ZAGÁGANIE HUSI

3. mája 2018 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), OVPLYVŇOVANIE, PRAVDA DNES

Prinášame vám záznam rozhlasovej relácie Slobodného vysielača AKO ĎALEJ z 1. mája 2018. Tento diel je tematicky zameraný na oblasť Kopného práva.

Svet sa naozaj mení pre našimi očami, čo si môže už každý vediaci a vnímavý človek overiť sám. Ale niekedy „potešia“ aj iné dôkazy. Nie tak dávno sme uverejnili článok GOTTŠALK, v ktorom bola linka na sfilmované rovnomenné dielo J. M. Hurbana. Je to príbeh Západných Slovanov podľa skutočných udalostí z čias, keď ešte existovala Arkona. Film mal po niečo viac ako roku ani nie 30 prezretí. Po tom, ako ste ho začali sledovať a sledovanosť začala nabiehať po stovkách, bol film odrazu ODSTRÁNENÝ z dosahu. Niet ho viac tam, kde predtým bol verejne prístupný.

Je to bohužiaľ holý fakt – komusi veľmi vadil – ale kto by to mohol byť? Nuž, nie je žiadúce, aby sa náš národ začal prebúdzať a vidieť svet taký, aký je – správnejšia je predsa vatikánsko-jezuitská demoverzia. Alebo žeby to bol niekto iný?

Netreba veriť rozprávkam, teda v tom zmysle, že niečo sa udeje len tak, samo od seba. Náhoda je slovo, ktoré používajú tí, ktorí nedovidia na pravidlo príčiny a dôsledku. Veď naši Predkovia nám zanechali príslovie: TRAFENÁ HUS ZAGÁGA. Nuž, práve ste sa stali svedkami jedného takéhoto zagágania.

03.05.2018

NAŠI PARTNERI: