skcsenderu

separator

Dnes vám odporúčame naozaj unikátne dielo modernej ruskej klasiky v majstrovskom filmovom spracovaní. Román Majster a Margarita z pera Michaila Bulgakova – úmyselne nechávame pôvodný tvar mena MargaRITA, naši čitatelia určite vedia prečo – je zároveň asi najzáhadnejší z románov ruskej literatúry 20. storočia. Je to román, ktorý by v podstate mohol niesť úplne pokojne oficiálny názov Evanjelium podľa Satana. Možno ho čítať znovu a znovu desiatky či stovky ráz, ale väčšina čítajúcich to hlavné z neho aj tak nikdy nepochopí.

Možno ho čítať a uvažovať – ktoré stránky z neho boli nadiktované Silami Svetla a ktoré Silami Tmy? Na túto otázku vám nikto nedá odpoveď. A tak tam, kde nieto logickej cesty nastupuje ono védické:

 Choď tam, nevedno kam,

 spoznaj to, nevedno čo.

 Znamená to, že musíme vstúpiť do svojho vnútra – odpovede sú totiž iba tam. Pri pozornom vnímaní zistíte, že ak vám sú známe védické princípy – vrátane Zápovedí – nájdete potrebné odpovede. Autor románu naozaj vedel, čo to je čierna mágia. Hoci spočiatku dielo vyzerá ako propagácia kresťanstva, v skutočnosti je to úplne inak. Kto naozaj je Ježiš, kto je Satan a aké majú úlohy? Pri obraznom chápaní Istiny nášho evolučného vývoja nakoniec zistíme, že Bieli či Čierni sú iba figúrkami na šachovnici veľkej vesmírnej hry o náš evolučný vývoj. Stvoriteľ hrá oboma sadami figúrok – podobne ako šach – aby nám zabezpečil našu aktívnu účasť v najväčšej hre celého Vesmíru – evolučnom vývoji všetkých členov našich Rodov.

 Vlastné odpovede dostanete iba vtedy, ak nebudete venovať nadmieru pozornosti rôznym „poradcom“, ktorí sa – bohužiaľ – aj tak nachádzajú iba v rovine projekcií Istiny. Hľadajte výlučne vlastný kontakt s vlastným vnútrom, ktorý jediný vám zabezpečí výstup do galaktických Výšok Poznania Sveta.

 Pri sledovaní vám prajeme veľa zaujímavých objavov.

 

VPS Server / SSD discs

VPS hosting and services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

VPS hosting and services

joomla site hosting

VPS hosting and services

drupal site web hosting

7 day trial VPS server

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting