Užitočné veci
skcsenderu

separator

KRÁTKA AKTUALIZÁCIA

Všetkých našich čitateľov, ktorí sa zaujímajú o netradičné zdroje energie – ktoré naozaj šetria Prírodu – chceme týmto povzbudiť. Už naozaj nebude treba dlho čakať. V tomto čase už prebieha príprava sériovej výroby nízkoenergetického kotla pre vykurovanie domácností a následne aj elektrického generátora s dispozičným výkonom 10 kW pre domácnosť.

Ak pôjde všetko podľa plánu, tak na prelome rokov 2019/2020 už bude táto technológia komerčne dostupná v Európe – ale HLAVNE na Slovensku.

Ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie, ale reálne sprístupniť takúto technológiu vrátane právnych aspektov, prípravy sériovej výroby a zabezpečenia servisu vrátane záručných garancií naozaj nie je jednoduché.

Zároveň vám odporúčame si pozrieť krátke demonštračné video z Kórei. Vzhľadom na kritiku mnohých „vševedkov“ – ktorí „odhalili“ podvod – sme sa rozhodli vykonať poslednú ukážku práce elektrického generátora. Prítomný bol aj nezávislý bloger, ktorý vypracoval o výsledku celej akcie svoje vlastné dokumentárne video.

Naše video je spracované profesionálne, čo tiež nebolo lacné. Generátor bol vyvezený na malý ostrov pri pobreží Kórei a ponechaný samostatne pracovať po dobu 5 hodín.

Na záver je vari vhodné citovať amerického akademika Jamesa:

Vždy existuje presne toľko dôkazov aby tí, ktorí chcú uveriť uverili, ale presne taký nedostatok dôkazov aby tí, ktorí nechcú uveriť neuverili.

Rozhodnutie je na vás.

Z praktického pohľadu podotýkame, že predvádzaný generátor je demonštračná vzorka. Skutočne, priemyslene vyrábaný generátor bude približne tretinového rozmeru.

12.03.2019

Pôvodný článok:

V septembri tohto roku sme navštívili Južnú Kóreu. Cieľom našej návštevy bol zaujímavý prístroj, ktorý dokáže samostatne vyrábať elektrickú energiu:

Principiálne je to 10 kW generátor, ktorý používa 5 kW na svoju spotrebu a zvyšných 5 kW je k dispozícii pre odber. Energiu potrebuje len na vlastný rozbeh. Po dosiahnutí pracovných otáčok ho možno od elektrickej siete odpojiť a naň elektrické spotrebiče pripojiť.

Na vlastné oči sme zariadenie videli, video zachytáva jeho prácu. Naozaj tam nebolo nič ukryté – žiadne „tajné“ drôty a podobné veci mimo záber.

Je predpoklad, že na budúci rok bude komerčne k dispozícii u nás v Európe. O vývoji vás budeme včas informovať.

04.10.2017

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting