skcsenderu

separator

Radi by sme upriamili vašu pozornosť na niektoré momenty z diela ruského umelca Michaila Zadornova. Hoci dnešná popokracia (jedna z aktuálnych foriem demokracie) sa ho snaží nahradiť čím sa len dá, nedarí sa im.

Ako sme už neraz spomínali, dnes – v časoch informačnej vojny – je dôležité vedieť rozlišovať medzi informáciou a nositeľom informácie. Rusko je našou pravlasťou, Rusi sú naši pokrvní bratia – o tom nemôže byť ani pochýb. Ale Rusi dnes v Rusku nevládnu – presne tak ako Slovieni nevládnu v Sloviensku. Ešte za prezidentovania Medvedeva vydelila ruská vláda na rekonštrukciu Malého Jeruzalema – ktorý dal pôvodne vystavať v Istre, blízko Moskvy smutne známy patriarch NIKON (pre Slavjanov NIK ON) – dve (2) miliardy rubľov. V mnohých okresných mestách Ruska sa rozpadávajú nemocnice, ale cirkevná stavba nedofinancovaním neutrpela.

Prvý odporúčaný film je o Riurikovi, z ktorého urobili to, čím nikdy nebol – akéhosi Normana. Presne tak, ako z nášho Sloviena kniežaťa Sama – ktorého jeden syn dostal meno Rus – urobili cudzinca. Niektoré diela sú veľké práve tým čo v nich nie je povedané doslovne, ale sa dá – pri znalosti našej Kultúry – domyslieť.

Druhý film, ktorý vám odporúčame je o Prorokujúcom Olegovi:

Pri sledovaní filmov vám prajeme veľa pekných chvíľ. Veríme, že sa nebudete odvádzať detailami, ale potešíte sa veľkým Obrazom.


NAŠI PARTNERI:

beregina hodiny

2 percenta 2018 home

 

 

 

 

 

 

 

 

VPS Server / SSD discs

VPS hosting and services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

VPS hosting and services

joomla site hosting

VPS hosting and services

drupal site web hosting

7 day trial VPS server

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting