LYŽIČKA DECHTU

1. júla 2020 | METAFYZIKA, ZÁKLADY

Staré príslovie hovorí, že lyžička dechtu pokazí aj sud medu, ale ani sud medu nenapraví lyžičku dechtu. O čom vlastne toto staré príslovie hovorí? Nuž, v podstate to isté ako evanjeliové varovanie, že strom možno poznať po ovocí; dobrý strom neprináša zlé ovocie a opačne. Je to proste prastará múdrosť.

Dnes je najdôležitejšie jasne pochopiť a určiť, kto je náš a kto cudzí. Bez ohľadu na to, či ide o známeho či príbuzného. Informácií je dostatok, treba však konať, nie spať.

Podľa stanoviska Konu Všehomíra je situácia jasná – kto na nás bez dôvodu zaútočil je nepriateľ. Človek nikdy bez dôvodu na druhého človeka neútočí. Ale my neustále podliehame cudzím útokom, pričom si neustále nahovárame niečo v štýle „veď to tak určite nemyslel/a“. Tí druhí však rozmýšľajú inak, oni nám svojim správaním zadávajú „ponuku“, ktorú ak prijmeme (nepostavíme sa proti, t.j. neodmietneme), tak s ňou súhlasíme. A to im už dáva právo pokračovať tak, ako to vyhovuje im bez trestu zo strany Konu. Jednoduché a prosté.

Nepriateľ je nepriateľ. Nepriateľa neposudzujeme, nepriateľa likvidujeme – hovoríme o práci v Jemnohmotnom Svete. Inak sa vydávame na jeho milosť a nemilosť, čo je doterajší, dlhodobý stav.

Nehľadajme útoky proti nám iba v Jemnohmotnom Svete, útok je všetko to, čo sme nevyprovokovali, a čo je zamerané proti nám – od ponižovania, okrádania o peniaze a potenciál, poškodzovanie nášho mena a podobne. Áno, naša Kultúra nie je postavená na peniazoch, ale v ich demokracii sa bez nich žiť proste nedá. Sú teda v určitej, špecifickej forme nevyhnutné, tento stav sme doteraz svojou nečinnosťou pomáhali zaviesť.

Kto vás takto okradol, poškodil vaše meno a vôbec všetko podobné – už vás napadol. Bez zadania príčiny z vašej strany. Ak nezareagujeme, tak potvrdzujeme Konu, že s ponukou parazitov súhlasíme. Ak vidíme čo robia a nepreklíname, vyjadrujeme svoj súhlas, pretože neodporujeme Zlu. My tu nie sme na zhromažďovanie názorov, my sme tu kvôli prinavráteniu Zeme skutočným vlastníkom. Buď proti parazitom bojujeme, alebo s nimi spolupracujeme (na našej likvidácii). Tretia cesta neexistuje.

Kým sme sedeli v nútenej karanténe a rozoberali všakovaké podhodené témy štýlu aké rúško sa hodí prezidentke k šatám, vo svete prebiehali dôležité, starostlivo naplánované udalosti. Neposudzujme ich emotívne. Vedzme, že kto je informovaný, je už ozbrojený. Veď informácia je zbraň.

Ak oddelíme informačný obsah od informačného šumu a zoradíme výsledky, tak sa nám ukáže oveľa viac. Uvidíme viac-menej súvislú reťaz, ktorá ukazuje prečo to takto robia, aké majú ciele, kde tieto kroky vedú, čo to vlastne má byť.

Aby sme predišli tomu, že nás označia za konšpirológov, tak si tieto udalosti uveďme priamo zo zdrojov iba s minimálnou interpretáciou.

Apple a Google oznámili prácu na vývoji programov v spoločnom projekte, čo je informácia uvedená aj na ich oficiálnej stránke. Môžete si to overiť na niekoľkých príkladoch:

https://www.cnet.com/health/apple-and-googles-coronavirus-tracking-tools-are-out/

https://www.bbc.com/news/technology-52807635

https://www.apple.com/covid19/contacttracing

aj v ruštine:

https://topspb.tv/news/2020/04/11/apple-i-google-sozdayut-tehnologiyu-otslezhivaniya-kontaktov-lyudej-s-koronavirusom/

Teda Apple spolu s Google vytvorili technológiu sledovania kontaktov každého konkrétneho človeka pod zámienkou boja s COVID-19. Telefón s ktorým chodíte sa bude cez BluTooth spájať so všetkými ostatnými telefónmi, ktoré sa nachádzajú v okolí. Z toho zostavia graf vašich kontaktov a stretnutí, t.j. s kým sa stýkate, kde chodíte, s kým je v kontakte ten ďalší človek, atď… komplet všetko a o všetkých.

Samozrejme, že sa to robí pre naše dobro, pre našu bezpečnosť – všetko ako zvyčajne. Pre našu bezpečnosť budú oni presne vedieť kto sa s kým kontaktoval.

Aplikáciu si inštalujete dobrovoľne, samozrejme, že „anonymne“… ak ešte niekto verí rozprávkam, že v 21. storočí môže niečo byť anonymné. Ak ste sa kontaktovali – hoci aj nevedomky – s niekým nakazeným, tak ste v „nebezpečenstve“, teda minimálne šup do karantény.

Odkiaľ vzali tento nápad Apple s Googlom? Predsa z Číny. „Ukázalo sa“, že Čína práve preto tak rýchlo potlačila epidémiu, lebo použila aj takýto špehovací systém. V Číne sledovali geopozíciu každej osoby a podľa tejto pozície sa určovali všetky vzájomné kontakty. Ak niekto prišiel do takéhoto kontaktu, tak sa ukázali červené indikátory oznamujúce, že už nesmie vychádzať na ulicu. Všetko bolo veľmi efektívne.

Ale neskôr v New York Times publikovali informáciu, že na základe ich vlastnej analýzy tejto aplikácie (pracovali na tom ich programátori) bolo dokázané, že aplikácia posiela všetky zozbierané údaje o konkrétnej osobe a jej kontaktoch štátnym orgánom.

Ale publikovali to aj iní, napríklad:

https://firstdraftnews.org/daily-briefing/in-coronavirus-fight-china-gives-citizens-a-color-code-with-red-flags-new-york-times/

Tento systém sa v Číne stal poslednou tehličkou komplexného systému „sociálneho ratingu“. Teda štátne orgány v podstate už vedia všetko o každej konkrétnej osobe, systém rozpoznáva nielen tváre, ale aj štýl chôdze, skrátka kompletnú biometriu. A teraz už doplnili aj všetky osobné kontakty. Konštrukcia elektronického koncentračného tábora bola úspešné odskúšaná a dokompletizovaná všetkými potrebnými komponentmi.

Ale najmä sprístupnili informáciu, nakoľko sú sledované osoby lojálne voči štátnym orgánom, vláde a parlamentu.

Pripomína vám to niečo?

Samozrejme, že Apple a Google to určite takto robiť nebudú… veď ide o čestné korporácie a slobodné a nezávislé vlády a parlamenty…

Ďalšou udalosťou bolo živé vysielanie Billa Gatesa, ktorý oznámil, že Microsoft vypracováva technológiu kvantového tetovania. Táto technológia spočíva v tom, že keď vás budú očkovať, tak spolu s vakcínou budú do vášho organizmu zavádzať určité nanočastice, ktoré – okrem iného – majú vyžarovať v infračervej časti spektra.

Na tomto mieste nám nedá nepoukázať na britský film Foreigner z roku 2017. Pomocou pouličných kamier identifikovali páchateľa len preto, lebo bol potetovaný. Veď pre ľahkú identifikáciu (okrem iných súvislostí) aj módu tetovania vymysleli:

Takže kvantové tetovanie iba širšie rozpracováva verejnosťou prijatú metódu identifikácie.

O použití nanorobotov sme už písali, ale praktické využitie takejto technológie nám ukázali vo filme Upgrade, ktorý odporúčame.

Nanočastice budú zavádzané pod kožu. Takto do každej osoby bude implementovaný unikátny špecifický kód, ktorým bude kontrolovateľná po celý život. Podľa neho napríklad doktor zistí, či už vás očkovali.

Technológia už existuje, ba už prebiehajú aj testy, t.j. pomaly sa zavádza do praxe v troch krajinách, ktoré sú podľa B. Gatesa najväčšou hrozbou, teda napríklad Bangladéš či Keňa, ale testy prebiehajú aj na bezdomovcoch v USA.

V spojitosti s touto informáciou však Bill Gates v interview s Chrisom Andersonom oznámil, že budeme mať certifikát či sme vyliečení, vakcinovaní alebo nakazení. Takto dostanú celkový prehľad kto je kto. Oficiálne video však bolo čoskoro odstránené a nahradené inou verziou, v ktorej je táto krátka pasáž už vystrihnutá. Napriek tomu ho však stihlo zachytiť niekoľko tých, ktorí potom túto „zmiznutú“ pasáž vyložili na youtube:

Pripomíname, že táto pasáž je vystrihnutá z oficiálneho videa. Možno ju nájsť aj v ruskej verzii.

Bill Gates teda považuje za správne, že je nutné obmedzovať práva tých, ktorí nie sú vakcinovaní na vírus, resp. ktorí sa nechcú podriadiť totalite štátnej mašinérie. Oni predpokladajú, že vakcinovať sa musí dať celý svet.

Treba stáť reálne nohami na zemi a rozumieť tomu, čo a prečo chcú urobiť. V tejto kampani budú preferovať policajtov aj lekárov. Policajtom budú tolerované všetky protiústavné kroky v súvislosti s nanucovanou vakcináciou, lekárom zase pripravujú výraznú finančnú motiváciu. U jedných využijú hru s egom, druhým zase dajú vynikajúco zarobiť. Ale jedným aj druhým by malo dôjsť, že ich výhody sú iba dočasné a NEPLATIA PRE ICH RODINY A PRÍBUZNÝCH.

Ďalšou „nebadanou“ udalosťou bolo hlasovanie parlamentu v Dánsku, kde schválili povinnú, násilnú vakcináciu! Akonáhle bude k dispozícii vakcína, všetko obyvateľstvo Dánska sa bude musieť podrobiť vakcinácii. Tu sa natíska otázka, prečo vlastne Británia opustila EÚ? Nech už sú Anglosasi akí sú, ich verejnosť sa vždy tvrdo stavia proti totalitárnym opatreniam štátnych orgánov. Možno ich trebalo odstrániť, aby nedali nepotrebný príklad odporu ostatným členským štátom EÚ. Takto máme všetci skloniť hlavy a v nemeckom poriadku dať sa vakcinovať.

https://www.thelocal.dk/20200313/denmark-passes-far-reaching-emergency-coronavirus-law

Keď v roku 2011 zaviedli očkovanie proti prasačej chrípke, tak ako vedľajší účinok nastávali u niektorých zaočkovaných neželané následky, dostali narkolepsiu (narcolepsy) či katalepsiu. Nakrolepsia sa prejavuje tak, že človek nemôže spať viac ako 90 minút a počas bdenia neustále stráca vedomie a bez varovania odpadáva. Zasiahnuté boli najmä Írsko, Nórsko a Švédsko, hoci vakcináciu nástojčivo odporúčali práve lekári. Oficiálne problém bagatelizovali tým, že vedľajšie účinky sa prejavili iba u malého percenta zaočkovaných (najviac u detí), ale kde je záruka u koho a ako sa prejaví a u koho nie?

Neskôr sa ukázalo, že hrozba bola neopodstatnene zveličená.

EÚ skúma možnosť zavedenia nového typu dokumentu ako súčasti žiadosti o víza do Európy. Kto bude chcieť vstúpiť, ten/tá bude musieť doložiť doklad o vakcinovaní. Zatiaľ to je len v štádiu návrhu. Znamená to aj to, že z Ruska sa k nám nebude dať dostať.

Ruská Duma prijala zákon o jedinom štátnom registri Ruska. Na každého obyvateľa Ruska budú mať štátne orgány sprístupnené všetky informácie. Ak nie sú všetci riadení z jedného centra, tak u nás by sa o také niečo nemali pokúšať… sľúbila to nejaká politická strana?

Ďalšou oblasťou je agenda ID 2020. Tento dokument hovorí, že naše základné právo je právo na identifikáciu (nie slobodu prejavu, život a pod.). Je v tom opäť „zakomponovaný“ Bill Gates, ale okrem iných aj Rockefeller Foundation. Zoznam sponzorov projektu je zaujímavý sám osebe – je v tom aj svetová vakcinácia…

Projekt hovorí, že každému človeku na planéte bude pridelené identifikačné číslo, pod ktorým budú prístupné všetky informácie o ňom samom(?). Informácie obsahujú také údaje ako farba očí, odtlačky prstov, v podstate kompletnú biometriu, teda „Big Data“, ktoré sa zhromažďujú už nie prvý rok. Sú štruktúrované a na jednom mieste všetky.

Nikto – okrem nás – nebude mať k nim prístup… a tiež deti nosí bocian a vláda a parlament sa starajú o naše dobro… Kto vytvára akýkoľvek program, ten doň vloží to, čo od neho bolo objednané, teda všetky potrebné funkcie. Prví to zaviedli Číňania.

Ak doplníme problematiku 5G tak poľahky pochopíme, prečo práve vo Veľkej Británii začali podpaľovať vysielacie veže GSM s 5G. A akú tomu 5G robia reklamu u nás… nič lepšie ako keby ani neexistovalo pre naše blaho..? Že vy nič zlého nerobíte, teda nech si vás sledujú? A ako viete, kto a prečo nás zaradil do kategórie „zlí“?

Idete po ulici a už vás identifikujú všadeprítomné pouličné kamery. Sliedia za každým vašim krokom, kde chcete ísť, kontrolujú všetky lokality. Na zabezpečenie tohto enormného zberu dát na kontrolu obyvateľstva je potrebná obrovská výpočtová rýchlosť a kapacita prenosu dát. Je potrebné nie iba rýchlo spracovať obrovské množstvo informácií on-line, ale aj rýchlo organizovať odozvu. Nebude viac treba posielať Políciu, drony môžu za vami poslať až domov.

V novembri 2017 profesor Univerzity v Berkeley (UC Berkeley) Stuart Russel predstavil video, ktoré ukazuje svet, v ktorom je jadrová zbraň zamenená rojmi autonómnych, dravých dronov-zabijakov. Vedec vyhlásil, že toto je už realita. Video rozhodne každému odporúčame:

V Číne už prišli na to, že ak váš sociálny dlh narastie do nesplatiteľných výšok a už niet čím zaplatiť, tak štátnym orgánom možno zaplatiť vlastnými orgánmi. Systém už sám vie aké máte parametre, komu sú vaše orgány vhodné – ani sa vás nemusí pýtať. Súhlasom – hoci mlčiacim – sú tieto operácie umožňované… a stroj nemá cit ani nepočká kvôli kríze.

Tu patria aj tí fantómoví dvojníci v kybernetickom priestore, ktorých sa zbavujeme v meditáciách.

Všetko uvedené v tomto článku stojí na faktoch nie „konšpirológii“, každý si ich môže overiť. Čo robiť vieme už dávno. V prvom rade je nutné sa prebudiť a neupadať do strachov a depresií. Čím viac našincov sa prebudí, tým väčšia šanca na skorý príchod Zlatého Veku. Zopakujme – už je čas činov, nie vyjadrovania názorov…

01.07.2020

NAŠI PARTNERI: