BUKVICA TÁBOR – DOPLNENIE

29. januára 2023 | METAFYZIKA, SEMINÁRE

Našim čitateľom prinášame záznam štvordňového seminára Bukvice Slovienorusov-Rusínov. Je to seminár verzie Rána Svaroga, teda nie starej, ktorá bola v minulosti upravená (t.j. skreslená) pod krutou mocou Noci Svaroga. Netreba však na pre to ňu pozerať s nevôľou, pretože ak by sme nestrpeli také úpravy, tak by sa k nám nedostala – cez Noc Svaroga – vôbec.

Seminár si môžete prehrať zo záznamu, alebo stiahnuť súbory z ulozto.sk – detaily sú uvedené nižšie.

Záznam na VK:

Deň Prvý

Deň Druhý

Deň Tretí

Deň Štvrtý

 Ale ak počas tuhej zimy nosíme kožuchy, rukavice a baranice (Obraz Noci Svaroga), tak na jar – a už vôbec nie v lete – môžeme kožušinové doplnky s kľudom odložiť. Kto chce aj počas Rána Svaroga nosiť oblečenie na tuhú zimu (t.j. starú Bukvicu) – nuž, to je jeho vec. Takýchto nechajme, každý má právo sa rozhodnúť ako chce a uzná za vhodné…

Písomný systém – v našom prípade Matrica Bukvice – predstavuje sústavu 49 okienok v špecifických podprahových súvislostiach, cez ktoré na nás zostupujú všetky Energie a Sily Vesmíru. Teda kombinovanie bukvíc do slov, viet, kníh a pod. nie je iba „náhodným“ kombinovaním „fontov“, ale kombinovaním Síl a Energií Vesmíru. Tak to bolo v pôvodnom jazyku, ale tak to (zatiaľ) nie je dnes. Cestu naspäť však už poznáme.

Zmenou Mena bukvice sa zmení jej energeticko-informačná charakteristika, takže prestane plniť svoju funkciu 1/49 Energií a Síl Vesmíru. Preto je nevyhnutne potrebné navrátiť bukviciam ich pôvodné mená, lebo to sú v podstate adresy prvobytných psychoprogramov v Jemnohmotnom Svete. Ak sa na to pozrieme cez dnešné chápanie výpočtovej techniky, tak ide o odstraňovanie vírusov.

Verzia „nočnej“ Bukvice obsahovala (pre nás cudzích) Bohov či „Tvrdý Cher“ naviazaný na druhú čakru. Preto mohli naši nepriatelia tvrdiť, že naši Prѣdkovia boli ožrani, ktorí v alkoholickom opojení skákali s tvrdým cherom okolo vatry a vykonávali neviazané orgie… LOŽ nad LOŽ. Ak by to bola pravda, tak by to bolo zakódované v odkaze Obrazov bukvíc. A to v žiadnom prípade nie je.

Navyše, systém Bukvice Slovienorusov-Rusínov je systémom štrukturálnej lingvistiky… ale viac v knihe Číslovo a na kurzoch.

Seminár, ktorého záznam si môžete stiahnuť z archívu na ulozto.sk prebehol v meste Tábor v Južných Čechách. Samozrejme, že obsahuje aj praktické cvičenia, ktoré sa – samozrejme – nedajú všetky zachytiť na obrazovku. Ale v každom prípade si ho môžete stiahnuť a študovať.

Všetkým prajeme veľa krásnych chvíľ pri štúdiu prastarej Kultúry našich Prѣdkov. Veď je NAŠA!

DEŇ PRVÝ

DEŇ DRUHÝ

DEŇ TRETÍ

DEŇ ŠTVRTÝ

29.01.2023

NAŠI PARTNERI: