PROTINÁRODNÁ VLÁDA

29. septembra 2020 | OKOLO SVETA, OVPLYVŇOVANIE

Komunikácia mocenských štruktúr smerom k národu je trvalo vysoko arogantná. Napriek tomu, že neexistuje skutočný dôkaz smrteľného nebezpečenstva koronavírusu pre Slovákov, neustále nás vháňajú pod autoritatívnu kontrolu štýlu nacistickej propagandy. Veď to bol práve minister propagandy nacistického Nemecka Göbbels, ktorý hlásal, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. Naša vláda v tejto osvedčenej taktike naďalej pokračuje.

Rovnako sa stavajú aj k slobode prejavu. Pomaly by to chceli meniť v štýle socialistického vtipu: slobodu prejavu síce máme, ale už nie dlho po ňom.

Ak si necháme bez odporu nanútiť ich svojvôľu a upadneme do strachov, tak dosiahli čo chceli. Treba ich preklínať a preklínať, treba budovať naše národné programy v Jemnohmotnom Svete. Rozhodne nesiahajte k žiadnym násilným akciám, ale ak ich začne preklínať celý národ, tak to je kliatba, ktorá nakoniec skôr alebo neskôr na demokratických mocipánov dopadne plnou silou. Sme pod cudzou, okupačnou mocou. K vlastnému národu by sa takto nikto nechoval.

Keď pred pár týždňami prebehla v Bratislave stotisícová demonštrácia proti koronapsychóze, nedostavila sa – napriek pozvaniu – ani verejnoprávna televízia. A tak komu vlastne slúži, ak nás vydierajú povinnými poplatkami na jej existenciu, ale vnucujú nám cudziu propagandu bez toho, aby informovali verejnosť z ktorej mozoľov títo páni žijú?

Ak v slovenských pomeroch vyšlo do ulíc 100 000 ľudí znamená to, že v krajine je minimálne 1 000 000 nespokojných s režimom.

V týchto dňoch nám oznámili „strašnú“ zvesť – na Slovensku počet koronazomrelých presiahol (od začiatku roka!) 40 prípadov. Len zopakujme, že na Slovensku DENNE zomrie okolo 40 onkologických pacientov. A to ešte nespomíname infarkty, mozgové príhody či cukrovku.

Kto neprejaví nespokojnosť s ich ponukou, ten ju odsúhlasuje. To už vieme.

V tejto súvislosti by sme radi obrátili vašu pozornosť na jeden moment. Matelko znovu začal ofenzívu proti národu. Nič nového pod slnkom, sotva to bude zadarmo.

Nedávno podal veľmi hodnotné informácie a návod na kvalifikovaný boj s totalitárnou mocou bývalý predseda Ústavného súdu, Štefan Harabin. Pre istotu aj my pripájame jeho video:

Teraz je jasné, prečo sa majitelia Slovenska sro. rozhodli nevpustiť do parlamentu stranu Š. Harabina. S ním by takýto cirkus nedokázali uhrať. Preto si vybrali kandidáta s vyhovujúcim psychologickým profilom.

Určite každý, kto dostal pokutu za nenosenie rúška by mal takéto trestné oznámenie podať. Ide o to, že najvyšším zákonom v Slovenskej republike – ako v každom štáte – je Ústavný Zákon, teda Ústava. Pod Ústavou sú dva veľké zákony, ktoré platia na každého – a to je Trestný a Občiansky zákon. Takto si to aspoň pamätáme my, ktorí sme chodili do školy za socializmu. Všetky ostatné zákony sú až pod nimi – čo do hierarchickej dôležitosti. Žiaden zákon pod touto hierarchiou nesmie byť v rozpore s Ústavou. Ak si akákoľvek partia povydáva aké chce zákony a navzájom si nahrávajú pri ich nasadzovaní proti obyvateľstvu, to ešte neznamená, že proti porušeniu Ústavy sa nedá zakročiť.

Postup ukázaný pánom Harabínom má iba ten problém, že najskôr musíte podať trestné oznámenie, potom to ide na prokuratúru, a až nakoniec na súd. Žiaden sudca však nemôže rozhodnúť proti Ústave. To znamená, že nakoniec budú všetci zločinci (nech sedia aj v parlamente či po ministerstvách alebo v Matelkových účelových kindermanažmentoch) potrestaní. Potrvá to dlhšie, ale je to isté. Možno že takto o rok už budeme vidieť aj prvé rozsudky. Okrem protiústavnosti to bude minimálne ešte zneužitie právomoci verejného činiteľa.

Ďalším „problémom“ pre nich je, že napríklad v zmysle zákona o policajnom zbore má Polícia občanov chrániť, nie ich prenasledovať a dávať im nezmyselné pokuty za matomasky. A – a to je dobrá zvesť – ani medzi nimi nechýbajú normálni, rozmýšľajúci chlapi. A ak by vám aj naozaj dali pokutu za rúško, nedajte sa odbiť a žiadajte na to od nich písomne potvrdenie. Ten, kto písomne potvrdí, že udeľuje pokutu za nenosenie rúška vám dáva do rúk dôkaz o svojej právnej nevedomosti a nekompetentnosti.

Nebojme sa vyjadriť svoj nesúhlas s otvorene protinárodnou mašinériou. Nakoniec dôjde aj na nich. Je to len otázkou času.

29.09.2020

NAŠI PARTNERI: