ARKONA 7527

21. novembra 2018 | METAFYZIKA, SEMINÁRE

METAFYZIKA PRE ŽIVOT – VEDMA NADEŽDA PETROVNA TOKAREVA

AKTUALIZÁCIA AKCIE ARKONA

Už nás delia len hodiny od cesty na Rujanu.

Výjazdový seminár je vždy v podstate mimoriadna udalosť. Každý deň budú prebiehať čistky a meditácie, ale zároveň bude priestor pre kultúrnu výmenu a prácu na miestach Sily.

Chceli by sme vás všetkých poprosiť, aby ste si so sebou vzali všetko, čím môžete – samozrejme v tom najlepšom svetle – prezentovať našu Rodnú zem na spoločných podujatiach. Ako dlho už takto nevstúpili spolu Západní aj Východní Slovania na posvätný ostrov Rujanu – posvätnú zem našich Predkov?

Radi by sme spolu ukázali národnú tvorivosť nás, Slovienov, Západných Slovanov – spevy, tance, hudbu. Vhodné sú hudobné nástroje, piesne, tance, povesti, básne a pod.

Spolu vykonáme aj slovanský obrad, preto je vhodné si vziať so sebou aj patričné oblečenie, ale aj nekrvavé obety – vodu či plody našej Rodnej zeme, či hrsť zeme samotnej. Definitívne prepojíme to, čo bolo v minulosti násilne pretrhnuté.

Zároveň si pripravte aj teplé oblečenie, pretože môže byť daždivejšie. Pri čistkách – ak sú účinné – spravidla dochádza k dažďu, silnému vetru a podobným reakciám Živlov. Živly odnášajú preč všetok negatív. A je ho veru na nás a našich miestach Sily viac než dosť.

Vari ani netreba pripomínať, že zjednocovanie Slovanov nie je obľúbenou témou dneška. Napriek tomu to je už nezastaviteľný proces. Prebieha informačná vojna a všetci tí, ktorí neváhajú v nej stáť na strane našich Predkov konajú veľmi veľký čin. Preto nás vaša účasť veľmi raduje.

Treba však vedieť aj to, že proti nám – a to už veľmi dlho – pôsobia Čiernou mágiou. Okrem dobre známych vecí a metód sa pravidelne schádzajú veľké skupiny – neraz aj viac ako 50 ľudí – na spoločných seansách a spolu nás všetkých preklínajú (u nás na Slovensku!). Preklínanie pôsobí ako guľomet v Jemnohmotnom Svete. Nás naučili, že neslobodno nikoho preklínať – aj preto sme tam, kde sme – ale oni nikdy neprestali. Oni útočia a my sa nebránime. A kto sa to proti nám tak dôsledne organizuje? Ktorí už dokážete vidieť prekvapení nie ste. Pre ostatných – sú to skupiny popov aj nepopov jezuitov v čiernych sutanách a aj podobné, veľké skupiny Cigánov. Neraz možno medzi nimi vidieť aj bielych ľudí – tí totiž majú vyššie dostupy ako oni. No a za peniaze kľudne pracujú aj proti vlastným Rodom. Ale hlavným organizátorom, koordinátorom je už stovky rokov ten istý zákulisný hráč – Vatikán.

V nasledujúcom videu môžete vidieť ukážku moci pôsobenia organizovanej skupiny proti Čiernej mágii. Je to časť z filmu Stevena Seagala BELLY OF THE BEAST. V tomto prípade na strane Seagala pôsobí celá skupina budhistických mníchov proti veľmi silnému indickému čiernemu mágovi. Z kontextu filmu jasne vyplýva, že ak by nebolo tejto pomoci, tak finálny boj by skončil smrťou hlavného hrdinu.

Za viditeľným bojom vždy prebieha boj neviditeľný.

Pre istotu opakujeme a zdôrazňujeme, že ide o Obraz, nie konkrétny scenár či zápletku filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=fvpvTu1VlLs

Teda takto sa možno brániť. A takéto veci sa možno naučiť práve na spoločných akciách – u nás ich už dávno vykorenili. Samozrejme, že zhliadnutie jednej ukážky z filmu nikoho nezmení na silného bieleho mága. Bez práce na sebe nikdy nič nebude. Ale hlavne treba mať na pamäti, že oni nebojujú proti nám jednotlivo, oni nás nenávidia ako celok. Preto aj najúčinnejšia obrana je vždy spoločná. Kto si myslí, že im možno „v dobrom dohovoriť“ ten ešte stále nič nepochopil.

Matrice „Ja egoista“ a „Ja spotrebiteľ“ práve preto Vatikán implementoval, aby sme sa nedokázali spájať. Ale Slovieni sa aj tak prebúdzajú. Zajtrajšok je náš. Vyhráme. Ale iba my, my Slovania spolu.

ŠŤASTNÚ CESTU VŠETKÝM A DO VIDENIA NA RUJANE!

14.03.2019

Pôvodná správa:

https://www.youtube.com/watch?v=AORxF9zgQWQ

Radi by sme upozornili záujemcov o individuálne čistky, aby ste si rezervovali termíny hneď po príchode na Arkonu. Tí, ktorí prídu už na seminár pre začiatočníkov tak môžu urobiť hneď po príchode.

Na Rujane bude k dispozícii dostatok príležitostí pre individuálne čistky.

Individuálne čistky pravdepodobne nebudú prebiehať po seminároch na Slovensku.

Odporúčame Vám aj vynikajúcu pieseň Nikolaja Jemelina RUJAN. Nie náhodou spieva o Runách z Rujany.

RUNY Z RUJANY PAMÄŤ NAŠU PREBUĎTE!

Vzhľadom na skúsenosti z minulého roku zdôrazňujeme, že pre našu Kultúru platí Tradícia ABSOLÚTNE BEZ ALKOHOLU. Veď načo sami seba dobrovoľne tráviť jedom? Zdravý alkohol NEEXISTUJE.

10.02.2019

UPRESNENIE PRE NAHLÁSENÝCH ÚČASTNÍKOV

Na základe nových informácií a z dôvodu organizácie ďalších seminárov v Košiciach a Bratislave sme sa rozhodli plánovať cestu na Arkonu iba na Veľký seminár najkratšou možnou, t.j. severnou cestou cez Poľsko.

Z tohto dôvodu odchod autobusu do Arkony bude z Popradu v sobotu, 16.03.2019 vo večerných hodinách.

06.02.2019

PÔVODNÝ OZNAM:

Prinášame konečné upresnenie programu výjazdového seminára na ostrove Rujan v Arkone. Proces hľadania vhodného miesta pre seminár bol trochu zložitejší ako sa čakalo, ale nakoniec úspešný. Išlo hlavne o to, aby sme boli – všetci účastníci – ubytovaní na jednom mieste, aby nebolo treba kvôli spoločným akciám dochádzať. Takto konečne máme miesto, kde okrem ubytovania a stravy máme aj spoločné priestory na semináre aj spoločenské miestnosti.

Náplň seminára:

 • STAVBA SVETA A JEHO KONY
 • ČISTKA NA JEMNOHMOTNEJ ÚROVNI
 • ČISTKA JEMNOHMOTNÝCH TIEL
 • ŽRECOVSKÉ ZNANIE ZLATÉHO VEKU
 • OSVIETENIE
 • BEREGINE RUSI
 • CHOROVODY

Začiatočnícky seminár prebehne: 16.03.-17.03.2019;

Veľký seminár prebehne: 18.03.-21.03.2019;

Začiatočnícky seminár prebehne pod vedením Beregíň z Centra N. P. Tokarevej;

 • Odporúčaný príspevok za všetky štyri trojhodinové celky Začiatočníckeho seminára 50€ (každý deň prebehnú dva trojhodinové semináre, t.j. za jeden deň 25€);
 • Beregine budú vykonávať aj indivudálne čistky, odporúčaný príspevok za čistku je 25€;
 • Odporúčaný príspevok za štyri trojhodinové časti Veľkého seminára v termíne 18.-21.03.2019 je 60€;
 • Odporúčaný príspevok za individuálnu čistku u N.P. Tokarevej je 60€.

Pretože akciu organizuje nemecká skupina pod vedením Svetlany, je potrebné koordinovať rezervácie jednotne. Z tohto dôvodu prosíme záujemcov o účasť, aby sa prihlásili na našej adrese vedy.sk@gmail.com, kde dostanú podrobné pokyny.

 • Deň príchodu: 15.03.2019
 • Deň odchodu: 22.03.2019

Iné dni – rozsah pobytu – sú tiež možné. Rezerváciu na ubytovanie a stravovanie možno realizovať cez koordinátora v Nemecku. Je možnosť rezevácie pre skupinu alebo aj jednotlivca. V každom konkrétnom prípade koordinátor uzatvára dohodu so správcom zariadenia v Nemecku až po tom, ako bude na koordinátora prevedená plná suma rezervácie ubytovania a stravovania.

V deň príchodu koordinátor uhrádza správe areálu zálohu 20% celkovej sumy dohody a plnú sumu dopláca do 10 dní od výjazdu skupiny.

Ubytovávanie v deň príchodu od 14:00 do 18:30. Pre príchodzích bude od 19:00 podávaná večera formou bufetu. V deň odchodu sa izby odovzdávajú do 09:00, resp. do 10:00 podľa druhu ubytovania.

Cena ubytovania a stravovania:

 • Za 1 noc 1 osoba bez stravy: 20€;
 • Za 1 noc s raňajkami: 25€;
 • Obed a večera po 5€.
 • V cene ubytovania je posteľné prádlo, uteráky a záverečné upratanie izby.

Raňajky: švédsky stôl s pečivom a chlebom, vločky, džem, saláma, syr, sezónna zelenina, mlieko, kakao, káva;

Obed: varený (porcia, dezert);

Večera: švédsky stôl s vareným jedlom, čaj, voda, šaláty.

Vegetariánska strava môže byť servírovaná iba na základe objednávky ešte pred príchodom. Cena ostáva rovnaká.

Namiesto večere je k dispozícii možnosť upiecť si vlastnú pizzu jeden večer do týždňa v peci v priestoroch areálu. Budú poskytnuté listy s cestom na pizzu a ingrediencie na plnenie. Pečenie vykoná personál zariadenia.

Balené obedy:

Pri výjazdoch a akciách mimo ubytovacieho areálu (na miesta sily) je možné každý príjem stravy zameniť za balený. Budú podávané sendviče, ovocie, nápoje a sladkosti.

Cena doplnkovej balenej stravy okrem už uvedených je tiež 5€.

V bistre sú k dispozícii nápoje, zmzlina, občerstvenie, sladkosti a predmety dennej potreby od 14:00 do 22:00.

Voľne k dispozícii sú:

 • Telocvičňa o ploche 300 m2;
 • Fitness
 • Budova pre organizáciu 1. seminára – 100m2
 • Budova pre organizáciu 2. seminára – 50m2
 • Multifunkčná miestnosť 3

Platené služby:

 • Billiard, stolný futbal, stolný tenis, svojpomocne možnosť organizácie diskotéky.

Semináre a pobyt na miestach sily v lokalite Arkony umožnia účastníkom na spoločných meditáciách sa podieľať na práci s energiami, ktoré boli také dôležité pre našich Predkov, že toto miesto pravidlene navštevovali. Hovorí o tom aj romám J. M. Hurbana Gottšalk.

 • Zároveň chceme informovať, že hneď nasledujúci víkend po spoločnej akcii na ostrove Rujan v Arkone prebehne seminár N. P. Tokarevej v Košiciach (23.03.-24.03.);
 • Organizáciu spoločnej dopravy budeme riešiť po vyjasnení počtu účastníkov a ich nástupných lokalitách.

TEŠÍME SA NA SPOLOČNÚ AKCIU NA DÔLEŽITÝCH MIESTACH SILY DŔŽAVY MALIČKÁ RUS

21.01.2019

Pôvodná správa:

PREDBEŽNÁ INFORMÁCIA

Radi by sme vás, milí naši čitatelia, dostatočne vopred upovedomili, že v čase jarnej rovnodennosti – presnejšie v termíne od 19.-24./25.3. 2019 – prebehne spoločná akcia na ostrove Rujan, v okolí miesta ARKONA.

Prvé tri dni (menej nemá praktický význam) bude prebiehať práca s energiami na mieste Sily, potom prebehne výjazdový seminár Nadeždy Petrovny Tokarevovej v trvaní 2 dni.

Je to spoločná, slovanská akcia v Zemi našich Predkov. Okrem nás tam budú bratia z Ruska, Moravy aj Čiech.

Tí, ktorí majú záujem o prácu s energiami na mieste Sily – vrátane Chorovodov – sa môžu sústrediť na prvé tri dni. Tí, ktorí uprednostňujú seminár, sa môžu sústrediť na nasledujúce dva dni seminára. Celý pobyt bude pod vedením Nadeždy Petrovny Tokarevovej.

Detaily organizovania spoločnej dopravy a ubytovania oznámime akonáhle sa vyjasnia všetky technické otázky.

Všetkých vás budeme priebežne informovať.

21.11.2018

NAŠI PARTNERI: