KTO JE PREDSEDA WHO?

17. októbra 2020 | PARAZITICKÝ SYSTÉM, VYŠLO INDE

Tento prevzatý článok ruskej autorky poskytuje našincom zaujímavé súvislosti, ktoré v mnohom osvecujú pozadie baranopandémie, ktorú horlivo podporuje aj naša vláda národnej skazy. Presadenie a dosadenie etiópskeho komunistu, politika ale nie lekára do funkcie predsedu Svetovej zdravotníckej organizácie je minimálne otázne. A ak takýto „zdravotnícky profesionál“ vedie celosvetovú politiku ochrany zdravia, tak sa nedivme metódam a výsledkom. Ale ani úrovni tých, ktorí s nim hrajú tú istú hru a presadzujú a podporujú jeho politiku aj u nás.

Teraz už vôbec nie je zvláštne, že práve WHO podpláca závratnými sumami politikov, o čom sa odvážil verejne médiám povedať bieloruský prezident. Ale hľa – aj u nás potláčajú slobodu prejavu a nanucujú jediný, t.j. ich názor (ale o ich peniaze za to sa s nami neplánujú deliť), ba dokonca v Bielorusku otvorene podporujú pokus o protivládny prevrat. Už nás navštívila aj skúsená (38 ročná), profesionálne vycvičená prevratová expertka pre Bielorusko, ktorá sa teší izraelskému občianstvu. Nuž nečudo, že ruské médiá už otvorene hovoria o kontrolovanom prevrate na Slovensku. Ak si spomenieme, že to všetko začalo vraždou, tak kto ju vlastne objednal a prečo? Odpoveď už máme pred očami. Len stačí pohnúť rozumom. A tu naozaj prichádzame na koreň veci – Slovensko je rozdelené na dve polovice. Na tých, ktorí veria verejnoprávnej televízii a tých, ktorí už používajú vlastný rozum.

Tedros Adhanom Ghebreyesus je od r. 2017 predsedom Svetovej zdravotníckej organizácie, pričom predtým bol od r. 2012 do 2016 ministrom zdravotníctva Etiópie. Dnes vám chcem uviesť tie fakty, ktoré stoja za zamyslenie. Veľmi vážne.

Ďakujem za to, že navštevujete môj kanál, preberajte a lajkujte!

Teda tak, tu sú najzaujímavejšie fakty, ktoré sa dajú nájsť (zdôrazňujem!) v otvorených zdrojoch na Internete. V tomto prípade ja nie som zdrojom fake noviniek, ja iba analyzujem informačný priestor.

Jeho politická kariéra pred zdravotníckou

Fakt číslo JEDNA: Tedros Ghebreyesus predovšetkým nie je lekárom, ale etiópskym politikom. Ako hovoria zlé jazyky, dosť chytráckym politikom a bol členom komunistickej strany pod názvom „Národný front oslobodenia Tigraja“.

Marxizmus-leninizmus bol základnou ideológiou tejto strany, účastníčky občianskej vojny v Etiópii. Po víťazstve v občianskej vojne sa ideológia strany zmenila.

(Preklad: „… ich novou ideológiou sa stala etiópska revolučná demokracia – syntéza marxizmu a ľavičiarskeho radikálneho populizmu. Tento doktrinálny komplex nesie názov melesizmus, od mena Melesa Zenaua. Je charakterizovaný ako „brioška z leninizmu, maoizmu a liberalizmu“ a je porovnávaný s komunizmom aj fašizmom, charakterizuje sa ako „efektívna zbraň proti vnútorným aj vonkajším nepriateľom“.)

Nuž, toto sú politické názory, ktorých sa Tedros pridržiava.

Podľa údajov afrických médií, Tedros sa zúčastňoval v operáciách povstalcov a s nimi súvisiacich porušovaní ľudských práv v masovom meradle.

Fakt č. 2: Etiópia je jediná kresťanská krajina v Afrike, pričom je neraz nazývaná aj „maličkou Čínou“, kvôli programu industrializácie, v rámci ktorého od roku 2013 do krajiny prichádza zahraničný kapitál stimulujúci premyslený rozvoj na báze lacnej pracovnej sily.

Hľa, napríklad reportáž kanála Rossia 24 z roku 2018, v ktorej sa o tom hovorí.

Spojenie s Čínou a diktátorom Xi

Fakt č. 3: Tedros Ghebreyesus – pripomínam – je predovšetkým politik, pričom dvakrát zaujímal ministerské kreslo. Nuž hľa, čo o ňom hovorí Wikipedia:

Informácia je z voľne prístupného zdroja, menovite z knižnice Wikipedia.

Tu je zaujímavé nasledovné:

  • Tesné prepojenie Tedrosa s Fondom rodiny Clintonovcov, ako aj všadeprítomným fondom Bill and Melinda Gates, ktoré sú zapojené do financovania tých – dalo by sa povedať – nie práve „najmierumilovnejších“ podujatí;
  • Peniaze fondov boli používané na boj s epidémiami Eboly, malárie, tuberkulózy pre ministerstvá, ktorí viedol Tedros;
  • Tedros bol obvinený v zatajovaní informácií o vlnách cholery v rokoch 2006, 2009 a 2011 v Etiópii. Túto informáciu oznámili New York Times:

Predvolebné strasti na post hlavy WHO v r. 2017 neprebehli bez používania kompromitujúcich materiálov.

Fakt č. 4: Týmto bodom začína to najzaujímavejšie. Prepojenie Etiópie s Čínou a pravdepodobné kontakty hlavy WHO Tedrosa Ghebreyesusa s ňou. Na toto budú predložené aj nepriame predpoklady, domyslieť si môžete už sami.

Etiópia ako rozvojová krajina sa stala nástupným priestorom pre presadzovanie ekonomických a politických záujmov Číny v Afrike.

Mimochodom, aj Rusko podpísalo dohodu o spolupráci s Čínou v rámci ekonomickej stratégie „Jeden pás – jedna cesta“ (či inak takzvaná „Nová hodvábna cesta“) 8. mája 2015.

Fakt č. 5. A čo to vlastne je s tzv. „medicínskym trónom“, alebo vedením WHO? Pripomínam, že predchádzajúcou hlavou WHO bola Margaret Chan z Hongkongu (2006-2017).

Predpokladám, že aby sa vyhli veľkej pozornosti ohľadom Číny, tak post poskoka Číny sa v roku 2017 preobsadili kandidátom Tedrosom Adhanomom Ghebreyesusom, ktorý má popritom „pročínske“ názory.

Mimochodom, ďalším zaujímavým faktom je, že predchádzajúca hlava WHO, bývalá ministerka zdravotníctva Hongkongu Margatera Chan, viedla aktívny boj s epidémiou vtáčej chrípky a zaujímala tento post dve funkčné obdobia.

A práve Čína aktívne lobovala za Tedrosovu kandidatúru na post hlavy WHO v r. 2017, následkom čoho vyhral s veľkým odstupom od svojich konkurentov. A pritom opakujem, že on nikdy dovtedy nepôsobil ani v jedinom medicínskom zariadení, nikdy nebol lekárom. Nie je to zvláštne?

Fakt č. 6: A teraz si je dobre pripomenúť, odkiaľ sa rozohrala veľká politická hra pod názvom „Hrozba z Wuhanu“ v 2019-2020.

Dňa 28. januára 2020 došlo k stretnutiu hlavy WHO s čínskym diktátorom Xi v Pekingu. Komunistická strana Číny prijala veľkú vďaku za „nové štandardy“ boja s vírusom a lajk za „otvorené zdieľanie údajov“.

Z informácií ruských zdrojov o danom stretnutí.

A teraz vám uvediem trochu konšpirologickej hmly, ktorá v skutočnosti (z môjho pohľadu) má presne to isté pozadie – politická hra a ekonomické záujmy úzkeho kruhu osôb.

Teda tak, je veľmi zaujímavé, že po tomto stretnutí v Číne sa začali odohrávať zvláštne veci, konkrétne:

  • Z internetu boli dôkladne odstránené všetky informácie o rozšírení ochorenia v Číne;
  • Začali sa blokovať takéto publikácie v sociálnych sieťach;
  • A tiež začalo dochádzať k zatýkaniu tých, ktorí si dovolili „otvoriť ústa“ bez povolenia či príkazu Xiho.

A nezmizla iba ona.

Podobné tendencie sa okamžite rozšírili po celom svete, teda akýkoľvek odklon od „línie (komunistickej) strany“ je predstavovaný ako „fake“ či „odvádzanie pozornosti“.

Ale hľa, čo je ešte zaujímavejšie:

Tak kto vlastne vymyslel tie elektronické priepustky (aplikácie pre mobily)?

Fakt č. 7: V tomto bode chcem vymenovať presne tie „čínske metódy“ boja s epidémiou, ktoré sa potom začali urýchlene zavádzať po celom svete. Nuž, kto podľa vášho názoru zaviedol pilotný projekt priepustkového systému?

Správne, Čína. Informácia na premýšľanie:

Správy z publikácie „Komsomolská pravda“ z 13. apríla 2020.

Pripomeňme si šialenstvo „Sociálneho monitoringu“, priepustkového systému z Moskvy s QR kartičkami, ktoré sa ako vírus rozšírilo po celej krajine. Obmedzovanie vychádzania, pokuty za porušenie režimu, štandardy maskového režimu. Kto za tým celým stál – domyslite si?

Publikovanie správy „Ako Čína ovplyvňuje WHO“ z Guildhall

Fakt č. 9: Oficiálne nepotvrdený. Podrobný prieskum som nevykonala. ALE. V sieti možno nájsť aj informáciu o tom, že Tedros Ghebreyesus bol videný v prezlečení do zvláštneho odevu v nočnom klube bez masky, rukavíc a nedodržiaval predpísaný odstup. Nie tak?

Video sa dá nájsť na telegramovom kanály Стёб:

Či ide o plnú zhodu internet nehovorí.

Nuž takéto zaujímavé fakty o terajšej hlave WHO sa mi podarilo nájsť v otvorených zdrojoch na internete. Pri zvážení všetkých týchto informácií musím priznať, že chápem obavy prezidenta Trumpa, ktorý zrušil financovanie tejto organizácie a prehlásil, že Čína žonglovala s faktami a informáciami v období rokov 2019-2020.

Ale už očividne vidno fakt, že práve záujmy Číny sú lobované cez WHO. A to sa mne osobne nepáči. A čo si o týchto faktoch myslíte vy?

Zdroj

Nuž teda, predkladanie „fundovaných údajov“ u nás už neprekvapí ani člena posádky Enterprise menom Data:

A úroveň úpornosti vysvetľovania ako sa píše „Google.com“ stojí za všetky drobné.

Profesionalita vystúpení na pôde EÚ získava tvorivým prístupom ako príkladom nové, doteraz netušené rozmery:

Ako dlho môže ešte tento cirkus vydržať? Dôležité je najmä to, ktorá polovica rozdelenej slovenskej spoločnosti poskytne odpoveď… A tá časť, ktorá verí verejnoprávnym zdrojom do ulíc za pravdu sotva vyjde. Preto teší každá aktivita prejavu nesúhlasu s vládou národnej skazy. Vo videu síce zaznievajú všelijaké komentáre, ale miestami počuť aj veľmi dôležité prehlásenie: „My sme tu doma!„. A také prehlásenia sú veľmi dôležité.

https://www.youtube.com/watch?v=H75SDsFPSBc

K videu iba jednu poznámku: Nevenujte pozornosť počtu zhliadnutí. Natáčajú alebo stáčajú koľko chcú. Nie sme spotrebitelia, dôležitá je kvalita, nie kvantita.

Ale najdôležitejšie je to, že protivládnej demonštácie sa zúčastnilo 500 000 protestujúcich! A Polícia proti nim použila vodné delá aj slzotvorný plyn. Žeby už začala otvorenú vojnu proti vlastnému národu? A kedy si na to stihli nakúpiť techniku?

Na rozdiel od propagandistickej verzie v servilných médiách, protestu sa zúčastnil aj veľký počet žien a detí, pretože už nemajú vďaka vládnym opatreniam čo dať deťom jesť. Ako odvetu Polícia zlomila jednému dieťatu ruku silným prúdom vody. Polícia je na boj proti vlastnému národu pripravená očividne veľmi dobre. Nezastavia ich ani vozíčkari ani malé deti.

A ako by sme mohli charakterizovať ideové pozadie našej „jednotky“? Najpravdepodobnejšie ide o melesizmus (viď hore), ktorý s očividnou radosťou zdieľa s Tedrosom. Nuž hľa – toto sú dnes naše „vzory“.

17.10.2020

NAŠI PARTNERI: