PODPAĽAČSKÝ REŽIM

1. augusta 2019 | OKOLO SVETA, UDALOSTI

Už je všeobecne známe, že v podstate celú Sibír zachvátili požiare. Nebudeme to zdĺhavo rozoberať – podpaľači sú jasní. Ide o úmyselné zapaľovanie obrovských plôch lesov, ktoré horia spolu aj so zvieratami, ktoré už nemajú kam utekať. Toto je pravá tvár putinovského režimu.

Kto sa postaví proti, s tým robia krátky proces. Jasné je však jedno – bod zlomu, t.j. bod trpezlivosti národa voči drancovačom Ruska sa približuje ku kritickému bodu. Či už likvidujú lesy preto, aby mali Číňania kde stavať, alebo len zahladzujú stopy po svojich zločinoch, je to v podstate jedno.

Národ už nemá z čoho žiť a putinovci sa nevedia rozhodnúť ktorá jachta je atraktívnejšia…

Zverejňujeme výzvy tých, ktorí sú tam doma, a ktorých nemožno oklamať piakinovskými fantazmagóriami o tom, že bez Putina by to bolo ešte horšie. Je za to dobre Kremľom platený. Tak môže tvrdiť len ten, kto v skutočnosti nemá poňatia o tom, aká je v Rusku reálna situácia. Ale pre všeodborníkov, ktorí čerpajú informácie od agenta Kremľa Piakina máme jednu otázku: Páčilo by sa im tak žiť?

Výzva,

My, obyvatelia mesta Tomsk

Keď čítate alebo prezeráte túto výzvu, v Sibíri horia milióny hektárov tajgy. Lesy Amazónie a tajga Sibíri sú pľúcami planéty. Požiar v sibírskej tajge stavia celú planétu na pokraj priepasti – nachádzame sa v predvečer celoplanetárnej katastrofy, zániku. Ekologická katastrofa planetárneho rozmeru hrozí všetkému živému na planéte. Občianski aktivisti Východnej Sibíri už zverejnili fakty a dôkazy úmyselného podpaľovania tajgy, ktorého cieľom je zahladenie stôp zločineckého výrubu obrovských más lesov, alebo premena lesa na spálenisko, ktoré sa potom bude dať lacno kúpiť.

Toto organizujú všetky regionálne štátne správy Východnej Sibíri aj federálna vláda Ruskej federácie. Na týchto zločincov sa nemá význam obracať. Obraciame sa k obyvateľom Sibíri a ku všetkým občanom Ruska, ku všetkým ľuďom dobrej vôle na planéte:

Ľudia Zeme, tento katastrofický požiar sa sám od seba nezahasí tak, ako to hlásajú zločinecké štátne orgány Sibíri aj Ruskej federácie. Len aktivita vlád a lídrov štátov mimo Ruska, medzinárodných mimovládnych organizácií, zachráni planétu pred ekologickou katastrofou, ktorá je organizovaná zločineckými orgánmi štátnej moci aj sibírskych regiónov.

Obyvatelia Ruska! Píšte individuálne aj kolektívne žiadosti k medzinárodnej verejnosti. Sú potrebné texty, videá aj audio výzvy. Ak ich bude ohromné množstvo, tak sa o tragédii v sibírskej tajge dozvedia všetci. Je nevyhnutne potrebné vytvoriť veľký tlak na zločinecké orgány Ruska, aby bola prijatá medzinárodná pomoc na likvidáciu tejto planetárnej katastrofy. Rusko samé nie je schopné likvidáciu zvládnuť, len celé ľudstvo môže spolu zvíťaziť nad touto ohromnou katastrofou. Ak to neurobíme, planéta začne zanikať.

Planéta je Živá, zraniteľná Bytosť, ktorá ako matka robí všetko pre záchranu ľudí, ktorí však ako ľudožrúti zabíjajú vlastnú matku.

Ak dnes nebudú výzvy, tak zajtra všetci zahynieme!

A záverom pripájame niekoľko aktuálnych videí – pre tých, ktorí rozmýšľajú. Lebo keď sa dá do pohybu Rusko, pocíti to celý Svet:

Informácia pre Spotrebiteľov: ak nejaké video má veľmi málo prezretí, to znamená len toľko, že ho buď (presne to isté) nedávno špeciálne služby vymazali a bolo dané znovu a znovu nanovo, alebo jednoducho znižujú ukazovatele návštevnosti. Takto to – ostatne – robia aj u nás. Hľadajme teda podstatu, nie spotrebiteľské parametre…

01.08.2019

NAŠI PARTNERI: