SEMINÁR NA ZEMPLÍNSKEJ ŠÍRAVE

13. januára 2013 | ČLÁNKY BEZ KATEGÓRE - LADU A SKLADU

 
 
 
Posledný augustový víkend tohto roku sa uskutoční seminár, na ktorom bude časť príspevkov zabezpečená aj vstupmi za našu stránku. Pôjde o 2 okruhy príspevkov. Uskutoční sa beseda, resp. výklad toho, čo vás zaujíma a praktické prevedenie slovanskej oslavy formou nácviku priebehu vrátane vodenia chorovodov a očisťovania tiel, Duše aj Ducha – čo je v „populárnej“ forme nazývané „chodenie po uhlíkoch“. Cieľom je, aby sa táto prastará prax našich Predkov mohla živo začať navracať do zeme našej a našich Predkov. Seminár sa uskutoční na Šírave pri Michalovciach.
 
Pretože zo strany našej stránky stále pretrváva zúfalý nedostatok času (čo niektorí z vás „cítia“ aj tým, že značne meškáme s odpoveďami na vaše mailové otázky), tak prosíme záujemcov, aby ste sa v prípade záujmu kontaktovali priamo pani Editu,  organizátorku podujatia na editajonyova@centrum.sk , alebo na čísle 0918 301 746. Zároveň dostanete aj inštrukcie čo je potrebné si na podujatie priniesť.
 
Predpokladáme, že takýchto podujatí bude pribúdať. Predo dvermi je začiatok nového Veku – Veku Vlka pod nadvládou Boha Velesa. Zastihne všetkých bez výnimky a preto nijaké „spasenie“ či „vykúpenie“ – t.j. forma „šikovného vyhnutia“ sa tomu, prečo sme sa narodili tu a teraz – nie je a ani nemôže byť pre nás riešením, pretože by išlo iba o dočasné oddialenie toho, čo aj tak musíme podstúpiť, ak chceme napredovať v našej evolúcii ako príslušníci Veľkej Rasy. Slovan je Vierovyznanie, nie iba „náhodné“ narodenie sa v nejakej krajine. Našim Bohom nie sú potrební leniví pochlebovači, ale aktívni, tvoriví budovatelia, ktorí nemajú problém priložiť ruku k dielu. Nikto túto úlohu na Slávu našich Predkov, za naše Prastaré Rody neurobí za nás. Ak my sami neprinesieme späť kultúru našich Predkov, tak kto? Odpoveď si vie dať každý sám…
 
Zároveň odporúčame pozrieť tento odkaz: tu klikni.
 

Sláva Bohom a Predkom našim!

NAŠI PARTNERI: