KRUHY VO VODE

4. augusta 2017 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), OBRAZY INÝCH, PONÍMANIE

Dnešná téma priamo nadväzuje na jeden z našich minulých článkov. Naše územie sa – náhody nebývajú – dostalo do hľadáčika Jezuitov. V minulom článku sme sa snažili načať problematiku tohto inkvizičného rádu, pretože jednak si naši ľudia neuvedomujú rozsah, dosah a nebezpečenstvo jeho moci, jednak si – väčšina demokratických ovečiek – myslí, že ich sa to netýka.

Naši priatelia v Maďarsku nás upozornili, že všetky európske „národne orientované“ strany – bojujúce akože proti opozícii aj koalícii – sa objavili ako huby po daždi po celej Európe. Ich popularita rastie vďaka tomu, lebo všade sú ľudia už unavení z hier koalícia-opozícia organizovaných pre naivného diváka. Všade to pritom je rovnaké – jedna aj druhá strana po zvolení nakoniec vždy myslí iba na svoje vrecká a záujmy, pričom unavený národ má už toho dosť. A to už ani nehovoriac o MIGRANTOCH. Všetky tieto strany sú financované z JEDNÉHO CENTRA.

S cieľom bojovať proti „štandardným politickým stranám“ sa tieto politické novotvary ako keby – zdôrazňujeme AKO KEBY – orientovali na Rusko. Popularita Ruska a jeho vplyv v globálnom meradle rastie, nádeje bežných ľudí – na rozdiel od amerikofilov/ hnedých nosov všetkých západných vlád vrátane našej – sa teda nie náhodou upierajú práve naň. Všimli ste si napríklad, ako naši B-A reportéri označujú bojujúce strany na Donbase? „Proruskí separatisti“ a (hrdinská) „vláda v Kyjeve“. Vláda v Kyjeve, ktorá prišla k moci protiústavným prevratom financovaným USA (a hneď začala zabíjať vlastných občanov na východe krajiny). Oni to dokonca ani nepopierajú. Nebolo by teda férovejšie – ak by reportéri chceli byť nezávislí – používať zvraty (ak už chcú) „proruskí separatisti“ a „proamerická (teroristická) vláda“? Nebude to však tak z veľmi jednoduchého dôvodu: KOHO CHLIEB JEŠ, TOHO PIESEŇ SPIEVAŠ.

To aby sme neboli naivní ohľadom demokratických médií. Hoci v ďalšom si povieme viac, jedno musí byť jasné. Žiadna PROSLOVANSKÁ, teda ak chcete PRORUSKÁ (máme na mysli príbuznosť, nie politiku) strana NEMÔŽE používať kódovú šifru 1488. Lebo to nie je iba taká nejaká referencia na nacizmus, odborník hneď vie, že ide o ideológiu predchádzajúcu nemeckému fašizmu, ktorá bola „vyšľachtená a vypestovaná“ v USA a neskôr „presadená“ do Nemecka. Kto by chcel hovoriť o nezmysle, tomu odporúčame nie tak dávnu minulosť, resp. stále prítomnosť. Už ani USA nepopiera, že práve ich tajné služby vytvorili AL-KÁJDU či ISIL. Že dnes bojujú proti nim? A je slovo „bojujú proti nim“ naozaj dostatočne presný a výstižný opis obsahu toho, čo naozaj USA v súvislosti s týmito organizáciami robia? Aké vlastne boli ich pôvodné plány? Boli zrušené, alebo iba prepracované, t.j. aktualizované? A keď, tak prečo a odkiaľ sa vzali migranti v Európe? Že veľa a zbytočných otázok? Znalý človek vie, že nie sú ani zbytočné, ale ani nie všetky…

Úplne nekompatibilnou fantazmagóriou je, že niekto „kódovaný“ pod 1488 by mohol byť financovaný z Ruska. Jezuitská strana na Slovensku používa túto symboliku nie náhodne – snaha o tvrdenie opaku je iba ak pre naivných nevedomcov – lebo náhody v tejto oblasti naozaj neexistujú:

A my sa môžeme smelo vrátiť k fotografiám, ktoré boli zachytené na Majdane v Kyjeve:

To isté číslo čírou náhodou? Môže si niekto pri zdravom rozume tvrdiť, že ukrajinský prevrat bol organizovaný Ruskom? Mohlo by vôbec niečo také prospieť Rusku? Našim čitateľom určite odpovedať netreba… treba sa však zamyslieť. Aké môžu byť skutočné plány takejto strany, ak by zásadným spôsobom ovládla moc v našej krajine?

Naivní si môžu myslieť aj to, že americkí politici rozdávali sušienky na Majdane v Kyjeve tiež len tak, zhodou okolností… lebo nemali kde inde ísť na nákupy… veď aj deti nosí bocian…

Ale veď ani v susednom Poľsku neveria na rozprávky:

Alebo žeby Rusko nerozumelo tomu, čo sa okolo neho odohráva? Žeby naozaj použilo fašizmus nato, aby bojovalo proti fašizmu? To už vyvoláva asociácie sprevádzajúce v americkej verejnosti „radosť“ z toho, ako Bush vydal rozkaz na bombardovanie a napadnutie Iraku a Afganistanu. Len pre informáciu, v Iraku americkí vojaci zabili 1,5 milióna ľudí – väčšinou civilistov. Odporúčame vám veľmi brilantné interview, ktoré dal americkému reportérovi sýrsky prezident:

https://www.youtube.com/watch?v=_HLjC53emUM

Ale späť k americkému šíreniu demokracie po svete… a stanovisku aj časti anglosaskej verejnosti:

Nuž teda kto naozaj stojí za Majdanom v Kyjeve? Jedna fotka za všetko:

Môže ešte niekto pri zmysloch uveriť, že 1488 na Slovensku financuje Rusko?

A vplyv jezuitov nie je nijako malý. My už vieme, čo takáto symbolika znamená:

Zatiaľ sa nám podarilo nájsť iba jedinú svetovo významnú osobnosť, ktorá takúto symboliku nepoužíva – ruského prezidenta Putina. Núka sa odpoveď na otázku, prečo asi je taký „nepopulárny“…

Pred našimi očami sa odohráva grandiózne divadlo, žáner hry však možno nazvať iba drámou. Napríklad aj v USA už veľká časť občanov nechodí na voľby. Veď majú na výber tiež iba opozíciu a koalíciu – v ich podaní demokratov a republikánov raz tak, raz onak. Do hry teda vstúpil faktor „nespokojného s obomi“ – Trump. Ľudia ho mali voliť v nádeji, že prinesie skutočnú zmenu – ale KONCEPCIA ostáva tá istá. Len tentoraz to bude formou jezuitov.

Aj u nás stále tí istí si pri kradnutí iba menia tričká. Ľudia sú unavení z hier koalície a opozície, preto veľká skupina obyvateľstva už nechodí voliť vôbec. Nuž bola im predložená alternatíva „neštandardnej strany“, aby od nich čierni mágovia vymámili súhlas na svoju činnosť. Je to snaha o pritiahnutie k urnám tých, ktorí už voliť nechodia. Už sme písali, že účasť na voľbách znamená pre čiernych mágov súhlas verejnosti s ich konaním. Stačí iba účasť – bez ohľadu na to, koho budú voliť. Takto svoju negatívnu karmu vylievajú na všetkých, ktorí s tým súhlasili – ale o tom sme už písali – stačí sa zúčastniť volieb. O ostatné sa postarajú oni sami.

A cudzia karma sa dá na ľudí vylievať viacerými spôsobmi, ale vždy a zásadne iba s ich súhlasom. Verejnosť síce má aké-také poznatky o Karme, ale celé spektrum „ponúkaných možností“ spravidla neovláda. Hľa, v „priamom prenose“ sme to mali nedávno ukázané. Šéf „neštandardnej“ strany jezuitov odrecitoval presne takúto odsúhlasovaciu, preberaciu formuláciu pre všetkých, ktorí si neuvedomia, čo sa vlastne deje. Pri návšteve katolíckeho kostola povedal:

“Ja, Marián Kotleba, pred Trojjediným Bohom, celým nebom, chórmi svätých Božích anjelov, pred všetkými svätými i trpiacimi dušami v očistci, zasväcujem bezvýhradne Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie seba, celú politickú stranu Kotleba – ĽSNS, všetkých poslancov, asistentov, voličov, sympatizantov súčasných i budúcich a celé Slovensko…”

V modlitbe pokračoval ďalej. Celú si môžete prečítať sami.

Text je zostavený úplne profesionálne. Najpravdepodobnejšie ho dostal hotový – stačilo odrecitovať. Je to však rituál, ktorého cieľom je to, čo sme už neraz opisovali. Dodajme len toľko, že on sám vôbec neklame – otvoreným textom hovorí, aká je jeho úloha a kde nás má dostať. Len treba rozumieť pravej podstate toho, čo hovorí.

Ak bežný človek – svojou pasivitou – nič neurobí znamená to, že to (už po koľký raz?) ODSÚHLASIL. Že nevedel..? Kliatba je formulovaná pre celé Slovensko. Profesionálne. Preto sa týka nás všetkých.

Absolventom kurzov PSYCHOENERGOLYTIKY by malo byť jasné, ako sa spod tejto kliatby vymaniť, ako ju odmietnuť, ale široká verejnosť ju jednoducho na seba DOBROVOĽNE preberie. Teda takto si všetci zaslúžime to, čo dostávame. Veď to aj dobrovoľne SCHVAĽUJEME. Nuž, ukážka Čiernej mágie nie je ani náhodou pri konci.

Keďže ide o jezuitov, určite nejde o hru slov. O tom, akého boha majú na mysli „zákonníci a farizeji“ (ktorých spomína evanjelium často) nieto pochýb. Stačí nahliadnuť do evanjelia podľa Jána [8:44]:

44Vy ste z otca diabla a žiadosti svojho otca chcete činiť. On bol vrahom ľudí od počiatku a nestál v pravde, lebo nieto v ňom pravdy. Keď hovorí lož, hovorí zo svojho vlastného, pretože je luhár a otec lži…

A vari stačí hovoriť o Bohu ako o Pánovi? Aj na to je v evanjeliu odpoveď [Mt; 7:21]:

21Nie každý, kto mi hovorí: „Pane, Pane,“ vojde do nebeského kráľovstva, ale iba ten, kto plní vôľu môjho Otca, ktorý je na nebesiach.

Z uvedeného jasne vyplýva, že na Nebesia vystúpi ten, kto plní vôľu Stvoriteľa, nie ten, kto sa otrocky podriaďuje Pánovi. A Kotleba neklame – on sa dovoláva do Neba. A akému bohu slúži „neštandardná strana“ je jasné tiež… veď kto plní vôľu toho, kto je na Nebi, tak zároveň neplní vôľu toho, ktorý je na Nebesiach. Zase však dobrovoľne.

Takýchto rituálov nám neštandardná strana ponúka viac. Hľa, mrknime sa na prvú stranu ich vlastného časopisu:

Zdanlivo je všetko v poriadku. Ale naša krajina je v súčasnosti ŠTÁT a štát má svoj „rodný list“. Spravidla sa nazýva Konštitúcia (od starého slova KON), alebo Ústava (od starého slova USTOJ). A čo máme v našej ústave na túto tému napísané teraz?

Ako charakteristiku máme, že sme „zvrchovaný, demokratický a právny štát“. Nuž to, že sa hlásime ku svetovému otrokárskemu systému (demokratický) tam síce JE, ale prvé slovo je ZVRCHOVANÝ. Je to veľmi dôležité slovo, na základe ktorého môžeme naozaj veľa od štátu vyžadovať – nie iba ohnúť chrbty. Ak niečo nedostávame znamená to, že NECHCEME, NEŽIADAME. Veď toto právo máme zapísané priamo v ÚSTAVE! Na vrchole má byť Slovensko.

Kotleba však navrhuje „SUVERÉNNY“ štát. Suverén je cudzie slovo, teda pochádza z cudzieho egregoru.

Aby sme to nenaťahovali, suverénom (vládcom) je dnes táto osoba:

Nuž tak. V každom náboženstve, a teda v každom Svätom písme každého náboženstva je kvapka Istiny. Je to preto, lebo všetky texty pochádzajú z jedného prapôvodného textu. Ale je to ako keď hodíme do vody kameň. Prvé kruhy sú priamo od neho, ale čím sú kruhy ďalej, tým sú vzdialenejšie od zdroja. A ak sú veľmi ďaleko, tak spojitosť už možno nájsť veľmi, veľmi ťažko…

Neštandardná strana však má viacero mediálne aktívnych osobností. Keďže dnes žijeme celkovo v energetickej nevedomosti, tak nezaškodí si všimnúť aj ďalšie detaily ich práce.

Vezmime si ako príklad budhizmus. Určite ste si všimli, že budhisti sú často vystrihaní dohola:

Prečo? Odpoveď môžeme nájsť aj v starom Ríme. Ako prvý nariadil strihanie vlasov rímsky imperátor Nero. Dal príkaz konzulovi ostrihať dohola všetky légie pozostávajúce z cudzincov. Keď sa konzul, ktorý velil zahraničným légiám opýtal prečo to treba, Nero odpovedal: „Neželám si aby mysleli, stačí mi, ak budú počúvať moje rozkazy“.

Teda preto. Keď deti vstupujú do budhistického kláštora, tak ich mnísi ostrihajú dohola. Takto sa minimalizuje napojenie na samostatný energetický kanál a chlapci bezproblémovo preberajú cudzie riadenie. V tomto prípade to je v poriadku – chlapcov učia, teda je potrebné, aby sa podriaďovali učiteľom.

V budhizme však mníšsky stav nie je trvalý. Keď dieťa vyrastie, môže opustiť kláštor a žiť svetským životom. Potom si vlasy najčastejšie nechá dorásť.

Ale ani tu nie je všetko priamočiare. Dôležité je totiž aj to, aký vek má človek, ktorý sa ostrihal dohola. Inak sa vplyv prejavuje u mladého, inak u staršieho, skúsenejšieho človeka.

Nie náhodou v Kopnom Práve rozhodovať vo veciach celej spoločnosti mohol iba KOPNÝ MUŽ.

Prečo práve vo veku 50 a viac? Pre tých, ktorí poznajú Starosloviensku Bukvicu je odpoveď jasná. V Bukvici sa čísla vyjadrujú bukvicami, a preto si nesú aj svoj Obraz. Ak teda napíšeme vek človeka bukvicami, tak dostaneme Obraz, ktorý odráža vlastnosti daného veku, teda stupeň vývoja psychiky človeka. Takto dokážeme prečítať, aké vlastnosti sa vyvíjajú v človeku v danom veku. Ak sa chcete presvedčiť sami nahliadnite do knihy Staroslovienska Bukvica alebo aspoň plagátu Bukvice. Uveďme si špecifikácie veku a teda aj úroveň jeho schopnosti si uvedomovať okolitý svet, spoločnosť, národ a z toho aj vyplývajúce charakteristiky. Treba však vedieť aj to, že písomný systém našich Predkov je iný ako dnešná latinka, napríklad každá bukvica má do 49 Obrazov. Budeme preto vychádzať zo základnej sady.

K – 20 (KAKO); porovnanie, objemové vnímanie, objem…

Л – 30 (ĽUDIE); ľudina, ľudia…

М – 40 (MYSLITE); myslenie, myšlienka, múdrosť…

Н – 50 (NÁŠ); to, čo bolo známe našim Predkom, naše…

Mladý človek dvadsiatnik (od 20 po 29 vrátane) začína objemovo vnímať svet. Stupne vnímania vyjadrujú Obrazy ďalších čísel veku (21-29).

Mladý človek tridsiatnik (od 30 po 39 vrátane) začína vnímať ľudské hodnoty, spoznávať čo to je ľudina. Ale je to stále iba poznávajúci ĽUDINA.

Človek v štyridsiatke (od 40 po 49 vrátane) nadobúda schopnosť aktivity, ktorú voláme MYSLENIE. Máme na mysli nezávislú, samostatnú činnosť, nie preberanie myšlienok iných. Ako aj stupne predtým, je to potenciál, nie „služba zadarmo“, teda človek sa musí o to snažiť.

Človek v päťdesiatke (od 50 po 59 vrátane) už je schopný (má potenciál) nadobúdať Múdrosť Predkov. Môže obsiahnuť „naše“, t.j. to, čo bolo známe našim Predkom.

Teda tak. Učiť môže len ten, kto vie, teda sa to už naučil. Ale stupeň toho, čo sa dá naučiť je daný vekom. Múdry Človek a múdra osobnosť sú dve rozdielne veci.

Ak teda máte dočinenie a dvadsiatnikom alebo tridsiatnikom – často s holou hlavou – v zmysle Múdrosti našich Predkov nie je kvalifikovaný byť Kopným Mužom. Proste nemá dosť vlastných životných skúseností a je ľahko ovplyvniteľný. Navyše, holá hlava a prítomnosť čiernych mágov v okolí jasne napovedá, kto takýchto ľudí riadi a že skutočné ciele budú iné ako tie, o ktorých sníva naivný volič.

Pamätajme, kruhy ktoré sú ďaleko od zdroja už nemajú so zdrojom veľa spoločného…

Záverom jednu technickú poznámku. Posledné problémy s našou stránku majú tiež „neštandardnú“ príčinu.

04.08.2017

NAŠI PARTNERI: