SPRISAHANCI Z RPC PLÁNUJÚ ŠTÁTNY PREVRAT

7. mája 2017 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), HĽADANIE, PARAZITICKÝ SYSTÉM, VYŠLO INDE

Tento článok môže byť prekvapením iba pre naivných. Kresťanská cirkev sa pripravuje na globálny útok proti „neveriacim“ bez ohľadu na to, či ide o Východnú alebo Západnú. Ich cieľom je za každú cenu zaistiť pokračovanie biblického projektu, ktorý sa očividne začína potápať. Vari ani niet lepšieho či názornejšieho príkladu efektívnosti Matrixu ako chovanie sa tých, ktorí ešte stále veria kresťanskej cirkvi a rabsky napĺňajú ich kostoly, v ktorých slúžia cudzozemcom. A tak si elita černokňažníkov hovie v bezdaňovom raji a podriadení rabi poslušne napĺňajú ich kontá. Ale keď príde čas, na pokyn ako psi rabi zaútočia na „bezbožníkov“. Veď psi musia Pána počúvať, preto sú psami. Kto z rabov sa zamyslí nad tým, že Iluminátov založili Jezuiti, alebo že Dominikáni znamená Domini canis – psi Pána? Veď tieto súvislosti ani neskrývajú. Tak ako možno od rabov očakávať, aby uvideli to, čo je za „závesom“?

ZDROJ:

www.ru-an.info/новости/заговорщики-из-рпц-планируют-госпереворот/

Médiá vyšli pod takými titulkami ako „Sergej Ivanov kritizoval Smoľnyj za odovzdanie Isaakia RPC“, pričom vysvetlil, že „podľa jeho názoru sa mali o tom poradiť s Petrohradčanmi“.

Teda splnomocnený zástupca Prezidenta RF pre otázky ochrany prírody, ekológie a dopravy nevystúpil proti tomu, aby bol odovzdaný Isaakij RPC. ON IBA označil za nesprávne samostatné rozhodnutie petrohradskej samosprávy o odovzdaní Isaakievského chrámu do užívania „Ruskej“ Pravoslávnej Cirkvi (RPC).

„To, že sa neopýtali obyvateľov považujem za nesprávne, to je celá moja pozícia“ – okomentoval Ivanov udalosť s Isaakievským chrámom, ktorá sa odohrala 2. apríla, na druhý deň mediálneho fóra ONF „Pravda a spravodlivosť“.

Podľa jeho názoru stačí, aby sa sprisahanci opýtali obyvateľov a potom bude už všetko v poriadku.

Ide o to, že začiatkom apríla 2017 gubernátor Georgij Poltavčenko oficiálne vyhlásil, že Isaakijevský chrám bude odovzdaný na bezplatné užívanie RPC – cirkvi, ktorá nemá k ruskému národu nijaký vzťah. Pripomeňme si, že do r. 1943 sa táto zahraničná organizácia nazývala doslovne: Grécko-ruská všeobecná kresťanská pravoslávna cirkev. Na základe akého podkladu odovzdal ukrajinský úradník bezplatne majetok ruského národa akejsi gréckej bande?

Za odpoveďou na túto otázku sa ukrýva príčina sprisahania proti Ruskému štátu a proti úradujúcemu prezidentovi RF Vladimírovi Putinovi. On zastavil odovzdanie Isaakija.

30. marca 2017 časopis PREZIDENT v článku „Algoritmus zachvátenia moci v Rusku „monarchistami“: Plán prevratu“ vysvetlil pravdepodobný algoritmus zachvátenia moci takzvanou monarchistickou sprisahaneckou skupinou:

Krok 1: Sprisahanci urobia Štátnu radu Ruska hlavným orgánom krajiny. Pripomeňme si, že Štátna rada bola vytvorená 1. septembra r. 2000 nariadením Prezidenta Ruskej Federácie V. V. Putina. V danom okamihu je Štátna rada neústavným, poradným orgánom, nie orgánom štátnej moci a nemá mocenské právomoci. Predsedom je Vladimír Putin. Sekretárom je Igor Levitin (Sion).

Krok 2: Úradujúceho prezidenta Vladimíra Putina odstránia od moci. Do čela Štátnej rady vymenujú svoju – sionistickú – figúrku. V súčasnosti je Levitin už sekretárom, takže môžu použiť aj jeho (spomeňme si na prax ZSSR – práve generálny sekretár ÚV KSSZ bol hlavou krajiny).

Krok 3: „Ruská“ pravoslávna cirkev – teda tá jej časť, ktorú riadi patriarch Kirill – bude vypĺňať povinnosti voči anglickému trónu (spomeňme si, že v novembri minulého roku, bez povolenia vedenia krajiny, Kirill vycestoval si zaspievať na pohreb Alžbety II. za čo prišiel o svoju banku „Peresviet“ a miliardy, ktoré sa nachádzali na jej účtoch).
https://www.youtube.com/watch?v=HLlP40rctBM

Kde zmizla Alžbeta II.: prijala pravoslávie alebo reinkarnovala?
– Hneď po tom, ako Patriarch Kirill navštívil Anglicko zaviedla Centrálna Banka dočasný dozor v banke Ruskej Pravoslávnej Cirkvi

Krok 4: Scenár bude doplnený – tak, ako bol na začiatku 20. storočia – niečím v štýle krvavej nedele. Znamená to, že v krajine vyprovokujú masové nepokoje. Už dnes môžeme skonštatovať, že tajné služby a Polícia RF preukázali svoju neschopnosť a nedokázali sa vysporiadať s orgiami Navaľného. Presnejšie ani nechceli. A to bola iba skúška. Prieskum bojom. Teraz Navaľného banda spočíta všetky prehmaty bezpečnostným orgánom a už nasledujúca vzbura prepukne na plný výkon.

A znovu zradia Rusko tí dôstojníci, ktorí zložili prísahu, že ho budú brániť. Ich chamtivosť mnohými vrstvami prekryje jemné a natrhnuté svedomie.

Krok 5: Aby vyzeral ako „mierotvorca“ a dosiahol „uznanie“ národa, Kirill (Gunďajev) navrhne konečne pochovať Lenina. Hlúpa tlupa zožerie podhodené sústo a Kirill sa stane národným hrobárom Lenina a boľševickej revolúcie. Hlúpemu národu ani nedôjde, že všetci dnešní hľadači pravdy a všetci sprisahanci sú deťmi tých istých boľševikov. Spomeňme aspoň Nikolaja Svanidze…

Krok 6: Majúc štatút „hrobára Lenina“ bude Kirillovi jednoduchšie prepašovať do krajiny dcéru obersturmbanführeha SS Mašu Hohenzollern – takzvanú „cárovnú“. A tak to, čo nedokázal urobiť s Ruskom Hitler (nedokázal na trón dosadiť Romanovcov), urobí Kirill – dosadí „Romanovovú“ z Kirillovičov (Bagrationovcov).

Krok 7: „Mierotvorca“ Kirill a „plnoprávna cárovná“ Maša pod tlakom hlúpeho národa prinútia Prezidenta Ruska odstúpiť z postu. Všetko urobia presne tak, ako v roku 1917. Sion funguje podľa overenej šablóny. Títo roboti (pozri „Metafyzika človeka: ľudia, klony, chiméry“, 2017) nedokážu tvorivo myslieť.

Krok 8: A nakoniec kúpení na koreňoch Armády, FSB a novovytvorení dvorania spomedzi sionistických oligarchov, úradníkov a „hviezd“ rôznej veľkosti – majúci izraelské občianstvo – v mene ruského národa podporia štátny prevrat.

– Maša a Goša: Tretia Ríša do Ruska?
Ikonu s esesákom a priateľom Hitlera najsvätejší Patriarch a Predseda vlády RF darovali Novojeruzalemskému múzeu

Isaakievský chrám je centrálnou časťou tohto plánu – práve v ňom sa podľa predstáv sprisahancov má odohrať odovzdanie moci novoobjavenému sa vymyslenému monarchovi.

A teraz si vysvetlíme, prečo sa tak veľmi snaží Sergej Ivanov. Pretože jeho kandidatúra na post „cára“ Ruska  je najpravdepodobnejšia. Práve Sergej Ivanov sa prejavil v sprisahaneckej aktivite.

25. februára 2016 k nemu do Moskvy pricestovala kráľovná Alžbeta II. – pozri „Prečo Alžbeta II. tajne navštívila Moskvu?“ Po tejto návšteve vystúpil Ivanov v médiách s programovým príspevkom, ktorý bo čo do rozsahu tradičným pre monarchu alebo prezidenta krajiny.

A v polovici augusta 2016 prišla odplata – pozri „Echo Maši Hohenzollern. Sergej Ivanov zosadený – ani prvý, ani posledný“ a „Láska k nepriateľom Ruska a rodine mačkovitých priviedla Sergeja Ivanova k mačkovitým“. Nebudeme hodnotiť Sergeja Ivanova – možno plní akýsi plán. Ale vyzerá to krajne protirusky.

V kroku n°5 horeuvedeného algoritmu štátneho prevratu sme povedali, že nové pochovanie tela Lenina sa stane akýmsi štartovacím bodom pre „správne“ verejné vzťahy s verejnosťou vrcholu RPC.

Pripomínam, toto bolo publikované 30. marca 2017 a už 2. apríla 2017 vystúpil s takouto iniciatívou metropolita llarion – verný pes lžicárovnej Maši Hohenzollern.

Ilarion vyhlásil, že Lenina mali pochovať r. 1991 a dodal, že „menami katov by sa nemali nazývať ulice a námestia“.

Je absolútne nepochopiteľné, odkiaľ Ilarion – rab boží – vzal text rozhodnutia súdu s takým obviňujúcim verdiktom, v ktorom by bol Lenin nazvaný katom? Cirkev by – teoreticky – mala byť príkladom čestnosti a čistoty úmyslov pre všetkých ľudí. A tu zrazu od Ilariona zaváňa vtipkovaním.

Ešte raz pripomínam – aj Ilarionovi – RPC pred Leninom neexistovala. Táto religiózna organizácia sa objavila až v roku 1943 a kresťania by mali byť až po hrob vďační za svoj vznik aj Stalinovi aj Leninovi, a nie hrýzť jeho celkom dobre zachované telo. Hoci aj symbolika popudzovania národa vstať na zadné je jasná.

Ešte raz zdôrazňujem, príprava na štátny prevrat v Rusku ide na plné obrátky. Znova – ako v roku 1917 – Rusko zradia tí bratia, ktorí sa zaprisahávajú – hľa, my sme tí ochrancovia! Mám na mysli bezpečnostné zložky, ktoré nedokážu prekaziť konanie bandy sprisahancov.

Adrej Ťuňajev, hlavný redaktor časopisu PREZIDENT

07.05.2017

NAŠI PARTNERI: