skcsenderu

separator

beregina 01

AKTUALIZÁCIA:

Oznamujeme všetkým záujemcom o INDIVIDUÁLNE ČISTKY, že sa môžete na ne prihlasovať. Ak sa ukáže potreba, tak pricestuje z Ruska viac beregíň a bude možné zvládnuť aj individuálne čistky, pretože jedna beregiňa zvládne do dňa približne 6 individuálnych čistiek.

Príspevok za individuálnu čistku je 60€.

25.09.2019

V novembri 2019 prebehnú u nás nové semináre vedmy Nadeždy zo Sibíri, na ktoré Vás srdečne pozývame.

Vzhľadom na to, že sa u nás už uskutočnil dostatočný počet začiatočníckych seminárov, tentoraz budú semináre už organizované tak, ako všade v Rusku – Začiatočnícke a Veľké.

Na Začiatočníckych seminároch je okrem vysvetlenia podstaty štruktúry Jemnohmotného Sveta a principiálnych Konov Stavby Sveta ustanovovaný u účastníkov aj prvopočiatočný, čistý, etalónový stav čakrálnych a rozmernostných štruktúr a ženám sú vytvárané Oberežné Kruhy.

Na Veľkých seminároch už všetci účastníci v meditáciách pracujú s konkrétnymi okruhmi tém, ktoré sú vždy Jemnohmotným Svetom otvárané pre konkrétny národ či krajinu.

Energie Jemnohmotného Sveta, ktoré prechádzajú účastníkmi sú oveľa vyššie a intenzívnejšie na Veľkých seminároch, preto neodporúčame bez predchádzajúcej skúsenosti navštíviť ako prvý Veľký seminár.

Skúsenosti už ukázali, že ani jeden seminár nie je opakovaním predchádzajúceho, či akéhokoľvek iného, pretože Jemnohmotný Svet vždy otvára také okruhy, ktoré sú súčasťou, alebo sa týkajú všetkých účastníkov seminára.

Semináre je síce možné – po absolvovaní Začiatočníckeho – absolvovať aj zo záznamov cez internet, ale skúsenosť ukazuje, že Navný priestor prenosu videosignálov sčasti potláča energie prechádzajúce cez účastníkov (o cca 10-20%). Preto je vždy najvhodnejšie absolvovať seminár naživo.

  • Príspevok 80€;

Termíny seminárov:

  • (2-3). 11. 2019; KOŠICE

Veľký seminár; nahlásiť sa môžete TU;

  • (9-10). 11. 2019; ROŽNOV POD RADHOŠTEM

Začiatočnícky seminár, nahlasovať sa môžete cez email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.;

  • (16-17). 11. 2019; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Začiatočnícky seminár; nahlásiť sa môžete TU;

  • (23-24). 11. 2019; BRATISLAVA

Veľký seminár, nahlásiť sa môžete TU.

Semináre sú organizované po dve trojhodinové jednotky s hodinovou prestávkou na obed. Celý seminár trvá dva dni a obsahuje spolu štyri trojhodinové jednotky.

TEŠÍME SA NA ĎALŠIE STRETNUTIA

15.09.2019