ÚVAHY

18. februára 2021 | OKOLO SVETA, OVPLYVŇOVANIE

V tomto článku by sme sa chceli s vami podeliť o niekoľko úvah. Ide o zváženie či zamyslenie sa nad niektorými informáciami, ktoré sú voľne k dispozícii, ale ktoré oficiálne médiá akosi „nevidia“. Nie je to pre nich zaujímavé, alebo to možno nie je lukratívne. A že prečo „úvahy diletantov“? Nuž hľa, pomôžme si citátom slávneho vedca:

Pre vedu sú najnebezpečnejší diletanti. Profesionálni vedci totiž vedia, že niečo sa nedá urobiť, ale diletanti to nevedia a urobia to.

Albert Einstein

Jednou z horúcich tém dneška je akási príprava referenda. Ale načo vlastne referendum? Vari najvýstižnejšie túto situáciu vysvetľuje JUDr. Štefan Harabin:

Očividne tu nie je potrebný žiaden komentár. Riešenie – ak by naň bola vôľa – je k dispozícii stále. Ale namiesto činu je nám servírované akési nič nehovoriace „referendum“. Vôbec by nás neprekvapilo, ak by scenár dopadol presne tak, ako je povedané vo videu. Alebo žeby sme mali na Slovensku väčšie kapacity v právnej oblasti ako je Štefan Harabin?

Minulý týždeň prebehla médiami správa o „neutešenom“ kovidovom stave v okrese Kežmarok. Pre tých, ktorí to náhodou nezachytili pripomenieme v skratke hlavnú pointu. Ministerstvo v Bratislave zaradilo okres Kežmarok do nebezpečnej kategórie vzhľadom na počet hospitalizovaných, ale kežmarský primátor si išiel situáciu v kežmarskej nemocnici osobne preveriť. A namiesto hodnotených 95 chorých tam našiel iba 11 hospitalizovaných. Ministerstvo (zase v Bratislave) potom upresnilo, že chorí boli z kežmarskej nemocnice prevezení do inej nemocnice, ale (žeby diletantské?) vedenie kežmarskej nemocnice si dobre pamätalo, že žiadne prevozy chorých do iných nemocníc v tejto súvislosti neorganizovali:

„Nemocnica AGEL Kežmarok podľa ich hovorkyne Martiny Pavlikovej však nikdy počet 95 COVID-19 pozitívnych pacientov nemala. „Takúto informáciu sme my nikdy neposkytli, hoci na týždennej báze aktualizujeme a zverejňujeme počty covid pozitívnych pacientov,“ vysvetľuje Pavliková. Počty COVID-19 pozitívnych pacientov v Nemocnici AGEL Kežmarok sa za posledné týždne pohybujú v jednotkách a mala síce menšie, ale predsa voľné kapacity. „Naopak, k nám boli operatívne prevážaní niektorí pacienti z iných nemocníc,“ dodala Pavliková.“

Teda už známa situácia: vyhlásenia členov vlády sa značne líšia od reality v regiónoch. Napriek tomu vláda postupuje tak, že ignoruje reálnu situáciu a robí si podľa svojich štatistík. Tu je zase namieste citát iného slávneho človeka:

Verím iba tým štatistikám, ktoré som sám sfalšoval.

Winston Churchill

Skutočne podstatnou otázkou však ostáva: ministerstvo sa „pomýlilo“ iba v Kežmarku, ale aj na nejakom inom (jednom?) mieste? Diletantská otázka? Nuž, bez myslenia, presnejšie – ako hovorievali naši Prѣdkovia – bez toho, aby sme vzali rozum do hrsti sa nikam nedostaneme.

A „naša“ vláda očividne preferuje britskú cestu…

Zdroje tejto informácie:

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/577640-kezmarok-hlada-pacientov-v-nemocnici-nie-su/

https://www.topky.sk/cl/10/2047441/KORONAVIRUS-Primator-Kezmarku-hovori-o-nezrovnalostiach-dat-z-prveho-kola-skriningu

https://spis.korzar.sme.sk/c/22594199/kezmarok-sa-sfarbil-do-bordova-hlada-hospitalizovanych-s-koronavirusom.html

Už sme v minulosti spomenuli, že posledný januárový týždeň de facto prestala existovať slovenská armáda. Podlieha priamemu veleniu NATO, teda ktokoľvek tam môže vydať rozkaz a armáda ho bude povinná splniť tu. Napríklad by to mohol byť aj rozkaz strieľať do nekompatibilných Slovákov. No a aká uniforma bude na takýchto vojakoch je úplne jedno.

Niektorí naši čitatelia nám už viackrát oznámili, že v slovenských lesoch vídavajú akési vojenské jednotky, ktoré nie sú slovenské. A sem tam prekĺzne aj oficiálna informácia, že cez nás prechádzajú akési konvoje cudzích vojakov. Diletantská otázka by mohla byť: prechádzajú či prichádzajú?

Ak vezmeme do úvahy už existujúci fakt odovzdania velenia slovenskej armády do zahraničia, tak musíme – ako diletanti – skonštatovať, že rozkazy na konanie našich „ústavných“ činiteľov prichádzajú z externého priestoru, t.j. z územia mimo Slovenska. A tu treba naozaj vziať rozum do hrsti. Znamená to totiž, že čokoľvek oznámia najskôr formou akejsi predbežnej „zmienky“, môže byť v skutočnosti rozkaz zo zahraničia. Veď naša vláda, parlament a prezidentský úrad sa stále riadia paragrafmi medzinárodného práva. Nuž a tam patrí aj britský zákon o privilegovaných národoch z r. 1836, o ktorom sme už písali.

Teda kežmarský prípad nás núti sa naozaj zamyslieť. Už nám „spomenuli“ zavedenie povinnosti sms-kového hlásenia sa ak by sme chceli opustiť dom či byt, aj to, že obchody – a vlastne všetko – zavrú a budú otvárať iba jeden deň v týždni. Ak vezmeme do úvahy už realizovanú „silovú prípravu“ armády, tak môže ísť naozaj o skutočne starostlivo realizovaný v zahraničí pripravený scenár. A „štatisticky odôvodnenú“ nutnosť si očividne vyrobia kedy len chcú. Bez ohľadu na reálnu situáciu – veď predsa rozkaz je rozkaz.

Tu by sme znovu pripomenuli video, ktoré je na internete už dávnejšie. Je to materiál Dr. Adriany Krajníkovej z Košíc:

Nestratilo nič zo svojej aktuálnosti, ba skôr naopak. Odporúčali by sme vám prepočúvať deviatu minútu. Ak zastavíme v krajine akékoľvek podnikanie, tak ekonomika krachne a následne prídu virtuálne peniaze vo forme všakovakých fondov zo zahraničia. Budú síce dávať „zadarmo“, ale – ako hovorí Murphyho zákon – zadarmo ešte nikto neobedoval.

Peniaze síce môžu poskytovať, ale iba vtedy, ak bude poslušnosť. Budú vydávať príspevky, peniaze, fondy, a potom napríklad príde povinnosť za to „ubytovať“ doma nejakých troch-štyroch zahraničných „spoluobčanov“, atď., atď. [9:00]… veď je to príležitosť urobiť dobrý, kresťanský skutok.

Ale do krachu sa môžeme dostať iba vďaka cielenej činnosti tejto vlády.

Tu je sympatická snaha podnikateľa z Čiech.

Kedy sa prebudí „dobrý, katolícky“ národ Slovákov? Možno keď si všimne u seba doma nových „spolubývajúcich“…

Ak máte v zahraničí známych, tak si môžete porovnať spôsob boja s Covidom tam a u nás. Jeden príklad:

My môžeme doplniť opis situácie v Rusku. Rúška sú vyžadované IBA v prostriedkoch verejnej dopravy. Na ulici bez rúšok a v obchodoch podľa vlastného uváženia. Asi inak „zostavujú“ štatistiky.

A kto koľko a čoho u nás má majetku už zisťujú detailne sčítaním…

Zároveň však opakujeme, že toto sú diletantské úvahy. A všetky sa zakladajú iba na informáciách, ktoré sú verejne dostupné.

Pre zaujímavosť odporúčame aj niekoľko kníh na štúdium – diletantské:

https://www.amazon.co.uk/Conspirators-Hierarchy-Story-Committee-300/dp/0922356572/ref=sr_1_1?crid=QU4Z8NQ2FYFF&dchild=1&keywords=john+coleman+books&qid=1613648042&s=books&sprefix=coleman+john%2Caps%2C220&sr=1-1

https://www.amazon.co.uk/ONE-WORLD-ORDER-DICTATORSHIP-Oct-01-2003/dp/B00GTX3AYU/ref=sr_1_3?crid=QU4Z8NQ2FYFF&dchild=1&keywords=john+coleman+books&qid=1613648072&s=books&sprefix=coleman+john%2Caps%2C220&sr=1-3

https://www.amazon.co.uk/Diplomacy-Deception-Treasonous-Governments-Deceptions/dp/0964010488/ref=pd_bxgy_img_3/258-7327317-8012969?_encoding=UTF8&pd_rd_i=0964010488&pd_rd_r=7e8c88cb-c973-4fb9-ac85-9ed8c12f096f&pd_rd_w=UAuxS&pd_rd_wg=m3e6Z&pf_rd_p=dcf35746-0212-418b-a148-30395d107b2d&pf_rd_r=ZSQNP15WRFJBQPXRFXMW&psc=1&refRID=ZSQNP15WRFJBQPXRFXMW

https://www.amazon.co.uk/Black-Helicopters-2-Endgame-Strategy/dp/1881532143/ref=sr_1_6?dchild=1&keywords=jim+keith&qid=1613648115&s=books&sr=1-6

https://www.amazon.co.uk/Mass-Control-Engineering-Human-Consciousness/dp/1881532208/ref=sr_1_8?dchild=1&keywords=jim+keith&qid=1613648137&s=books&sr=1-8

Akosi „náhodou“ Jim Keith spája objavovanie sa čiernych helikoptér s „koncom hry“?

„Ponúkaným“ riešením je globálna vakcinácia. Nuž hľa – pozrime sa do Wikipedie – čo to vakcinácia je, presnejšie, aký v sebe nesie toto slovo Obraz:

Česká Wikipedia:

https://cs.wikipedia.org/wiki/O%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD

Slovenská Wikipedia je akosi viditeľne „úspornejšia“… prečo asi(?):

https://sk.wikipedia.org/wiki/O%C4%8Dkovanie

Nuž a pre úplnosť dodajme aj anglickú verziu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Cowpox

A aby ste dlho nehľadali, tu je to, čo sme chceli ukázať:

Vakcinácia pochádza zo slov „vacca“ a „nácia“. Vacca je latinsky (aj taliansky) „krava“ – a „nácia“ je národ. Čo sa ponúka ako vysvetlenie spojenia týchto dvoch slov?

Všimli ste si niekedy, že česká Wikipedia má vždy akosi viac informácií ako slovenská?

Ak by sme sa na toto pozreli z pohľadu metafyziky – dá sa s tým niečo robiť? Samozrejme, ba dokonca toto je v podstate jediná možná forma organizovaného odporu v tejto chvíli – spoločné preklínanie a preklínanie. Niekde v začiatkoch vývoja tejto situácie sme oznámili úspešnú metafyzickú operáciu. Pri práci v Jemnohmotnom Svete na Mariánskej hore pri Levoči a pred katedrálnych chrámom v Spišskej kapitule sme vtedy uvideli strašné výjavy – obetovávanie malých, bielych detí, nemluvniat. Rezal ich vtedajší spišský biskup. Začali sme intenzívne pracovať na jeho preklínaní a nakoniec zdochol. Nevieme kto každý sa týchto obradov zúčastňoval (sotva ich robil iba pre seba), ale ak budete systematicky preklínať – ak bude preklínať Národ – všetkých účastníkov týchto obradov, tak nevyhnutne podochnú tiež. A možno sa budeme diviť kto.

Pri práci v Jemnohmotnom Svete však treba dodržiavať „bezpečnostné opatrenia“. V prvom rade treba vždy začínať čistkou od negatívu, pretože preklínanie z nízkych rozmerností nevyhnutne vyprovokuje protiútok, a to protiútok silný. Po čistke pokračujeme s afirmáciou a samotným preklínaním.

Často prichádza otázka: ako dlho to treba robiť? Nuž, pomôžme si známou praktikou kabbalistov. Oni na podobné rituály používajú „posvätné“ čísla, povedzme číslo 462. Znamená to, že to, čo chcú materializovať musia najskôr naprogramovať, a to nasledovne. Najskôr zostavia číselnú formulu, napríklad z 3 písmen. Do tohto čísla musí byť formula vložená číselne. Aby bol výsledok zaručený, tak do priestoru Akaši vkladajú formulu 2x, do mentálneho tela 60x a do astrálneho tela 400 krát. Zopakovaním 462x postupne dosiahnu také nabitie energiou, že jej sila zaručí realizáciu objednávky v hmotnom Svete.

Formule zostavujú – presne ako v Bukvici – z písmen buď hebrejskej, alebo aj latinskej abecedy. Treba vedieť, že každé písmeno – nech je z akejkoľvek abecedy – je „čriepkom“ veľkého celku, konkrétnym jedným symbolom z celého systému, ktorý kompletne opisuje vždy celá používaná, vzťažná abeceda. Podľa toho, aké písmená pospájajú aj programujú želaný výsledok. Ten je vždy vecný a – A TO NAJMÄ – konkrétny! Na všeobecné „objednávky“ totiž vždy prichádza všeobecné plnenie a opačne. Celkový komplex Síl – ktoré pre dané programovanie používajú – musí vždy zodpovedať nejakému konkrétnemu tvaru, pričom najčastejšie býva personifikovaný ako nejaká konkrétna bytosť. Takže pozor na všakovaké „bytosti“, ktoré „reklamuje“ napríklad „Prírodné duchovno“!

Takáto personifikácia je nevyhnutná, pretože bytosť je vždy potrebné si konkrétne predstaviť. Platí, že ak niečo nemá tvar, Silu, Meno či schopnosť, tak to neexistuje, alebo – čo je horšie – príde taká bytosť, ktorá sa nám nemusí „páčiť“.

Mnohí robia v tejto oblasti chybu. Predstavme si to na príklade automobilu. Máme veľký, konkrétny cieľ, ku ktorému sa chceme dostať. Cieľ môže byť správny, krásny, mravný, čistý, národný, budovateľský, cnostný a podobne. Ale zadefinovaním cieľa iba stanovujeme jeho kvalitatívne parametre, teda špecifikujeme čo konkrétne chceme dosiahnuť, čo považujeme za správne. Na to, aby sme došli k cieľu musíme cestovať autom. A takúto cestu môžeme realizovať iba vtedy, ak máme energiu na vykonanie cesty – energiu v nádrži. A koľko energie je potrebné na dosiahnutie kvalitatívneho výsledku? Najlepšie plná nádrž, lebo cesta je dlhá. Ak naberieme iba jedno deci benzínu či nafty, tak sa dostaneme iba na vzdialenosť zodpovedajúcej spotrebe 1 dcl energie. Nebudeme mať dosť síl dosiahnuť cieľ. Ale ak decilitrov naberieme veľa, tak budeme mať dosť Sily na spoľahlivé dosiahnutie výsledku.

Teda nestačí raz a povrchne čosi zadefinovať – hoci aj v meditácii. Treba nabrať plnú nádrž energie. Plná nádrž energie zabezpečí dostatok Sily na dosiahnutie želaného výsledku. A to nehovoríme o tom, ak „nádrž“ plní Národ.

Teda naše méty želaných schopností, mohutností, cností a pod. sú kvalitatívne parametre, ale nestačí iba ich „prázdna“ deklarácia. Do hry musí vstúpiť kvantitatívny faktor, t.j. počet a intenzita opakovaní takéhoto programovania, teda vybavenie dostatočne silným energetickým potenciálom.

Takéto meditácie môžete realizovať aj tak, že si pustíte záznam meditácie Veľkého seminára a v jeho energiách budete programovať konkrétny cieľ. Ideálny stav je, ak ste sa takého seminára zúčastnili osobne – hoci aj v priamom prenose. V takom prípade boli aj vaše energie vzaté dohromady spolu s ostatnými, a teda ak budete neskôr pracovať hoci aj na niečom inom, tak vaše energie aj tak budú s vami v plnom objeme.

V praktickej Kabbale tí, ktorí ju zneužívajú často pracujú s Bytosťami, ktoré nazývajú „géniovia“, či niekde aj „inteligencie“. S takýmito Bytosťami možno pracovať v princípe dvomi spôsobmi. Mágovia ich priamo umiestňujú do svojej sféry, kabbalisti skôr zostavia formulu pozostávajú z niekoľkých písmen. Ak totiž použijú iba niektoré písmená, tak docielia to, že neumožnia takejto Bytosti vstup do svojej sféry, ale iba využívajú niektoré jej energie. Jeden aj druhý spôsob má svoje silné aj slabé stránky.

Mená týchto „géniov“ či „inteligencií“ nájdete bežne v kabbalistických, ale aj magických príručkách. Je ich 72. Každá z týchto bytostí je zodpovedná za konkrétny druh energií, ktoré sa dajú využívať v konštruktívnom, ale aj deštruktívnom móde. Závisí to od konkrétneho mága či kabbalistu. Tieto Bytosti zároveň predstavujú aj „bohov“, či niekedy sú označované ako Božie mená.

Dovolávanie sa akejkoľvek, bližšie nešpecifikovanej „Bytosti“ – pričom ani nie je známe v akom móde príde – je minimálne nerozumné.

Ak nájdete takýto zoznam 72 Bytostí, tak môžeme uvidieť, že všetky ich mená končia na –ah alebo –el, čo je vyjadrením ich Božej podstaty. Ale ak sú používané iba ako kvantitatívne kľúče (teda iba ich vlastnosti), tak tieto prípony im odpadajú.

Uveďme si jeden príklad. Tretia inteligencia v poradí je „Sitael“. Keď ju chceme použiť iba ako kvantitatívny kľúč – teda na dosiahnutie konkrétneho cieľa – tak použijeme iba „Sita“. Viete o nejakej inštitúcii, ktorá má skratku SITA? Pôsobenie tejto Bytosti je najsilnejšie od 30.03. po 03.04. Viete o nejakých termínoch, ktoré vláda žiada uskutočniť napríklad do 30. marca? Tento génius v deštruktívnom móde má „kvality“: pretvárka, neprajnosť, vierolomnosť…

Zverokruh je kruh, teda obsahuje 360°. Každý génius má svojich 5° výhradného pôsobenia, takže spolu pokryjú celý rok. No a podľa toho, čo kto chce dosiahnuť aj plánujú termíny.

Náhody neexistujú.

18.02.2021

NAŠI PARTNERI: