FESTIVAL BRATANIA SLOVANSKÝCH NÁRODOV

19. júla 2022 | METAFYZIKA, SEMINÁRE

Milí priatelia, účastníci kurzov Metafyziky!

Pozývame Vás týmto na Festival Bratania Slovanských Národov, ktorý sa tento rok prvý krát uskutoční na Slovensku v termíne 27.8.-4.9.2022 v hoteli Javorná v Drienici.

Festival je určený všetkým Slovienom, Árijcom, Rassénom, Sviatorusom.

Čo Vás čaká na festivale:

  • Začiatočnícky seminár
  • Veľký seminár
  • Výlety na miesta Sily
  • Stretnutia so zaujímavým Človekom – besedy, prednášky
  • Koncert – „ Haló hľadáme talenty“
  • Tvorivé dielne
  • Chorovody, hry, rozhovory a mnoho ďalšieho

Dôležitá informácia pre účastníkov festivalu: Nástup na festival je jednotný v sobotu 27.8.(prípadne už v piatok večer) odchod po ukončení festivalu v priebehu nedele 4.9.2022. Nie je žiaduci príchod počas týždňa na už rozbehnutý festival (keďže energie sa postupne v priebehu festivalu zvyšujú).

V sobotu a nedeľu plánujeme 6-hodinový začiatočnícky seminár pre tých, ktorý ešte fyzicky začiatočnícky seminár neabsolvovali a majú záujem zúčastniť sa festivalu.

V sobotu 27.8. večer sa uskutoční slávnostné otvorenie festivalu a oficiálne slávnostné ukončenie bude potom v sobotu 3.9. tiež vo večerných hodinách.

Príspevok za prácu pani Nadeždy na festivale je jednorazový v sume 80 Eur. Prihláška bude zaevidovaná až po uhradení tohto príspevku. Manželom a párom ponúkame rodinnú zľavu. Zaplatia spolu 100 Eur. Deti do 18 rokov, ktoré sa zúčastnia meditácii majú vstup na meditácie zdarma. Uvedenú sumu môžete uhradiť na účet oz Tartaria vedený v CSOB Poprad IBAN: SK54 7500 0000 0040 2201 0566.

Na festivale je možnosť objednať si ubytovanie s plnou penziou, prípadne len ubytovanie alebo len samostatný program festivalu bez ubytovania (opakujem že je potrebné zúčastniť sa meditácii od začiatku t.j. od prvého dňa).

Ubytovanie od sumy 15  Eur/os /deň + 0,50 Eur/os/deň  miestna daň.

Celodenná strava – zahŕňa raňajky, obed vrátane polievky a večeru

  • Dospelí: 16,00 Eur/os/deň
  • Dieťa do 14,99 r.: 20,00 € (ubytovanie + ½ porcia stravy) 1 deň
  • Dieťa nad 15 rokov: 23,80 € (ubytovanie + ¾ porcia stravy) 1 deň

Poplatky za ubytovanie a stravu bude možné uhradiť priamo na mieste v hotovosti počas registrácie.

Láskavo poplatky za ubytovanie a stravu neposielajte na vyššieuvedený účet.

Každého účastníka je potrebné prihlásiť samostatne. Aj každé dieťa prosím prihlásiť samostatne. Nepíšte do jednej prihlášky dve mená aj keď prídete spolu.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

ODHLASOVACÍ FORMULÁR

(pre prípad zrušenia registrácie a vrátenia registračného poplatku)

Informácie o výletoch a cenách za dopravu zverejníme dodatočne po spresnení celkového počtu záujemcov. Plánujeme výlet na Duklu a hrad Stará Ľubovňa. Vstupné si účastník hradí sám.

Cieľom Festivalu je spolupráca rovnako zmýšľajúcich. Hlavným bodom programu sú meditácie. Strava a ubytovanie je na úrovni horského hotela.  Deti sú na festivale vítané, sú však plne v starostlivosti svojich rodičov. Počas meditácii a prednášok bude k deťom zabezpečený dozor.

Organizátor si vyhradzuje právo na festival neprijať, prípadne z festivalu vylúčiť osoby úmyselne narušujúce spoločnú prácu.

19.07.2022

NAŠI PARTNERI: