KOĽADOV DAR NA LETO 7522 UMHCH V SLOVENČINE

18. septembra 2013 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), OBRAZY RODNEJ VIERY, ZÁKLADY

Dňa 23. septembra 2013 bude celý Slovanský Svet sláviť sviatok zvaný NOVOLETIE, t.j. prvý deň nového Leta 7522 od Uzavretia Mieru v Hviezdnom Chráme. Toto Leto je zároveň Letom Čierneho Žreca.

Toto Leto je zároveň v ďalších našich Letopočtoch:

13022 Leto od Veľkej Struže (Ochladenia)
40018 Leto od tretieho príletu Vajtmany Perúna
44558 Leto od Vytvorenia Veľkého Kruhu Rassénie
106793 Leto od Založenia Asgardu Irijského (9. Tajlieta)
111820 Leto od Veľkého presídlenia z Daárie
143004 Leto od obdobia Troch Lún
153380 Leto od Assa Dei
165044 Leto od Čias Tary
185780 Leto od Čias Tule
211700 Leto od Čias Svaga
273908 Leto od Čias ch´Arra
460532 Leto od Čias Dary
604388 Leto od Čias Troch Sĺnk
atď…

Tohto Leta sa nám konečne podarilo zorganizovať vydanie Starého Slovanského Kalendára, teda Koľadovho Daru na Leto 7522. Pravdepodobne na budúci týždeň už budú natlačené, teda tí, ktorí majú záujem si ho objednať už tak môžu urobiť na náš mail. Cenu upresníme až po dodaní vytlačených Kalendárov.

Po 1 000 rokoch nastal ďalší krok k tomu, čo čierni mágovia nepripúšťali ani len vo svojich najťažších snoch. Stará Viera našich Predkov sa vracia a je tu doma!

Kalendár bude vytlačený v týždni od pondelka 23. septembra. Budeme mať síce maličké „meškanie“, ale ide iba o niekoľko dní.

Prinášame aj obraz návrhu Koľadovho Daru, ale nie je to ešte úplne posledná verzia, no nebude sa od finálnej zásadne líšiť. 

Zároveň pripomíname, že Koľadov Dar na Leto 7522 bude vytlačený formou farebného plagátu, budeme ho preto zasielať klasickou poštou. Týmto by sme chceli poprosiť tých z vás, ktorí už poslali svoje objednávky emailom, aby nám doplnili aj svoje poštové adresy.

Dopĺňame informáciu:

Kalendár sme ešte k piatku tohto týždňa z tlačiarne nedostali, pretože sme urobili niekoľko posledných korektúr. Komunikáciu s grafikom sme mohli — vzhľadom pracovné povinnosti — robiť až po večeroch, takže termín sa o týždeň posunul. Ale tak či onak, nasledujúci týždeň ho už určite dostaneme a budeme vedieť aj celkovú cenu vrátane poštovného a balného. Každý, kto si doteraz Koľadov Dar objednal ho určite dostane, takže nie je potrebné sa obávať. Určite budete všetci načas informovaní.

Môžeme podať konečnú informáciu o zasielaní Koľadových Darov na Leto 7522 od Uzavretia Mieru v Hviezdnom Chráme.

Cena Koľadovko Daru je 3€, k čomu sa priráta poštovné a balné. Jeden z dôvodov meškania je aj ten, že sme chceli zásielky posielať tak, aby sa Kalendáre nepoškodili. Pretože už nám došli aj obaly, tak môžeme začať s ich rozosielaním.

Pokiaľ by niekomu nevyhovovali tieto podmienky, tak do pondelka má čas nám to oznámiť. Na tie objednávky, kde nám nepríde informácia o ich odvolaní budeme od pondelka odosielať Kalendáre.

Vari ešte jedna poznámka k názvu Leta – Leto Čierneho žreca. O symbolike farieb sme už písali, takže iba rýchle zopakovanie. Čierna farba je síce v našej symbolike farbou ako smrti, tak aj Západu, ale zároveň je aj farbou ZEME. Preto aj Védy sú vydávané ako čierne knihy so zlatou potlačou – čierna znamená Zem a zlatá Slnko. Takže Čierny žrec znamená zároveň aj Zemský Žrec. V našej symbolike NEEXISTUJÚ žiadne temné Obrazy.

SLÁVA BOHOM I PREDKOM NAŠIM!

NAŠI PARTNERI: