skcsenderu

separator

Kniha sa zameriava na to, čo dnes populárne nazývame bojového umenia. Jej obsah je však určený skôr tým, ktorí už majú skúsenosti v tejto oblasti – teda nejde o návod pre začiatočníkov. Dôležité je to, že podáva aspekty umenia boja – nie športového zápasu – z pohľadu našej prastarej Kultúry, národa Slovienov. Čo do obsahu prístupu k vedeniu boja ju možno považovať skôr za príručku pre špeciálne jednotky, kde je dôležitý rýchly a efektívny výsledok s čo najmenšou stratou energie, nie divácky populárne zápasenie hoci aj v ringu či klietke.

Zvlášť výnimočná – z pohľadu našej krajiny – je v tom, že obsahuje systém psychickej prípravy (mysle) do boja pozostávajúci z deviatich stupňov meditácií za pomoci špecifických mudier. Pokiaľ nám je známe, u nás ešte nič podobné nevyšlo knižne.

Do boja vždy prvá vstupuje myseľ – ale ak ju nemáme pod kontrolou, prehráme.

Tieto techniky patria medzi také, ktoré používajú charakterníci. Vopred však zdôrazňujeme dve veci. Trvalý výsledok – ako vždy – možno dosiahnuť iba trpezlivou prácou na sebe samom. Ďalšou – nemenej dôležitou – vecou je, že opísaný prístup a techniky sú nástroje, ktoré možno použiť rozličným spôsobom.

Opakovane zdôrazňujeme, že žiadnom prípade nie je určená na športovú prípravu – jej výsledkom je skôr prístup, ktorý by sme mohli nazvať „boj o život“. A v boji o život si najčastejšie možno uchovať vlastný život iba za cenu života nepriateľa.

Kniha poskytuje nástroje, ale nikto nie je nútený, aby ich zneužíval. Príprava podľa knihy a prípadné použitie prístupov a techník z nej je na vlastnom zvážení – a zodpovednosti – každého za seba.

Knihu možno chápať ak prípravu na pokročilejšie techniky koordinácie biopoľa – Psychoenergolytiku. Knihy o Psychoenergolytike budú nasledovať.

 

  • VÄZBA: TVRDÁ;
  • CENA: 12€ + poštovné a balné;
  • Objednávať môžete na známej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.;
  • Ako vždy, v prípade kúpy 3 a viac kníh poštovné a balné zadarmo.

 

DÔLEŽITÝ OZNAM:

V minulosti ste sa na nás obrátili z niekoľkých kamenných obchodov so záujmom predávať naše knihy. Z rozličných dôvodov sme takýto krok v minulosti nerealizovali.

Teraz môžu záujemcovia o spoluprácu pri predaji našich kníh v kamenných obchodoch dojednať množstevné zľavy.

21.11.2018

VPS Server / SSD discs

VPS hosting and services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

VPS hosting and services

joomla site hosting

VPS hosting and services

drupal site web hosting

7 day trial VPS server

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting