ZA VŠETKO ZAPLATENÉ

19. marca 2014 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), HĽADANIE, PROTI SVETLU


Hoci dnes je aktuálna téma Ukrajiny, zaplatené je naozaj za oveľa viac. Je to všetko súčasťou hry, ktorá má mať veľké finále už nie v tak ďalekej budúcnosti – v roku 2018. Ale ak pochopíme súčasťou akej hry je to, čo sa odohralo a odohráva na Ukrajine, pochopíme, do čoho nás všetkých ženú. Keďže situácia sa vyhrocuje doslovne každý deň, naozaj neostáva veľa času na to, aby sme sa vedeli na tieto veci ako krajina pripraviť. Oproti nám ide valec, ktorý sa sám od seba nezastaví. No môže ho zastaviť val národne prebudených vlastencov – a sú takí dnes na Slovensku? Toto je jedna z tých zákonitostí, ktoré sa už toľko krát odohrali pred našimi očami, ale ktoré pochopí väčšina až vtedy, keď už sa nič zachrániť nedá. Čím v ranejšej fáze sa dokážu ľudia zorientovať, tým menej síl a obetí stojí záchrana. Tento pomer sa bude v neprospech obyvateľstva zvyšovať, až nakoniec nastúpi štádium, kedy sa síce tí, ktorí to starostlivo a dlho chystajú už prestanú pretvarovať, ale kedy už bude veľmi neskoro na šancu čokoľvek zmeniť.

Ako sme už hovorili, všetko máme na očiach. Už pred 2 500 rokmi Platón napísal svoju Ústavu. Podľa Platóna sa sociálna organizácia života ľudí zákonite opakuje v cykloch – čo je v skutočnosti naše, védické učenie. Najskôr v krajine – podľa nášho názvoslovia Dŕžave – jestvuje spravodlivá vláda menšiny – Mudrcov. Je to vláda Aristokracie, t.j. Ári(jec)stokrát. Táto kasta nemá absolútne nič do činenia s dnešným poňatím šľachty. Potom nastúpi nespravodlivá vláda menšiny – Timokracia. Situácia sa zhorší v Oligarchii, ktorú vystrieda Demokracia. Za Demokraciou nastupuje už iba Tyrania a potom sa cyklus uzavrie a začína od začiatku. S každou zmenou sú však spojené súvisiace dopady najmä pre obyvateľstvo, ktoré čím je naivnejšie, tým lepšie pre elitu. Vitajte teda na prahu Tyranie – samozrejme iba za predpokladu, že sa nezobudíme…

O čo ide na Ukrajine sme už písali v inom článku. No neochota EÚ vyplatiť peniaze, na ktoré sa zaviazala v zmluve roku 1994 je iba jedným z troch hlavných faktorov v pozadí týchto udalostí. Druhou, organizačnou silou sú záujmy a aktivita Poľska, ktoré vystupovalo síce najmä z pozície EÚ ale so zámerom na obnovenie Veľkopoľska. Treťou silou – a v zmene prístupu uprostred procesu z pokojného na násilný rozhodujúcou a financujúcou – sú USA. Pôvodne ľudia začali protestovať z pochopiteľných dôvodov – chceli odstrániť neutešiteľnú korupciu a položiť základ pre silnú, samostatnú Ukrajinu, ktorá nemala závisieť ani od EÚ, ani od USA, ale ani od Ruska. Práve naopak, chceli využiť svoju polohu a stať sa naozajstným mostom medzi EÚ a Ruskom. No to boli iba naivné pohnútky naivnej väčšiny – a ako sa takéto sily dávajú do pohybu si vysvetlíme ďalej v článku. Čo sa týka niektorých momentov ohľadom Ukrajiny, odporúčame vám pozrieť si rozhovor bývalého šéfa Bezpečnostnej služby Ukrajiny, Alexandra Jakimenka s redaktorom spravodajstva televízneho kanálu Rossija 24.


Rozhovor nie je dlhý a oplatí sa ho pozrieť celý, no my sa pozrieme len na niekoľko detailov z tých, ktoré uviedol. Aj napriek snahe Západu sa začína nástojčivo ozývať otázka snajperov, ktorí na Majdane zabíjali na oboch stranách. Hoci sa ich oficiálne snažili podsunúť ako ľudí (stále aktuálneho) prezidenta Ukrajiny Janukoviča, aj samotný minister zahraničných vecí Estónska Umas Paet v rozhovore s vyslankyňou EÚ Catherine Ashton vyjadril na základe svojich poznatkov názor, že snajperov najali ľudia v pozadí Majdanu. Zaujímavé je aj vyjadrenie americkej diplomatky Voctorie Nugalt o EÚ. No a pravosť rozhovoru o snajperoch bola potvrdená aj oficiálne.

Jakimenko sa nachádzal aj so svojimi ľuďmi priamo na námestí, takže informácie má naozaj priame. Ostreľovači pracovali zo strechy Filharmónie, pričom jej budova bola pod plnou kontrolou Pravého krídla – priamo jedného z jej exponentov, Porubeja.

Po prvej vlne odstrelov ich veľa ľudí videlo odchádzať z budovy Filharmónie. Vyšlo 20 ľudí v tmavých uniformách bez znakov či inej identifikácie, niesli špeciálne tašky a obaly na prenos zbraní – vrátane ostreľovacích pušiek – a automaty so špeciálnymi zameriavacími zariadeniami. Videli ich nielen pracovníci Služby bezpečnosti v teréne, ale aj mnoho predstaviteľov Majdanu, Pravého sektoru, strany Sloboda aj Udaru, t.j. všetci, ktorí sa v tom čase nachádzali v blízkosti. Skupina kráčala v smere hotela Ukrajina, kde sa rozdelili na dve skupiny, 10 z nich vošlo do hotela Ukrajina a zvyšok odišiel smerom k hotelu Dneper, no nikto ich nesledoval.

V druhej vlne strieľali do ľudí Pravého sektora a strany Sloboda, a preto prišli priamo za Jakimenkom ich prítomní predstavitelia a žiadali, aby vyslal špeciálnu skupinu Alfa na vyčistenie priestoru od snajperov. No na vstup do budovy Filharmónie potrebovala skupiny povolenie od Porubeja, lebo inak bolo nebezpečenstvo, že im budú strieľať do chrbta. No a tento veľký demokrat povolenie nedal. Ostatne Porubej je človekom Porosenka, ktorý patrí medzi tých lídrov, ktorí dennodenne chodili na veľvyslanectvo USA v Kyjeve – očividne po detailné pokyny – spolu s ním tam boli ako doma aj Kličko a Jaceňuk.

Na území Ukrajiny už pracujú aj špeciálne skupiny, zostavené najmä z bývalých členov bezpečnostných služieb Ukrajiny, ktorí boli v minulosti uvoľnení z dôvodu ich konania. Týchto doplnili aj cudzí žoldnieri – je známe, že z USA sa k nim pripojili aj členovia súkromnej firmy, ktorá sa v minulosti smutne preslávila zverstvami v Iraku pod menom Black Water, hoci dnes už majú nový názov. Okrem toho sa Pravý sektor zmocnil aj vojenských skladov zbraní na západe Ukrajiny, najmä v Ľvovskej gubernii. Dnes majú okrem ručných zbraní – automatov a pištolí – vo svojej moci aj protilietadlové zbrane Igla – ktoré sú mimochodom zakázané aj medzinárodnými zmluvami. Prečo USA – inak tak veľmi citlivé k takýmto zbraniam – sú ticho? Ďalej ich arzenál zahŕňa aj zbraňové systémy Grad – kedysi sa vyrábali aj u nás na Slovensku. Ide o raketové systémy na ničenie pozemných síl nepriateľa – akési zmodernizované Kaťuše – a aj obrnené vozidlá. Treba len zopakovať, že tí, ktorí majú v rukách tieto zbrane patria ku fašistickému zoskupeniu Banderovcov, ktorí v minulosti a po vojne zabíjali aj na našom území. Minulý štvrtok sa v ich prospech a proti Rusku v Bundestagu vyjadrila aj nemecká kanclérka, ktorá však okamžite zožala ostrú kritiku od vodcu opozície. Tento otvorene nazval členov dnešnej ukrajinskej elity fašistami – používal priamo konkrétne pozície – a apeloval na kanclérku, aby si spomenula, že práve Nemecko by malo mať skúsenosti s fašizmom a s tým, že keď sa raz fašisti dostanú k moci, tak nikdy dobrovoľne neodídu. A toto všetko hneď vedľa nás – a nám to akosi vôbec nevadí, ani nám o tom nič nehovoria naše „slobodné“ médiá.

Ak by sme sa vrátili k rozhovoru Jakimenka, podal aj ďalšie zaujímavé informácie. Už nejaký čas pred začiatkom „ľudového“ protestu na Majdane začala prichádzať na západoeurópske a americké veľvyslanectvá nezvyčajne objemná diplomatická pošta. Jakimenko hovorí o 10 násobnom náraste zásielok. Čo to znamenalo sa ukázalo neskôr. Dnes vieme – aj z osobných svedectiev Ukrajincov, ktorí bývajú na Slovensku – že ľudia na Majdane boli denne platení v hotovosti. Celá akcia bola detailne zorganizovaná. Ráno sa trebalo nahlásiť u konkrétneho človeka, ktorý presne zadal lokalitu, kde sa má daná osoba zdržiavať a o 24 hodín – na ďalšie ráno dostal peniaze v hotovosti. Väčšinou to boli americké doláre, ktoré boli najnovšieho vzoru – rovno z tlačiarne. Od 43 cez 60 až 100 EUR dostávali všetci na Majdane za 24 hodinovú „službu“. Kto to celé platí?

Jakimenko varuje, že toto je len začiatok. Pokračovanie má byť v Bielorusku, Kazachstane, Rusku. Prípravy sa už rozbehli.

Niektoré detaily takýchto príprav verejne objasňuje aj Jevgenij Fiodorov, poslanec Dumy za stranu Jediné Rusko, pričom informácie otvorene podáva už od septembra 2013. Ako sa to deje? Väčšina ľudí žije v naivnej predstave, že Národné, alebo inak Centrálne banky sú naozaj národné. Už sme písali, že tzv. Národné banky sú čo do organizácie dcérskymi subjektmi Americkej Federeal Reserve Bank, ktorá je zase dcérou Bank of England. Áno, je to jeden z článkov mašinérie, ktorými nás už tisíc rokov dusia. Je to onen čierny, bradatý trpaslík, ktorého alegóriu na finančno-úverový systém podáva v diele Ruslan a Ľudmila Puškin. No Puškin nikdy nepísal bez vnoreného, obrazného zmyslu…

Národné banky boli vždy takéhoto štatútu, aj za čias socializmu. Niekoľko známych ľudí v dejinách sa pokúsilo vymaniť svoje národy z tohto jarma, ale nikdy to s nimi nedopadlo dobre, aj keď oficiálne sa udávajú úplne iné dôvody. Takým boli – podľa svedectva J. Colemana – napríklad Lincoln, Hitler či Kennedy. Žijeme v čase, keď skryté sa stáva viditeľným.

Materská firma má vždy kontrolu nad dcérskou firmou, a teda si zo „svojho“ účtu berie čo chce. Existuje informácia, že Centrálna banka RF denne „odosiela“ možno aj miliardu dolárov do USA. Ale to nie je všetko. Dnes sa všetky krajiny, ktoré podpísali zmluvy s MMF musia riadiť jeho pokynmi. Za Rusko takýto kontrakt podpísal ešte tvar Jeľcin. Všetko potrebné je teda v cudzích rukách a Putin nemôže nič v tomto robiť. No a Putin sa stal z pohľadu Američanov neprijateľný. Čo teda na neho pripravili?

„Politická technológia“ je jednoduchá a dokonca ani nie je tajná. MMF riadený USA vydal v septembri 2013 príkaz znížiť štátny rozpočet RF o 20% a peniaze sťahuje z účtu RF a preposiela na účet USA. Z rozpočtu Ruska vzali 2 trilióny rubľov a jednoducho previedli na účet USA, cez mechanizmy burzy aj na niektoré iné krajiny EÚ, najmä Anglicka. Plán je už v štádiu realizácie. Prvá polovica peňazí bola splatná do konca roku 2013. Okrem prevodu na účet USA „pomohla“ aj Centrálna banka RF, ktorá znížila kurz rubľa proti doláru a tým zabezpečila väčšiu sumu. Prečo sa takéto veci robia – okrem jednoduchej skutočnosti, t.j. prevodu peňazí na účet USA?

V Rusku Američania pripravujú pôdu pre povstanie, a to na základe rýchleho zníženia sociálneho štatútu občanov Ruska. Keďže RF musela o 20% znížiť svoj štátny rozpočet na 2014, tak musí začať škrtať svoje výdavky, aby pokryla „šetrenie“. Znamená to nárast poplatkov v krajine, zníženie výplat, pričom ide nielen o „odber“ z rozpočtu, ale používajú aj iné „nástroje“, veď Centrálna banka RF je ich dcérou… rovnako ako aj na Ukrajine.

Ako vplýva z „príručky“ napísanej T. Malthusom – a túto by mal mať prečítanú každý, kto chce vniknúť do podstaty konania tvarov – korupcia a chudoba je vysoko želateľným stavom v spoločnosti, lebo vždy má za následok zníženie počtu obyvateľstva. A o to aj práve teraz ide.

Cieľom je odstránenie Putina a potlačenie národno-osloboditeľských hnutí. Tí, ktorí následkom rýchleho zhoršenia ekonomickej situácie vyjdú na námestia v Rusku si budú myslieť, že tam idú na základe vlastného rozhodnutia. Takto sa na príkaz USA iba stanú elementom vlastnej likvidácie. Následne – schéma je stále rovnaká – po odstránení prezidenta a jemu lojálnych ľudí v štruktúre štátnej moci – budú na uvoľnené miesta okamžite inštalovať buď svojich agentov, alebo nimi financované bábky. Veľmi pravdepodobne vyberať budú najmä niekoho z amerických agentov v dnešnej štruktúre moci RF. Takto je štruktúrovaná zrada – ako technológia, presnejšia prvok politickej technológie dneška. A takto zničili aj ZSSR. Najskôr zhoršovali životné podmienky jeho občanov, a tak tí, ktorí boli predtým ochotní slúžiť svojej vlasti nakoniec vyšli do ulíc a ešte si naivne mysleli, že to majú z vlastnej hlavy. Peniaze sú naozaj zbraň.

V súlade s touto stratégiou nastúpili do politických štruktúr Ruska agenti Gorbačova, ktorého nie nadarmo volali na Západe „Gorby“. Nie náhodou, lebo iba preloženie dvoch písmen vytvára výraz „Groby“ – a takto to prijíma aj naše podvedomie. Už sme spomínali aj toľko oslavovaný výtvor firmy Cola-Cola menom Santa. Presunutím písmena „n“ na koniec slova dostaneme pravý význam výrazu – a nie náhodou je určený pre naše deti…

Gorbačovovi agenti obsadili nielen miesta vo vtedajšej štruktúre moci v Rusku, ale aj v médiách a iných orgánoch a inštitúciách Ruska. To isté pokračovali robiť aj v deväťdesiatych rokoch, ale tento proces zastavil Putin. No Putin bol úspešný najmä preto, lebo v tom čase sa začalo aktivizovať národné hnutie, ktoré ho plne podporilo. Pre tých, ktorí sa orientujú v štruktúre ruskej politiky môžeme povedať, že k agentom Gorbačova patria napríklad Nemcov či Kasianov.

Túto technológiu začali implementovať v Rusku americkí politickí technológovia – pod vedením Z. Brzezinského – v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, no plnú implementáciu museli odložiť o 10 rokov kvôli veľmi silnej pozícii Putina u národa. Dnes ju opäť spustili a cieľom je tentoraz definitívna deštrukcia Ruska. V tejto súvislosti však povedzme, že podľa informácií od horeuvedeného Jakimenka napríklad tento prevrat, ktorý na Ukrajine zorganizovalo USA, bol pôvodne plánovaný na rok 2015. Čosi sa deje, lebo pristúpili k realizácii o 2 roky skôr, a túto nepripravenosť aj na celom priebehu vidno. Nám nemôže byť ťažko si poskladať, prečo sa Američania tak poponáhľali.

Po spustení vlny nepokojov v Rusku začnú už implementovaní agenti vo vládnych štruktúrach formovať chod nepokojov, agenti v médiách budú formovať ich zameranie. Cieľ je vytvoriť silný tlak na Putina a cez Putina spustiť deštrukciu Ruskej Federácie a jej rozpad na časti – okupačné zóny pre Západných demokratov. Na túto fázu sú už pripravené paralelné scenáre, ktoré sa spustia automaticky s rozbitím RF. V tejto fáze pôjde o maximálnu likvidáciu obyvateľstva RF, t.j. fyzickú likvidáciu bielych ľudí.

Na túto likvidačnú fázu mali USA pripravených 100 000 bojovníkov v Sýrii, ktorí sa mali odtiaľ presunúť cez Kaukaz do celého Ruska. Čo do techniky prevedenia sa všetko začne formou vybavovania si účtov – čo je funkčný prvok v každej krajine – vrátane nás. Scenár je úplne štandardný a vždy vysoko efektívny, pričom sme ho videli v poslednom čase veľmi často a priamom prenose.

Jedno musí byť jasné – toto nemôže v Rusku zastaviť Putin, lebo tu musí začať konať celý národ. No národ už musí byť prebudený aspoň do tej fázy, že bude ochotný vystúpiť proti ohrozeniu svojej územnej celistvosti. My taký národ určite nemáme, predali sme sa za peniaze.

Tí ľudia, ktorí sa už prebudili – zatiaľ stačí na celonárodnej úrovni a úrovni Svedomia, nemusí to byť priamo do Starej Viery – môžu dnes, pomerne malými silami a obeťami zvrhnúť koloniálny štatút. Takýto národ jednoducho môže pretrhnúť všetky pokusy o svoju likvidáciu, ak začne zodpovedne konať v ranej fáze. Čím neskôr sa spamätá, tým bude treba viac síl a obetí, ale aj USA začne vystupovať otvorenejšie a otvorenejšie. No v poslednej fáze sa už nebude dať zastaviť nič. Nás – podľa stavu našej kresťanskej a materialistickej biomasy – asi ani iné ako posledná fáza nečaká. To je logickým výsledkom pštrosej taktiky strkania hláv do piesku a venovaniu sa športovému sexu a hrabaniu majetku.

Fáze otvorenej deštrukcie predchádza včasná likvidácia povinnej vojenskej služby v cieľovej krajine a zavedenie platenej, profesionálnej armády. Toto rýchlo zabezpečí, že v pomerne krátkom čase už nebude mladá populácia schopná sa vzoprieť ozbrojenému útoku, a teda sa stane ľahkou korisťou vojnových udalostí – o čo aj ide. Ďalej armáda – v demokratickom zmysle – ktorá je platená, začne presne tak, ako všetko za peniaze slúžiť tomu, kto ju platí – a to určite nie je národ.

Túto technológiu použili o. i. aj v Srbsku či Grécku. Spôsobili – aj cestou Centrálnej banky a podriadených štruktúr – nedostatok v Srbsku a ľudia nakoniec zradili vlastných vodcov a ešte si mysleli, že to majú z vlastnej hlavy. Nie náhodou je NEVEDOMOSŤ z pohľadu Starej Viery najťažší hriech.

Súčasťou globálneho riadenia formou koloniálnej správy je aj kontrola nad tokom dát z globálneho pohľadu. No rozmery tohto globálneho špicľovania organizovaného americkým úradom národnej bezpečnosti – NSA – sa dnes dostali do rozmerov, ktoré si už pravdepodobne nedokáže predstaviť ani samotné NSA. Okrem sieťových vojen – pre verejnosť stále neznámy fenomén – o mnohých ďalších veciach porozprával verejnosti známy E. Snowden. Podrobným štúdiom dokumentov, ktoré poskytol sa podarilo prísť v oblasti bezpečnosti cyber priestoru k novým poznatkom. Priblížme si napríklad používanú metódu adresného zavádzania trójskych vírusov, ktoré sa v tajných dokumentoch nazývajú „implantátmi“.

Spočiatku touto metodikou opracovávali iba pomerne malý počet obetí. Nákazu zaviedli najskôr do 100 až 150 počítačov a to takých, ktoré mali prístup k takej informácii, ktorá bola pre NSA kľúčová. Tieto útoky obsluhovala skupina hackerov manuálne. Hackeri si sami vyberali metódy prienikov do systémov, nevyhnutné moduly potrebné na kradnutie informácií a aj sami analyzovali získané informácie.

No CIA v r. 2004 oznámila, že spúšťa „agresívnu expanziu“ svojich „implantátov“. Skupina hackerov dostala nový zoznam cieľov, ktorých už bolo niekoľko tisíc. V NSA sa rozhodli nezvyšovať počet hackerov, ale automatizovať proces. Vtedy uzrel svetlo sveta systém pod kódovým názvom „Turbine“. Odteraz už pracovníkom NSA stačilo iba zadať počítačovému programu identifikačné údaje obetí či akúkoľvek informáciu, ktorá umožňovala identifikovať cieľ v informačnom poli, alebo proste kľúčové parametre, potrebné na iniciáciu útoku.

V tom čase už bol vyvinutý systém zachytávania informácií, tzv. „senzormi“ NSA, ktorí už boli umiestnení na všetkých základných informačných „magistrálach“ sveta. Títo „senzori“ boli veľmi často nie programy, ale úplne reálni. Koncom minulého roku vyšiel v nemeckom časopise Spiegel článok, v ktorom bol publikovaný zoznam rôznych programových a elektronických prostriedkov zachytávania informácií používaných NSA – a tento zoznam obsahovali dokumenty Snowdena.

NSA zachytáva informácie po komunikačných kábloch, routeroch, GSM staniciach, ktoré prenášajú signály na servery sledovaného majiteľa. Ak čo i len jeden zo snímačov zaznamenal príznaky cieľa, okamžite vypočítal jeho IP a poslal signál do centra. Následne sa určila metóda nákazy, spočiatku to bol škodlivý spam. Užívatelia si však začali dávať väčší pozor, takže mailové nákazy prestali byť účinné. Vtedy v NSA vymysleli oveľa zákernejšiu taktiku – začali zostavovať klamné webové stránky. Turbine vysledoval aké stránky navštevujú potenciálne obete a potom pracovníci vyrobili ich presné kópie. Pri nasledujúcej opakovanej návšteve obľúbenej stránky sa užívateľ dostal na server NSA, kde prebehla aj nákaza. Najkľúčovejšiu úlohu zohral pseudo-Facebook.

Hlavným problém dnes je, že Turbine pracoval a dodnes pracuje úplne samostatne. Do jeho databázy špecialisti NSA vstupujú len pri potrebe dohľadania niečoho dôležitého, aj to formou kľúčových slov. Všetky zachytené informácie sa uchovávajú v gigantických dátových centrách CIA. Znamená to, že na zavedenie nákazy už nie je potrebný príkaz „zhora“. Program sám rozhoduje ktorý cieľ nakaziť a koho sledovať. Objem tohto globálneho sliedenia už nie je pod kontrolou ani samotného NSA.

Táto krátka exkurzia do sveta IT technológií v službách spravodajských služieb umožní tým, ktorí rozmýšľajú, si predstaviť rozsah sledovania obyvateľstva celého sveta a aj použitie „práva“ USA na trestanie tých, ktorých oni sami uznajú za vinných kdekoľvek na svete. Ale nielen NSA a CIA majú v rukách moderné technológie sveta. Ako dôkaz nám poslúži skupina neznámych hackerov, ktorí sa na niektorých fórach nazývajú ako skupina „Anonymous“. Členovia tejto skupiny z Ukrajiny sa nabúrali do servera americkej vlády a stiahli z neho mailovú poštu potentátov kyjevského Majdanu. Túto komunikáciu uverejnili na internete a následne ju prevzali aj ďalšie stránky. Sú tam aj maily, ktoré sa nijako „nehodia“ pre verejnosť, a preto niektorí členovia komunikácie boli rýchlo označení ako „neexistujúci“. Niet sa čomu diviť. Tento zoznam si môžete prezrieť aj sami:

Pri prehľadávaní nájdete aj Kličkove maily, ale aj niektoré, ktoré sú ešte zaujímavejšie. Tu je napríklad jeden z databázy:


V maily komunikujú organizáciu prípravy napadnutia ukrajinskej vojenskej posádky skupinou skúsených Banderovcov tak, aby vznikol dojem, že ho vykonali „Moskali“, t.j. ruský Specnaz. Výslovne zdôrazňuje, že musia v komunikácii používať ruštinu tak, aby vyvolali dojem, že sú „od susedov“. Malo to byť zrealizované do uskutočnenia referenda na Kryme.

Nájdete tam aj komunikáciu s dôstojníkom z Washingtonu, ktorý naliehal na urýchlenú realizáciu tejto operácie… dnes nikto také meno nepozná. To nie je prekvapenie, ale hlavné je, že žiadny takýto pokus na prekazenie referenda na Kryme sa nepodaril. Musíme však vedieť, že sa to nepodarilo „samé od seba“.

Napriek správam chrlenými aj našimi demokratickými médiami armáda RF zatiaľ nevstúpila na územie Ukrajiny, všetko si organizovali Rusi žijúci na Kryme sami. Rus v uniforme je ruský vojak, no to ešte neznamená, že to je vojak Ruskej federácie. Samozrejme, že došlo k opatreniam zabezpečenia vyššej úrovne bezpečnosti posádky Čiernomorskej flotily, ale to je niečo úplne iné. No pravdou je, že Rusko si vyhradilo právo vojenského zásahu, ak banderovskí teroristi začnú z násilnosťami na ruskojazyčnom obyvateľstve juhu a východu Ukrajiny.

A je takáto obava opodstatnená? Okrem toho, že už sa zmocnili aj ťažkých zbraní, stačí si prečítať vyhlásenia zástupcov strany Sloboda, ktorá inak po nástupe k moci ako prvý krok vydala „slobodný“ zákaz na používanie ruského a aj ďalších jazykov ako oficiálnych na území Ukrajiny. Okrem toho vydali aj zákaz šírenia ruských televíznych kanálov. Naozaj demokratická strana Sloboda. No reagovalo aj Rumunsko a Maďarsko, ktoré vyjadrilo aj pripravenosť zasiahnuť v prípade páchania násilia na maďarskej menšine. Ale Banderovci pokračujú ďalej. V programe majú boj za rasovú čistotu, pričom za druhej svetovej vojny zabíjali nielen Rusov, ale aj Nemcov, desiatky tisíc Poliakov a aj Židov. Dňa 14.3.2014 – deň po vystúpení Merkelovej v Bundestagu – v Kyjeve napadli a zbili Jonatana Markoviča, hlavného rabína Ukrajiny, ktorého museli ošetrovať v nemocnici. Dokedy budú niečo také prehliadať židovské obce na Západe a v Izraeli? No Západ má očividne dvojaké štandardy. A 15.3. vyslanci Majdanu začali strieľať na protestujúcich Rusov v Charkove, pričom ZABILI dvoch ľudí a viacerých zranili. Zasahovala Milícia, jeden milicionár bol tiež vo vážnom stave odvezený do nemocnice. Milícia ich nakoniec odzbrojila a odviedla, ale či naozaj niekto zodpovie za zabitie 2 ľudí nikto nevie.

Ďalej naše statočné médiá „statočne“ zabúdajú verejnosť informovať, že zároveň s referendom na Kryme začalo aj referendum o nezávislosti Severu Talianska, v Benátkach. Referendum bude trvať do ďalšieho piatku. Obyvatelia Severu nie sú spokojní s tým, že každý rok odvádza do Ríma oveľa viac daní ako z neho dostávajú. Ale tohto roku budú v Európe aj ďalšie referendá. No aj svet začína chápať, že referendum na Kryme nie je v rozpore s medzinárodným právom, čo sa nedá povedať o Kosove. No pre Američanov akosi „neplatí“ani to, čo sami predtým rozhlásili po svete.

Čo na záver? Kedy bude Západ spokojný s Ruskom? Môžeme citovať šéfa tlačovej kancelárie prezidenta RF, Peskova: „Rusko bude dobré pre Západ len vtedy, ak rozpustí svoju armádu a odovzdá nerastné suroviny Západu. Ale to sa nikdy nestane“. Sotva podať výstižnejšiu špecifikáciu.

Podľa Slovanského Koľadovho Daru (Kalendára) žijeme v Lete 7522 od UMHCH. Toto Leto je Letom Čierneho, t.j. Zemského Žreca. Tí, ktorí majú Slovanský Kalendár vedia, že je to Leto zvláštnej jednoty a boja protikladov, kedy sa profiluje „dobré zlo“ a „zlé dobro“. Logicky teda to, čo sa začne s jedným úmyslom sa môže skončiť úplne opačne.

Hoci z nášho pohľadu nie je štát a jeho štruktúry našou doménou, Zatiaľ je potrebné konať aj na tejto úrovni, lebo stále žijeme pod diktátom štátu. Máme na mysli v čase písania článku aktuálne prebiehajúce voľby prezidenta Slovenska. Do druhého kola sa dostali dvaja kandidáti, pričom jeden z nich si „zbiera body“ tým, že presadzuje, aby Slovensko uznalo Kosovo, lebo podľa jeho slov „už tak neurobili iba štyri štáty Európy“. Je to iba ukážka toho, ako majetok a chamtivosť dokážu zaslepiť úsudok. Samozrejme, že získa podporu maďarskej menšiny a aj kresťanov, ktorí aktuálneho premiéra SR nenávidia – čo je vlastný „cit“ kresťanov. Ich cieľom – ako „pravice“ – je zničiť terajšieho premiéra a jeho stranu a nie stabilita a celistvosť krajiny našich Predkov, hoci aj v dočasnom šate štátu. Našou povinnosťou je urobiť všetko preto, aby sme nič také nepripustili.

Dalo by sa písať ešte veľa o aktuálnej situácii na Ukrajine, ale takýchto materiálov je dostatok na interne, hoci najčastejšie v ruštine. No ak si po prečítaní tohto článku pozriete prejav Putina z 18.3.2014 pri príležitosti osláv pripojenia Krymu k RF zistíte, že o skrytých prípravách proti RF tento rok ako operáciu pripravovanú Západom povedal. Ruský národ sa očividne v značnej miere prebudil, stáva sa teda jasné, že to nebude pre Západ také jednoduché. Aj toto je jedným z dôležitých dôvodov, aby pred nami skrývali ruské správy a vôbec všakovako izolovali Rusko ako také. A ako to bude u nás, keď „prídeme na rad?“ Budúcnosť máme vo vlastných rukách, ale dobrá bude len vtedy, ak sa ako národ prebudíme. Nie náhodou je poradie bukvíc v Staroslovienskej Bukvici také, aké je. Máme na mysli bukvice Л-М-Н. Obrazy bukvíc sú Ľudia-Myslite-Náš (t.j. naše, teda to, čo bolo známe našim Predkom): Ľudia Myslite ako Naši Predkovia. Bez MYSLENIA Kultúru našich Predkov nenavrátime.

NAŠI PARTNERI: