skcsenderu

separator

ROZHL 01

Prinášame vám záznam rozhlasovej relácie Slobodného vysielača AKO ĎALEJ z 1. mája 2018. Tento diel je tematicky zameraný na oblasť Kopného práva.

Svet sa naozaj mení pre našimi očami, čo si môže už každý vediaci a vnímavý človek overiť sám. Ale niekedy „potešia“ aj iné dôkazy. Nie tak dávno sme uverejnili článok GOTTŠALK, v ktorom bola linka na sfilmované rovnomenné dielo J. M. Hurbana. Je to príbeh Západných Slovanov podľa skutočných udalostí z čias, keď ešte existovala Arkona. Film mal po niečo viac ako roku ani nie 30 prezretí. Po tom, ako ste ho začali sledovať a sledovanosť začala nabiehať po stovkách, bol film odrazu ODSTRÁNENÝ z dosahu. Niet ho viac tam, kde predtým bol verejne prístupný.

Je to bohužiaľ holý fakt – komusi veľmi vadil – ale kto by to mohol byť? Nuž, nie je žiadúce, aby sa náš národ začal prebúdzať a vidieť svet taký, aký je – správnejšia je predsa vatikánsko-jezuitská demoverzia. Alebo žeby to bol niekto iný?

Netreba veriť rozprávkam, teda v tom zmysle, že niečo sa udeje len tak, samo od seba. Náhoda je slovo, ktoré používajú tí, ktorí nedovidia na pravidlo príčiny a dôsledku. Veď naši Predkovia nám zanechali príslovie: TRAFENÁ HUS ZAGÁGA. Nuž, práve ste sa stali svedkami jedného takéhoto zagágania.

03.05.2018

VPS Server / SSD discs

VPS hosting and services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

VPS hosting and services

joomla site hosting

VPS hosting and services

drupal site web hosting

7 day trial VPS server

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting