SPRAVODAJSKÉ OKIENKO

2. novembra 2021 | UDALOSTI

Prinášame dokument, ktorý síce nepochádza z našej dielne, ale určite bude pre našich čitateľov zaujímavý.

My sa málokedy vyjadrujeme k politike, ale teraz vám ponúkame geopolitický pohľad profesionála z Ruska, ktorý pôsobí v spravodajských kruhoch. Hoci pre väčšinu to bude (zatiaľ) neznámy človek, informácie, ktoré nám prináša, sú rozhodne zaujímavé:https://www.youtube.com/embed/9GlCncDVslI?wmode=transparent

Na prípade incidentu americkej jadrovej ponory z októbra tohto roku už jasne vidno, že moc USA sa schyľuje k zenitu. Išlo o to, že na jej palube boli prevážané jadrové zbrane a smerovala do Austrálie. Vláda USA už dostala nariadenie od „Tretej Sily“ – teda tej Sily, ktorá po likvidácii reptiloidov prevzala moc na Zemi – že všetok svoj jadrový arzenál musia odovzdať inej krajine, ktorá nesmie byť v NATO, ani žiadnej inej anglosaskej aliancii. Toto kritérium spĺňa iba Rusko a Čína. Vzhľadom na fakt, že Ruská Armáda už fakticky NIE JE pod kontrolou ruskej vlády – čo sa nedá povedať o Číne – najpravdepodobnejším kandidátom na príjem amerického jadrového arzenálu je práve Rusko, teda jeho armáda. Ruskí vojaci totiž tvrdia, že prísahu skladali ruskému národu, nie Putinovi či vláde. Ako by takéto niečo dopadlo u nás..?

Že prečo to je tak?

Nuž, ide o veľmi dobrú správu. Majiteľ Zeme – ale môžeme ho nazývať aj „Tretia Sila“ – už dal americkej vláde toto ultimátum. Američania očividne neposlúchli a urobili si – ako zvyčajne proti viacerým medzinárodným dohodám – po svojom a prevážali svoje jadrové zbrane na územie, ktoré po právnej stránke nepatrí USA. Preto prišla zatiaľ mäkká – ale jednoznačná – donucovacia akcia Tretej Sily. Atómová ponorka bola poškodená, ale na jej palube nikto nezahynul (zatiaľ), bolo iba 11 zranených.

Nariadenie americkej vláde odovzdať svoj jadrový potenciál prišlo preto, lebo sa schyľuje k rozpadu USA. Doteraz boli realizátormi rozkazov reptiliánov, ktorých zvyšky však boli zlikvidované v júni tohto roku – o tom sme už informovali. Okrem toho je tam aj nadostač občianskej nevôle – Američania nechcú viac platiť dane Molochovi vo Washingtone, ktorý vydržiava po svete okolo 1 000 vojenských základní. Rozpad je neodvratný – a očividne nie za horami. Ak by sa krajina rozbila tak, že americká vláda by mala v rukách jadrový arzenál, tak by ho neváhala použiť a hrozí reálne nebezpečenstvo rozpútania jadrovej vojny na severoamerickom kontinente – čo Tretia Sila nehodlá dopustiť.

Reptiliáni boli globálne zlikvidovaní pred cca 2 rokmi, ale lokálne ešte niekde ostali. Teraz je im už definitívny koniec.

Treba zdôrazniť, že na tomto procese likvidácie parazitických štruktúr nemá účasť žiadna svetová vláda – žiadny Trump, Kennedy, Putin a podobné rozprávky – ani žiadne spravodajské služby, tajné rády a podobne. Nastáva realizačná fáza likvidácie parazitov. Teda veľmi pozitívna informácia, aj keď už rozhodne nie neočakávaná.

Ostáva dodať, že ak sa americká vláda rozhodne nepodriadiť tomuto ultimátu, tak v dohľadnej dobe nastanú na severoamerickom kontinente také živelné pohromy, že USA sa rozpadnú tak či onak. Čas dozorcov Sveta vypršal.

A s čím rátajú naši paraziti? Je to ich vec, našou je – ako sme už písali – zostavovať ich zoznamy. Doba prináša Čas odplaty. A ako touto dobou prejdú rozhodnú ich činy a aj to, čo urobia v najbližšom období. Ak bol vynesený rozsudok nad USA, tak oni chcú „prekĺznuť“?

Prichádza obdobie veľkolepých osláv. Ale hlavne nezabúdajme, že naivní a nevedomomí sa na oslavy dostať nemusia…

02.11.2021

NAŠI PARTNERI: