj nevyhnutnú zodpovednosť zaň) si nesie každý sám.

VIDEO

Dôležité je si uvedomiť, že  už NIČ nemôže zastaviť príchod Zlatého Veku, aj keď ten má vlastný „harmonogram“. Adepti seminárov Metafyziky vedia, že bez pravidelnej čistky negatívu je všetko iba ilúzia a naivita.

Čistota je stav DYNAMICKÝ.

Podotýkame, že do kategórie „Človek“ patria všetky biele národy, ale spadať do kategórie „Človek“ je síce nutná, ale rozhodne nepostačujúca podmienka. Je veľmi dôležité spustiť adekvátny proces MYSLENIA (bukvica M), pretože jedine ono umožňuje prístup ku všetkému (nevyhnutne potrebnému) Znaniu (Ѩ). Ale na pochopenie všetkého Znania (nie iba jeho časti) je nutné zbavenie sa „nepotrebného“ (Ѭ), čo jediné umožní zvládnutie výstupu Vedomia (Živatmy) minimálne do 10. dimenzie (na úroveň 10. čakry), prípadne vyššie.

Zrieknutie sa zbytočnej záťaže je hlavne schopnosť adekvátne chápať stav „MY“, čo nie je vôbec jednoduché. Až po zvládnutí tohto kroku príde Duchovný vývoj (bukvica Ѯ), ale tu treba mať na pamäti, že táto bukvica označuje duchovnú charakteristiku všeobecne. Neobsiahnutie Znania a predčasné uzavretie filtra (ѨѬ) bude síce mať za následok dostup k duchu, ale ten môže byť všakovaký. Veď sú aj duchovia Temnoty… teda aký duch, taký kanál do Jemnohmotného Sveta. A náš je iba jeden z nekonečného počtu všetkých.

Teda Zdravomyslie, kľud a rozvahu. Neprenáhlite sa a nebuďte naivní. Odporúčame sledovať a skúmať mysle tých, s ktorými prichádzate do styku, hoci aj v „duchovnej“ sfére. Zvieracia štruktúra mysle je veľmi rozšírená… bez ohľadu na to, či sa zúčastnili alebo nezúčastnili seminárov Metafyziky.

26.09.2022

NAŠI PARTNERI: