JESEŇ NEPREŽIJÚ VŠETCI

21. júla 2020 | OKOLO SVETA, UDALOSTI

Vstupujeme do aktívnej fázy ukončenia Biblického projektu (nízkorozmernej Hry), keď sa už začínajú materializovať konkrétne elementy Armageddonu. Z pohľadu Jemnohmotného Sveta je Armageddon vyhlásením ukončenia Hry. Spolu s Armageddonom prichádza aj Apokalypsa. Tá pochádza z biblickej mytológie Zjavení Jána. V terminológii Školy v Jemnohmotnom Svete to je meno dámy na koni s trestajúcim mečom, ktorú sprevádza pes menom „Pizdec“ (Пѩсъ Zдҍсь, t.j. Pes Tu), a je to ničivá štruktúra. Úlohou Apokalypsy a psa Pizdeca je prečistiť celú Hru a všetky najčistejšie Duše, Duchovné štruktúry aj Živatmy vyviesť na novú úroveň, do Hry vyššej rozmernosti. Armageddon, Apokalypsa a Pizdec sú konkrétne (astrálne) programy-čističe pracujúce bez zľutovania, bez ohodnocovacích štruktúr. Sú to trestajúce a likvidačné štruktúry, ktoré nedávajú nikomu žiadnu šancu. Podľa pôvodných, biblických programov, tieto štruktúry mali za úlohu realizovať likvidáciu Človečenstva. Misia Veľkej Žrice (Kniha Múdrosti Perúna), t.j. podľa nášho presvedčenia vedmy N. P. Tokarevej, je misiou Matky, ktorá dáva každému Človeku šancu očistiť sa a prejsť hrať do Novej Hry. Je to fakticky misia Záchrany Človekov a Človečenstva. Ale fungovať to bude jedine tomu, kto prejde od „rozjímania“ ku konkrétnym činom. Už sme neraz hovorili, že názory sú pekná vec, ale budúcnosť tvoríme činmi, nie názormi.

Nadpis tohto článku nebol zvolený náhodne, jeho autorom je Valentín Katasonov, svetoznámy ruský ekonóm. Hoci sa jedná o kresťana, jeho prognózy – máme na mysli v ekonomickej a sociálnej oblasti – sa v značnej miere potvrdzujú. Preto je aj v Rusku veľmi populárny. My sme už mali v minulosti možnosť sa osobne zúčastniť jeho prednášky. Ale predtým, ako prejdeme k nemu sa prizrime ešte aj iným príspevkom z Ruska.

Horeuvedené video nám už známeho majora Kvačkova je tiež zaujímavé. Nebudeme ho prekladať kompletne – to si každý môže prezrieť sám, ale niekoľko poznámok k nemu predsa len uvádzame.

Len pred približne 2 týždňami bol v Chabarovsku zatknutý gubernátor Furgal. Putin ho vymenil za sebe lojálneho poskoka. Prečo také niečo urobil? Nuž Furgal sa akosi nehodil do putinovského režimu, začal prejavovať ľudskosť. Napríklad plat 1 400 000 rubľov si sám znížil na 400 000(!). V krajine, kde sa platy pohybujú od 12 000 rubľov (v Novosibírsku, treťom najväčšom meste Ruska sú absolútne „topové“ platy na úrovni 20 000 rubľov) to nemohlo ostať nepovšimnuté bežnými občanmi. Ak sa kurz Euro:Rubeľ pohybuje niekde okolo 1:70/80, tak najlepšie platy – vďaka putinizmu – nepresahujú niečo okolo 267 €! Ale platy štátnych úradníkov a kremľovských prisluhovačov vôbec sú v rozmedzí 500-700 000. Napríklad putinoospevovač židovskej národnosti Piakin má plat 560 000 rubľov (mesačne).

Odvolaný a uväznený gubernátor Furgal napríklad umožňoval bežným občanom Chabarovskej oblasti zložité a drahé operácie zadarmo tým, že ich na štátne náklady vysielal do moskovských nemocníc. Štátnym úradníkom zakázal na služobných cestách používať prvú triedu – veď oni majú slúžiť národu, nie opačne. Teda – inými slovami – začal sa o svojich občanov starať.

Vykonal však neslýchaný zločin: zverejnil viac-menej skutočné výsledky o účasti na hlasovaní o zmene Ústavy. A tieto údaje sa diametrálne líšia od kremeľských výsledkov pre Chabarovsk. Veru tak – celé aj Piakinom ospevované nadšené hlasovanie za Putina je iba ďalší veľkorozmerný podvod. Nič viac. Lož a klam.

No a ukázať, že iba cca 24% obyvateľstva „odsúhlasila“ zmeny je ťažký hriech, ktorý nemohol ostať nepotrestaný.

A tu sa stalo niečo neočakávané – desiatky tisíc Chabarovčanov vyšli do ulíc na podporu svojho uväzneného gubernátora. Neslýchané – Putin už považoval všetky nie jeho politické strany a hnutia za tak skrotené, že už to boli iba simulakry. Ale 35 000 Chabarovčanov ukázalo presný opak.

Vzhľadom na veľkosť Chabarovska je 35 000 občanov v uliciach rovných 1,5 miliónu protestujúcich v Moskve. Vyšlo skrátka všetko čo malo ruky a nohy.

Polícia sa už chystala na masové zatýkanie – veď to sú tiež štátni úradníci:

Ale na prvý raz sa nepodarilo. Ani jeden jediný protestujúci nedal na zatýkanie ŽIADNU, ani najmenšiu zámienku! K žiadnemu zatýkaniu teda nedošlo.

Do aféry sa už „zamontoval“ aj Žirinovský so svojou politickou (parlamentnou) stranou. Vyzerá to tak, že uväznený gubernátor patrí do ich politickej strany.

Tu sa však ukázalo, že národ sa už dokáže organizovať aj bez politických strán – iba cez sociálne siete. A pre Demokraciu je hlas národa nebezpečný…

Demonštrácia však nebola „jednorázovka“. Občania naďalej pokračujú:

A teraz sa môžeme pozrieť na príspevok Valentína Katasonova:

https://www.youtube.com/watch?v=nZcs7Z72LHY

Podľa jeho tvrdenia, hospodárska kríza nebola stále prekonaná. Ekonomika neprešla do fázy rastu, čo museli riešiť tlačením nových bankoviek a nalievaním ich do ekonomiky. Chvíľkovo sa zdalo, že firmy ožili, ale išlo iba o refinancovanie vždy nových a nových dlhov, čo pokračovalo viac ako 10 rokov. A preto dnes tu máme vírusovo-ekonomickú krízu.

COVID-19 je iba dezinformačná clona, t.j. ide o špeciálnu operáciu tajných služieb, ktorá má zakryť fakt, že kríza už začala.

Ani enormné množstvá natlačených peňazí vliatych do ekonomiky už nemôže pomôcť, lebo tieto nie sú ničím kryté, aj keď ich komerčné banky dostávajú v podstate zadarmo.

Štatistiky už vo štvrtom kvartáli 2019 ukázali (najmä japonské a talianske) príznaky recesie. Preto sa v januári začala pandémia. Príčinou toho všetkého je chamtivosť majiteľov peňazí. A tak koncom tohto roku začne proces „umierania“ firiem.

Za posledné tri mesiace vzrástol americký štátny dlh o 3 trilióny dolárov, pričom v minulosti na nárast v takomto rozsahu boli potrebné desiatky rokov. Teda je odôvodnené očakávať vyvrcholenie krízy koncom tohto roka. Možno to bude niekde okolo októbra tak, ako sa stalo v roku 1929, keď začala Veľká Depresia.

Hĺbka pádu svetovej ekonomiky však v tomto roku môže byť ešte väčšia ako v časoch veľkej svetovej krízy, a tejto kríze podľahne aj Rusko. Putin sa 25. marca 2020 obrátil k národu a povedal, že sa zavádzajú na pol roka úverové a daňové prázdniny. O niečo neskôr zase oznámil, že zavádza moratórium na bankroty – tiež na pol roka. Ľahko sa dá spočítať, že toto obdobie končí niekde koncom septembra 2020.

Preto sa v médiách už začínajú objavovať „prípravné materiály“ pre druhú vlnu karanténnej psychózy. Už sa dokonca objavuje aj dátum: 20. september.

Prečo práve 20. september? Pretože do vypršania daňových prázdnin a moratória na bankroty ostane presne 1 týždeň. Preto plánujú národ zase nahnať do samoizolácie, aby nemohli začať vychádzať na ulicu a protestovať. Dôsledky však budú strašné.

Možno že pridajú ešte ďalší polrok daňových prázdnin či moratória, ale to bude iba oddialenie nevyhnutného konca.

Existujú spôsoby prekonania krízy, ale RF-ia s nimi nijako neuvažuje. Ak by sa krajina izolovala tak, ako za Stalina, tak by sa dokázala pred finančnou krízou ubrániť. V roku 1929 na Západe začala kríza ale v ZSSR začal proces industrializácie. Krajina bola uzavretá, nabrala kurz ekonomickej nezávislosti a sebadostatočnosti. Za 11 a pol roka – do Druhej svetovej vojny – dokázal ZSSR vybudovať mohutnú a nezávislú ekonomiku. Recept a skúsenosti teda existujú, ale putinovský režim nemá takéto plány. Človečenstvo je na hrane radikálneho zlomu. Tento zlom nemusia prežiť ani USA.

Detaily nemožno úplne predpovedať, ale bude to niečo podobné veľkej kríze spred cca 100 rokov.

Katasonov predpokladá, že ide o pokračovanie plánu Zlatej miliardy, čo znamená, že musí dôjsť – podľa ich plánov – k likvidácii nadbytočných 6 miliárd obyvateľov Zeme. Preto chystajú očkovanie – presnejšie zabíjanie s oneskorením.

Myslite, ale myslite sami. Nie oficiálnymi médiami a názoromániou.

21.07.2020

NAŠI PARTNERI: