DEVÄŤ NEZNÁMYCH

11. novembra 2015 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), FILMY, HĽADANIE, VYŠLO INDE

Staré čínske príslovie hovorí, že lepšie je raz vidieť ako tisíc ráz počuť. Preto vám prinášame niekoľko ďalších typov na sledovanie. Samozrejme z oblasti, ktorou sa zaoberáme.

Americký film THEY LIVE bol natočený koncom 80-tych rokov. Je až neuveriteľné, akú výpovednú hodnotu má dodnes. My však vieme, že nejde o náhodu, ale že všetko, čo pre nás „organizujú“ mimozemšťania nám musia oznámiť. Je už našim problémom – naivita prameniaca z nevedomosti – že takéto veci neberieme vážne. Hlavná myšlienka je veľmi jednoduchá – medzi ľuďmi žijú na Zemi neľudia. Pri bežnej komunikácii vyzerajú ako my. Obsadili také miesta v ľudskej spoločnosti, že ju majú celú pod kontrolou. Ale aj medzi ľuďmi sa nájdu takí, ktorí im – za materiálne výhody – slúžia.

Existencia neľudí medzi nami je hlavným motívom 12 dielneho seriálu ТЁМНЫЙ МИР 2. Hneď je potrebné upozorniť, že jestvujú 2 verzie – film, ktorý je akýmsi zostrihom všetkých dielov a samostatné diely. Na rozdiel od predchádzajúceho filmu z r. 2013 nemá význam sledovať „skompresovanú“ verziu, lebo v nej sa už strácajú dôležité detaily.

Každý dielov ukazuje jeden zo spôsobov, ako nám neľudia kradnú našu životnú energiu – vždy na pozadí konkrétneho príbehu. Okrem tejto informácie môžeme pozorovať neuveriteľnú naivitu dnešných ľudí – ale práve takto v skutočnosti žijeme.

Uvidíte najpoužívanejšie spôsoby kradnutia životnej energie. Deje sa tak cez sex, ale používajú aj metódy skrz mobilné telefóny či peniaze. Môžu nadviazať kontakt aj bežným ponúknutím sladkostí či keksov na diskotékach, teda všade a nenápadne tam, kde sa dnes zhromažďuje mládež. Uvidíte metódy používané čiernymi mágmi – napríklad použitie tzv. zákona sympatie skrz bábku, na ktorej sú prenesene vykonávané činnosti, ktoré ovplyvňujú reálneho človeka. Pôsobiť môžu aj ovplyvnením rodinného príslušníka, alebo vycicať životnú energiu pomocou popovej hudby. Rovnako neočakávané môže byť ťahanie energie z ľudí pomocou jednoduchých – detských – malieb na chodníkoch, veď dieťa ostáva nepovšimnuté… Rovnako nebezpečné môže byť, ak požiadame neľudí o pomoc „počarovaním“, napr. v naivnej snahe si zachovať lásku a „odstaviť“ soka či sokyňu.

Nie náhodou je rámec príbehu postavený tak, že hlavný negatívny hrdina – čierny mág – žije v Londýne a pod kontrolu chce dostať Moskvu, a to zničením kupoly energetickej obrany. Ale uvidíte, ako použitie skutočného mena človeka ho môže dostať spod kontroly temných síl. Skutočnosti ako táto je však vo filme podaná prenesene – aby ju dnešný divák pochopil. My vieme, že skutočné, večné meno je to, ktoré možno dostať na obrade menorečenia alebo napríklad zasvätením v obradoch Svetlej tantry či podobných úkonoch. Šarlatáni túto schopnosť nemajú.

Zaujímavé je pozorovať hlavnú hrdinku, ktorá na začiatku nosí nohavice, ale ku koncu je už oblečená v sukni. Podobných detailov je v seriály viac, ale všetky sú podané z pohľadu moderného človeka. Našim čitateľom by však mali byť mnohé veci jasné.

Seriál nie je dostupný na všetkých portáloch. Ak ho nespustíte z našej stránky, treba ho hľadať. Nakoniec to však stojí za to.

Ďalším zaujímavým seriálom je DEVÄŤ NEZNÁMYCH. Uvidíte tu problematiku paralelných vesmírov, aj varovanie, ako osudovo môže dopadnúť splnenie želania „neštandardným“ spôsobom. Uvidíte, že nemecká ANENERBE – organizáciu vytvorili nacisti – existuje dodnes. Metódy, ktoré používajú na ovládnutie mysle človeka nemožno podceňovať – a už vôbec nie dnes.

Samotná tajná organizácia deväť neznámych bola založená indickým kráľom Ašokom ešte pred našim letopočtom. Existujú sily, ktoré nedokáže bežný človek zvládnuť – dosiahnutie jedného môže znamenať stratu druhého. Existujú ľudia, ktorí dokážu čítať z mysle iných ľudí – ak sa títo nevedia brániť. Uvidíte, prečo mačky boli posvätnými zvieratami Egypťanov a ako dokážu ochrániť pred neviditeľnými silami.

Dohoda s čiernym mágom môže nastať celkom nenápadne, ale nedá sa z nej vystúpiť. Mág ľahko klame zmysly neznalého človeka. Na druhej strane možno uvidieť, že súdené páry sa môžu nakoniec v živote stretnúť aj pri zmenených podmienkach, ale v blízkych paralelných vesmíroch. Nastavenie obrany niektorých miest pomocou ochranných symbolov viesť k smrti ich narušiteľa aj po mnohých rokoch. Rovnako uvidíte príklad vstúpenia do tela iného človeka a spáchanie napríklad zločinu, ale skutočný vinník trestu unikne. V neposlednom rade možno vidieť, že jestvujú symboly – my ich voláme oberegy – ktoré naozaj dokážu zablokovať prístup temným silám.

Uvidíte aj mnoho iného – prajeme vám príjemné zážitky pri sledovaní týchto filmov.

 

NAŠI PARTNERI: