SEMINÁR MINSK

12. mája 2021 | METAFYZIKA, SEMINÁRE

Na seminári v Poprade bol podaný návrh na zorganizovanie výletu do Bieloruska za účelom účasti na festivale „Bratstva Národov“. Mnohí z Vás boli touto myšlienkou nadšení. Preto sme sa rozhodli zorganizovať autobusovú dopravu na uvedený festival.

Festival sa uskutoční neďaleko Minska v termíne 7.-14.8.2021

Festival pozostáva z večerných meditácii pani Nadeždy a doobedňajšieho programu – poväčšine sú to prednášky pozvaných hostí, tvorivé dielne, návštevy silových miest v okolí a pod. Podrobnejší program zatiaľ nepoznáme.

Zisťujeme predbežný záujem, aby sme vedeli s akým rozpočtom môžeme rátať. Poplatky budú zahŕňať dopravu, ubytovanie so stravou a príspevok za seminár.

Podrobnejšie informácie budú zverejnené neskôr prihláseným záujemcom.

Slovensko má s Bieloruskom za určitých podmienok bezvízový styk po dobu 10, respektíve 30 dní.

Situácia je momentálne (oficiálna informácia z apríla tohto roku) taká, že je povolená len letecká doprava na letisko Minsk. Postupne sa však cestovateľské opatrenia uvoľňujú. Predpokladáme že do augusta bude povolená aj autobusová doprava cez určené hraničné prechody – ako to bolo po iné roky.

Ak Vás takáto ponuka spoločne stráveného augustového týždňa oslovila, prosím prihláste sa na tento mail: katarinastatecna@gmail.com.

12.05.2021

NAŠI PARTNERI: