PETÍCIA PROTI FAŠIZMU

18. júla 2014 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), HĽADANIE, HRY, VYŠLO INDE

Nový prezident Slovenskej republiky ešte len nedávno začal úradovať a už tu sú prvé výsledky. Ako sme už upozorňovali, člen sekty Scientológov má za sebou personálny audit – nahratý na video – a musí konať podľa pokynov z USA. Ale dalo sa to čakať, veď sám to prezentoval ešte počas svojej predvolbnej kampane – že Kosovo máme uznať (týmto Slováci/Sloveni schválili kosovský scenár aj pre Slovensko) a že homosexuáli by mali mať registrované partnerstvá, aby si mohli adoptovať deti (aj toto Slováci/Sloveni schválili). Teraz je už neskoro plakať, všetko čo odsúhlasili začína nový prezident napĺňať – veď má na to mandát.

Týmto nechceme povedať, že vláda terajšieho premiéra je vzorová, ale je aspoň ako tak nezávislá. Nový prezident však opraty odovzdáva priamo Obamovi – veď tento mu aj preto hneď napísal list. Naša piata kolóna teda môže oslavovať. No či aj koniec tejto hry bude to čo chceli – môže byť vidno už v neďalekej budúcnosti. Máme iba to trochu šťastie, že sme parlamentný a nie prezidentský systém. No prezident je – tak či onak – hlavným veliteľom ozbrojených síl Slovenskej republiky. Blahoprajeme teda piatej kolóne…

O mechanizme, ktorý sa začal realizovať arabskou jarou sme písali už na začiatku roka, o niektorých hrubších detailoch tiež.

Ak by sme sa na nášho prezidenta pozreli ako na osobu, ktorá bola inštalovaná na túto pozíciu s určitým plánom, môžeme si vziať na pomoc Starosloviensku Bukvicu. Sú súvislosti, ktoré sa dajú odvodiť aj zo samotného mena. Ak si vezmeme meno prezidenta, tak postup bude veľmi jednoduchý. Bukvica „K“ má Obraz „Kako“, t.j. niečo ako slovenské „ako“. Zvyšok mena tvorí koreň „iskať“, t.j. v dnešnej ruštine „hľadať“. No tu musíme paralelu so Staroslovienskou Bukvicou pozastaviť, lebo existuje veľmi veľa variantov čítania „pozadia“ úlohy nositeľa takéhoto mena. Ak by sme vzali hneď prvé písmeno – „I“, tak naši Predkovia mali veľa možností – pričom každá bukvica má svoj Obraz a teda aj svoj význam. O čo ide? To, čo sa dnes foneticky číta ako „I“, má v Bukvici ekvivalent v bukviciach „IŽE“, „IŽEJ“, „INIŤ“, „IŽICA“ a „IŽA“. Koho zaujímajú detaily môže si otvoriť plagát Staroslovienskej Bukvice na našej novej stránke rovno nad hodinami a pozrieť o čo ide. No nebudeme tu rozoberať všetky detaily – ani sa to v takejto rýchlosti nedá – ale uveďme si, o aké hľadania môže v skutočnosti ísť. Hľadať možno nejakú cestu, stratené zviera či vec, duchovné hodnoty, peniaze a možnosť zbohatnúť, zábavu rôzneho druhu a podobne. Hoci dnes nie sme schopní rozlíšiť rôzne frekvencie „I“ tak, ako naši Predkovia, aj tak už vieme, že také niečo jestvuje. Iné bukvice dávajú slovu iný význam a mali by sa použiť aj iné zvuky. To, čo voláme moderný jazyk tieto rozdiely úmyselne zotrel, a teda prinajlepšom ak chceme od seba odlíšiť rozličné „druhy“ hľadania, tak musíme podstatu vyjadriť opisne.

Náš Poverený REZIDENT (poverenie má z USA) má očividne úlohu nás naviesť na to, ako máme hľadať. No čo a ako už z mena neurčíme, ale súdiac podľa jeho príslušnosti k Scientológom, jeho sľubom pred voľbami a jeho minulosti si to nebude ťažké domyslieť.

Pod jeho minulosťou máme na mysli napríklad rodinu, z ktorej pochádza. Otec veľký komunista, dokonca predseda Odboru školstva na Okresnom výbore Komunistickej strany Slovenska v Poprade. Vo svojej funkcii rozhodoval o tom, kde a či vôbec sa niečie deti dostať do školy môžu a iné nie. Sú známe konkrétne prípady, keď vydal príkazy všetkým riaditeľom stredných škôl bývalého okresu Poprad, že nesmú určité deti vôbec vziať na strednú školu, lebo napríklad ich otec nesprávne vyjadril v roku 1968. No svoje všetky detičky nezabudol umiestniť tam, kde si len zažiadali… Nuž takto strašne za socializmu „trpel“ v komunistickej rodine pán dnešný prezident – dobrý kresťan. No a už iba na dôvažok, zlé jazyky hovoria, že ten rozdiel, ktorý vo voľbách dosiahol bol vďaka jeho množstvu priateliek na „jeden účel“, ktoré by sa takto radi trošku priživili na tom, aké „služby“ mu v minulosti poskytli…

Teda k veci. Podľa pokynov z Washingtonu sa náš prezident rozhodol pozvať na výrazne okrúhle oslavy SNP fašistu, teda aktuálneho ukrajinského prezidenta. Na obrázku nad článkom je záber z toho, ako sa fašistická mašinéria Kyjeva stará o civilné obyvateľstvo na Východe bývalej Ukrajiny. Okrem bezohľadnej fyzickej likvidácie žien, detí a starých ľudí im likviduje aj obydlia. Ale toto na Západe akosi nikoho nezaujíma.

Pripomeňme si, že na Ukrajine prebehol ozbrojený prevrat. Nová mocenská štruktúra namiesto komunikácie s Juhovýchodom krajiny použila hneď armádu. No a podľa medzinárodného práva nasadenie armády voči vlastnému obyvateľstvu je VOJNOVÝ ZLOČIN. To ale nie je všetko. Proti civilnému obyvateľstvu nasadila aj zbrane, ktoré sú zakázané všetkými medzinárodnými dohodami – rakety s kazetovými hlavicami, fosforové bomby, chemické zbrane. Rovnako neprípustné je aj cielené zabíjanie žurnalistov. Vláda Doneckej aj Luganskej republiky už zhromaždila dostatok dôkazov. Príde čas a budú sa vyvodzovať dôsledky. Dezinformačná kampaň Západu nebude trvať naveky.

Napríklad do Slavjanska vstúpila aj skupina pozorovateľov OBSE, ktorá už na vlastné oči uvidela, že ukrajinská armáda použila ťažké delostrelectvo, granátomety, systémy Grad, húfnice a vôbec kompletný arzenál, ktorý má proti obytným štvrtiam, teda panelákom a rodinným domom:

Predstavitelia ukrajinskej vlády sa síce snažili zabrániť inšpektorom OBSE vstup do takýchto štvrtí, ale nepodarilo sa.

Krátko pred písaním tohto článku prišla správa, že nad Ukrajinou bolo zostrelené dopravné lietadlo Boeing 777 z Malajzie, a to vo výške 10 600 m. Padlo síce na územie pod kontrolou síl domobrany, no táto nijako nemá k dispozícii zbrane, ktorí by mohli zostreľovať ciele v takejto výške. Španielsky dispečer, ktorý riadil malajzijský Boeing publikoval na svojom Twitteri informáciu, že niekoľko minút pred tým, ako lietadlo zmizlo z radarov sa k nemu priblížili dve ukrajinské stíhačky. A čo je ešte podozrivejšie, hneď ako Boeing zmizol z radarov ukrajinské úrady informovali, že havaroval. Ako to mohli tak rýchlo vedieť?

Podľa neoficiálnych zdrojov v ruskej ROSAVIACII, cieľom mohlo byť lietadlo s ruským prezidentom, ktorý sa práve v tom čase vracal z návštev Južnej Ameriky. Podľa slov zdroja sú obrysy lietadiel celkovo podobné, ako aj ich veľkosť a aj sfarbenie je z určitej vzdialenosti fakticky identické.

Zástupcovia Doneckej národnej republiky sa obávajú, že na miesto dopadu lietadla plánuje ukrajinská armáda viesť raketový útok, aby zahladila stopy. DNR chce totiž nájsť a dopraviť čierne skrinky do Moskvy, kde je jediná záruka ako odborného, tak aj nezávislého preskúmania.

Jedno sa však fašistickému režimu určite „podarilo“. Doteraz celému svetu oni a ich západní prisluhovači klamali, že na Ukrajine nie je nijaká vojna, iba akási protiterostická operácia. Teraz by sa mali zobudiť mnohí. Okrem iného, ukrajinská armáda už pred 15 rokmi zostrelila jedno civilné dopravné lietadlo ruskej spoločnosti nad Čiernym morom, ale doteraz to popierajú…

Pravdepodobný pokus o likvidáciu Putina – sotva však bude niečo také oficiálne potvrdené – minulomesačné spoločné manévre Tichomorskej flotily Ruskej federácie na čele s vlajkovou loďou a čínskej flotily za veliaceho jazyka ruštiny, predvčerom zahájené spoločné manévre indickej vojenskej flotily, ktorá v utorok dorazila do Vladivostoku a ruskej flotily, obrovský pokrok skupiny BRICKS a podobné „detaily“ Slovenov nezaujímajú. No kto rozmýšľa určite začína vidieť.

U nás bola spustená petícia, ktorej cieľom je zabrániť návšteve fašistu na oslavách 70. výročia SNP. Nezabudnime, že v druhej svetovej vojne zahynulo na Slovensku a v Čechách vyše 450 000 ľudí. Kto si váži obete našich Predkov, ten určite takúto Petíciu podporí. Ostatným škoda niečo vysvetľovať… Je to na každom jednom z nás.

NAŠI PARTNERI: