skcsenderu

separator

 

Sú veci, ktoré civilizácia ťažko prijíma. Ako sme sa mohli presvedčiť, medzi takéto patrí aj pripravovaná akcia spojená s prvým koncertom Nikolaja Jemelina na Slovensku.

Nedajme sa však odradiť a prejavme cit pre našu slovanskú vzájomnosť, ale ďakujeme aj za vaše porozumenie a trpezlivosť. Informácie a predaj vstupeniek na koncerty prichádzali k vám pomaly, ale nebolo to bez príčiny. Okrem iného príchodu Nikolaja a jeho Bratov na Slovensko museli predchádzať aj určité formality. Medzi ne napríklad patrí aj to, že hlavný protagonista si musel vybaviť pas, čo vždy zaberie nejaký čas.

Jeden indikátor správnosti pozná asi každý z vás. Keď sa pri organizácii niečoho vynára veľa problémov znamená to, že sme na správnej ceste. Ale poďme k veci.

Všetci, ktorí ste sa registrovali na koncert na stránke SLAVICA máte tieto vstupenky už zabezpečené. Nekupujte ich teda na Ticketportáli. Lístky vás budú čakať pri vstupe na koncert či už v Nitre alebo v Poprade.

Ticketportal má určitý formálny postup, ale vstupenky si môžete kupovať. Podporte jednotu Slovanov a príďte na Nikolajov koncert. Je prvý raz v našich krajoch. Nedajme sa zahanbiť.

Zároveň sa obraciame na všetkých, ktorí máte záujem nás podporiť. Vopred ďakujeme za všetky príspevky. Celá organizácia je pomerne náročná po všetkých stránkach.

Chceme tiež upozorniť, že oba koncerty budú v menších halách ako ste mohli vidieť na videách z Ruska. Nenechávajte preto nákup vstupeniek na poslednú chvíľu.

Tešíme sa na stretnutie s vami všetkými na koncertoch Nikolaja Jemelina v Nitre aj Poprade.