MÁJOVÉ SEMINÁRE

14. mája 2020 | ENERGIE ŽIVOTA, METAFYZIKA

Objektívne známa situácia nám znemožňuje organizovať semináre, ktoré sme mali naplánované so sibírskou vedmou Nadeždou na mesiac máj 2020. Ostáva iba dúfať, že celá táto psychóza čo najskôr zmizne, aby sme ich mohli zrealizovať na jeseň tohto roku.

Do úvahy sme nútení brať nielen obmedzenia vnútri našej krajiny a EÚ, ale aj situáciu s krajinami mimo EÚ, keďže ide o Rusko.

Čo sa týka zrušených kurzov Staroslovienskej Bukvice, tieto by mohli byť obnovené skôr. Ide o tie, ktoré ešte neboli ukončené a aj o tie, ktoré sme mali naplánované, ale ani nezačali. O vývoji vás budeme včas informovať.

Vzhľadom na Obrazy Rána Svaroga budeme možno realizovať aj seminár v rozsahu iba jedného víkendu pre tých, ktorí už v minulosti základný seminár absolvovali, ale ešte s Obrazmi Noci Svaroga.

Keďže sme sa dotkli Ruska, využijeme príležitosť a uvedieme ešte niekoľko krátkych momentov. Jeden z najdôležitejších je ten, že – vzhľadom na energetické „kódovanie“ Putina – môžeme konštatovať, že v tomto období došlo k nástupu ďalšieho dvojníka, presnejšie čo do poradia pravdepodobne „osemtorníka“. Vzhľadom na meniace sa energie – v náš prospech – dochádza k rýchlejšiemu „opotrebovávaniu“ klonov. Najpravdepodobnejšie však pôjde o konkrétne stanovené úlohy, ktoré má každý z nich uskutočniť (podpis konkrétneho zákona a pod.). Po realizácii nie je viac potrebný a teda ide na „odpis“.

Už dávnejšie je známe, že energie Dňa Víťazstva – 9.- mája – pôsobia na likvidáciu parazitov vo vládnych funkciách, preto využili vírusovú psychózu ako zámienku na zákaz organizácie Nesmrteľného pluku. Nuž takto vyzerala putinská realita k ucteniu si pamiatky víťazstva vo vojne na uliciach Moskvy:

Podobné opatrenia boli organizované aj v Petrohrade.

Ale Rusko už nemôžu zvládať tak, ako by si želali. Tu je obrázok, ktorý preletel v podstate všetky ruské médiá:

Na prvom zábere je pochod na počesť Nesmrteľného Pluku v treťom najväčšom meste Ruska – v Novosibirsku. Vidíte dobre – v prvom rade ide naša vedma Nadežda!

Na základe reakcie putinovského režimu v Moskve sa objavili rôzne reakcie. Hľa, jedna z nich:

Putinská propaganda však oznámila veľké zmeny smerom v podpore obyčajných občanov. Ale ešte predtým, ako by ste to chceli chváliť je dobre sa oboznámiť s faktami tohto mediálneho triku (video bolo už vymazané, preto nemá význam hodnotiť podľa počtu prehliadnutí, 3 hodiny po zverejnení presiahlo tisícky prezretí):

A dnes už stoja proti tejto mašinérii aj tí, ktorí sa inak hlásia k RPC:

Načrime však aj do iného súdka – odporúčame vám oboznámiť sa s veľmi zaujímavým človekom:

https://www.youtube.com/watch?v=oYDGsWX6PvE

Odporúčame si všimnúť fyziognómiu vtedajšieho Putina, minulomesačného a aj aktuálneho.

Sú však aj aktuálnejšie informácie:

https://www.youtube.com/watch?v=VxOq1AMnqr0

Nástup nášho Veku už objektívne zastaviť nemožno, ale možno vykonať zlé osobné rozhodnutie. Nuž teda jedno trvalé odporúčanie: Myslime a tvorme Priestor Víťazov!

14.05.2020

NAŠI PARTNERI: