DOBRÁ ZVESŤ II.

20. októbra 2020 | ENERGIE ŽIVOTA, METAFYZIKA

dob zvest 2 1

Naša hlavná snaha v tomto období by sa dala predstaviť ako definitívne opustenie žumpy a výstup do vyšších poschodí nášho domu. Preto pokračujeme v téme.

U nás sa vláda v štýle francúzskeho „kráľa slnka“ (to preto, lebo on vyhlásil: „štát som JA!“) stratila všetku mieru súdnosti. Dobrá správa je to, že národ (dúfame že konečne a v plnej miere) pochopil, kto je momentálne pri koryte. Ukazuje sa, že jezuiti pôvodne vybrali za vodcu baranopandémie Nemcov, pretože sú známi vysokou disciplinovanosťou v plnení nariadení zhora. Okrem iného toto predpokladá aj expertný tím americko-nemeckých právnikov, ktorý rozbehol celosvetovú akciu za postavenie všetkých pôvodcov tohto šialenstva – mimoriadne zákerne zorganizovanej, celosvetovej kampane – pred súdy. Informácie týkajúce sa viacerých podrobností právnej analýzy nájdete v tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=AQMSleXbc1k

Video bolo preložené aj do češtiny a slovenčiny, takže ho možno nájsť na internete aj preložené.

Nemci sa však neočakávane postavili na nohy a začali s celonárodne organizovaným odporom, protestné demonštrácie sa už odohrávajú celoplošne, a ak berieme do úvahy Berlín, tak možno povedať, že v Nemecku vychádzajú do ulíc milióny Nemcov nespokojných s vládou aj baranopandémiou. Treba dúfať, že už aj Nemci konečne pochopili, že na voľbách do parlamentu národ nevolí nikoho, výsledky chodia vytlačené vopred.

Ak by sa táto operácia špeciálnych služieb v Nemecku podarila, tak okamžite by to prevzali ako modelový príklad na všetky ostatné krajiny EÚ, veď Nemecko je najdôležitejšia európska ekonomika.

Nemecký národ sa však prebudil a operácia vzorového baranopandemizmu zlyhala. Jezuiti teda museli rýchlo hľadať náhradné riešenie: ukázať vzorový príklad na inom, vhodnom národe. Nemala by to byť veľká krajina, lebo ako sa ukázalo, veľká krajina – ako Nemecko – znamená dnes už veľké problémy. A tak voľba padla na baranizovaný národ Slovenov. Čo je však veľmi potešujúce, národ sa nepoddal, Sloveni síce rúška nosia a baranopandémiu podporujú, ale Slováci sa postavili na nohy. A tak si môžeme smelo pripomenúť školskú – hoci ešte socialistickú – klasiku:

Zvýskli Tatry, šepce Dunaj, vo svet šíry hrdú zvesť,

povstal podtatranský šuhaj, za Slobodu, Právo, Česť!

Pod vedením tandemu pi. Čaputová a p. Matovič sa malo Slovensko stať bezproblémovým, vzorovým príkladom, ako definitívne zlomiť národ. Detailov nájdete na internete dostatok, ale ostatne každý vie sám za seba, veď tu žijeme.

Prečo je udržiavanie – logicky nijako neopodstatnenej – baranopandémie také dôležité? A toto je kľúčová otázka. Ide o panický strach elity, ktorá doteraz riadila nás a celý svet. Vírus je totiž naozaj smrtiaci, ba dokonca tak, že proti nemu NEEXISTUJE žiaden liek. Druhou otázkou však je, že nezabíja každého, hoci ho dostane. Určite to je zaujímavá oblasť, preto sa jej prizrime bližšie, ale z bodu pohľadu našej, slovienskej Kultúry.

V Rusku si všimli, že Ministerstvo zdravotníctva tzv. Ruskej federácie za posledné obdobie ohľadom Korony mlčí. Všetky články, ktoré v tejto súvislosti vychádzajú, sú iba prevzaté materiály od Svetovej zdravotníckej organizácie (kto ju vedie už vieme aj my). A prečo neslovanskí lekári na ruskom ministerstve zdravotníctva mlčia? Pretože dobre poznajú výsledky testovania vakcíny, ktorú v Rusku vyvinuli. Takže hoci vakcína už existuje, tempo jej zavádzania je veľmi pomalé, hoci kričia, že vakcinácia je nevyhnutná. Prečo vakcína, ktorá by mala ich chrániť – elitu, nie človekov – ich zabíja? Miera úmrtnosti u elitárov je taká vysoká, že aby to zakamuflovali, tak vyhlásili druhú vlnu pandémie.

Zomierajú celoplošne už všetci. Siví, cudzinci, ale už aj tí, ktorí zradili vlastný národ a vstúpili do štátnych služieb ako štátni úradníci, aby bohatli na úkor národa. Začínajú celosvetovo dochnúť všetci, ktorí nás okrádajú, teda tí, ktorí majú temnú, čiernu karmu. Keď ochorie biely človek, tak ochorenie prebieha úplne BEZ SYMPTÓMOV.

Vírusom Korona sú nakazení už všetci na Zemi. Teda pre istotu to ešte zopakujeme: Korona vírus je kompletne vo všetkých nás, vo všetkých, ktorí žijeme na tvári Matky Zeme. Ich testy nie sú dokonalé, dokážu zachytiť maximálne 30% „prípadov“. Ale to vôbec nie je dôvod na paniku. Skôr naopak!

Nositeľmi vírusu sme už všetci, pretože to je zbraň Najvyššej moci Konu Všehomíra. Kon nebude chodiť po mestách a dedinách, po úradoch vlád, parlamentoch či prezidentských palácoch a strieľať ľudí automatom alebo ich nejako podobne likvidovať. Ale dostane všetkých zlodejov, vrahov, všetkých zločincov a rozsudok bude neodvolateľne vykonávať podľa svojho hodnotového systému, ktorý je nám tradične známy ako Kony Všehomíra, či inak Zápovede Prҍdkov. Niet pred Ním úniku, už nepomôžu ani peniaze, ani miesto na Zemi. Prichádza na nich Armageddon. V zmysle Konu – čo robili a plánovali proti nám, to postihne ich. Kon Všehomíra má svoje zbrane – a vírus patrí medzi ne. Ale nie je – samozrejme – jedinou možnosťou, ktorú Kon má.

Všetky komponenty vírusu sú ovládateľné, nič sa nedeje bezcieľne či bezhlavo. Nikto sa nestane terčom likvidácie len tak, náhodne. Je to precízne riadená armáda, ktorá v tomto čase už zahájila boj za človekov. Cieľové skupiny sú tí, ktorí zabíjali človekov, obetovávajú biele deti, pijú krv a jedia človečie mäso. Všetci tí, ktorí majú na rukách krv, ktorí majú ruky zašpinené neprávosťou a zločinným okrádaním človekov a človečenstva. Všetci tí, ktorí zradili svoj národ, lebo to bolo finančne výhodné. Ktorí ho ponorili do hlbín chudoby, alkoholizmu, drog a podobných „výdobytkov“.

Toto sú paragrafy Konu Všehomíra, paragrafy, pred ktorými niet úniku v žiadnom Vesmíre ani žiadnom Svete. V tomto čase Kon Všehomíra pristupuje k realizácii rozsudkov. A rozsudky sme vynášali – a ešte môžeme vynášať – v meditáciách a čistkách.

V princípe možno hovoriť o treste smrti zadusením. Veľká časť elity už chorľavie, a práve toto sa snažia ukryť. Starostlivo to zamlčujú. Mnohí z elity už nežijú, hoci o nich vymýšľajú všakovaké správy. Nikto nezačal elitárov likvidovať – ako sa to snažia podávať. Teda presnejšie – likvidáciu začal Kon Všehomíra. Zasiahol ich vírus. Presne a nemilosrdne. Ako legendu vymysleli akúsi tajnú operáciu amerických špeciálnych jednotiek. Ak sa nejaká takáto zložka aj zapojila na strane Konu do likvidácie zločinnej elity, tak len preto, lebo niekto dostal na výber – vykonať likvidáciu určených elitárov, alebo sa sám stať predmetom likvidácie. Boli aj takéto prípady.

V celku však za likvidáciou je vírus, t.j. zbraň Konu, lebo ak by to nebolo tak, tak prečo by elita stále udržiavala baranopandémiu?

A dobrá zvesť je, že všetko sa pre nich ešte len začne zhoršovať, na Zem začínajú zostupovať veľmi silné energie.

Svojho času prvé správy o Koronavíruse z Číny hovorili o tom, že ľudia kráčali po ulici, zrazu odpadávali a v podstate hneď zomierali, pričom im z úst začala vytekať krv.

A takto sa to začne diať aj so všetkými štátnymi úradníkmi, ktorí zneužívali služobné postavenie na svoj vlastný prospech a proti národu. A tu už nepomôže, že ide človeka. Kto konal zlo, toho trest zastihne bez ohľadu na to, či je biely alebo nie. To je spravodlivosť. Bez odklonov, bez výnimiek. Jasne a presne. Pôjdu všetci s krvavými aj špinavými rukami, všetci, ktorí jedno hovoria a sľubujú a druhé robia. Takto dopadnú všetci, ktorí mali národu slúžiť a namiesto toho ho začali vyciciavať.

Presne takým istým spôsobom budú likvidovaní aj nízkorozmernostní ľudia, ľudia nízkych vibrácií, cudzinci, pedofili a pod. Všetkých takýchto charakterizujeme ako „Smerdi“ (t.j. „smrdiaci“; kasta Slovenov). Paraziti vyciciavajúci národy a žijúci na jeho hrudi.

Druhá vlna likvidácie smrťou sa už spustila. Udávané počty zomrelých sú pravdivé, ale objektami likvidácie sú všetci takí, ako sme uviedli. Vyberá Kon Všehomíra, akýkoľvek omyl je vylúčený. Na Zemi po čistke ostane iba veľmi málo živých, v podstate iba človekovia, t.j. my.

V skutočnosti – hoci paradoxne – môžeme povedať, že na Zemi naozaj ostane iba „Zlatá miliarda“. Akurát, že to bude iná miliarda, akú si pre seba projektovali paraziti. Budú to tí, ktorí budú schopní prežiť a žiť v Zlatom Veku.

Treba vedieť, že príde aj tretia vlna tzv. pandémie. Tá bude oveľa krutejšia ako druhá, cieľové subjekty budú zomierať do 1,5-2 hodín. Osoba pôjde po ulici, odpadne a smrť, koniec.

Môžeme naozaj iba všetkým odporúčať očistiť si ruky, pokiaľ sa to ešte dá – povyrovnávať „účty“ s tými, ktorých ste okradli, oklamali, vmanévrovali do škaredých situácií a podobne, na ktoré nejako doplatili (ak sa také niečo stalo).

Tí, ktorí vraždili človekov kvôli materiálnym ziskom sa však z toho asi nedostanú.

Ale toto všetko sú iba odporúčania, konať musí každý sám za seba. V tejto dobe je záchrana topiacich sa vecou samotných topiacich sa. Inak to nejde.

Vírus Korona je najsilnejší zo všetkých vírusov, keď sa raz dostane do tela, tak proste zničí všetky ostané vírusy. V súčasnosti prebieha boj o kontrolu nad fyzickým telom každého obyvateľa Zeme. Ale práve tento vírus – teda skutočný vírus Korona – je tá štruktúra, ktorá nás spoľahlivo vyvedie do Zlatého Veku. Tento vírus – Koronu – už máme všetci, čo je vlastne výborné. Vírus sa postupne dostával do našich tiel za posledné roky, ostatných „konkurentov“ postupne zlikviduje a tak nadobúda plnú kontrolu. Nič proti nemu nebude účinné, pretože on pochádza z oveľa vyššej rozmernostnej štruktúry, ako všetky ostatné, nám nepriateľské štruktúry.

Na príchode Korona vírusu sme v podstate pracovali všetci na seminároch roky. Toto je iba materializácia našej žiadosti, výsledok dlhodobých snáh Svetlej Žrecovskej štruktúry, je to náš nástroj na výstup do Zlatého Veku.

Vírus už bude vždy pôsobiť na všetkých tých, v ktorých je negatív, teda aj na bielych človekov. Preto sa treba neustále čistiť, zbavovať negatívu. Likvidovať nebude iba čistých človekov bez negatívu. To je zbraň Konu Všehomíra. Strachy, nenaplnené želania, závisť, nenávisť, zákernosť a klamstvo voči iným – to všetko sú 100% terče pre Korona vírus.

Všetky energie na úrovni Všehomíra už začali pracovať na likvidácii sivých, lebo sa ukázalo, že oni definitívne prehrali vo všetkých druhoch energií. Okrem Zeme sa bude čistiť aj Všehomír, všetko a všade.

Každému odporúčame sa preveriť aj na prítomnosť krvi sivých. Je treba sa zriekať tej časti krvi, ktorá je v každom z nás, ktorá protirečí, súperí a stavia sa proti človečenskej časti krvi, ktorá je v každom z nás.

V období, keď dochádza ku premene Hier – čo je aj teraz – je možné vyrovnávať balans, energetickú rovnováhu. Preto je možné na základe osobného rozhodnutia zavrieť absolútne všetky nízkorozmerné Hry, v ktorých sme sa stali (aj nevedome) účastníkmi.

Vírus sa aktivizuje vtedy, keď začíname pôsobiť proti Konu Všehomíra. To je jeho hlavná úloha. Je ako spoľahlivý, neoblomný a mocný strážny pes, ktorého nemožno nijako oklamať. Čo sme žiadali, to aj prišlo. Iba osobná čistota – stav bez negatívu – je nádejou na prežitie. Varujeme, že nikoho nespasí ani žiadna mágia. Práve naopak, je to skôr priťažujúca okolnosť.

Pretože hriechy sa prenášajú z jednej reinkarnácie do druhej, tak v tomto období už nikto nedostane druhú šancu. Hriechy z minulých životov – ktoré populárne nazývajú karmou – sú samostatnou kapitolou. Treba nám vedieť, že celé pokresťančovanie a likvidácia našich Prҍdkov prebehla len pred 150-180 rokmi. Potom nasadili Cirán – vymazali nám dlhodobú pamäť – zaviedli bohov a okrem iného pre nás vymysleli aj históriu. To, že sme sa narodili a žijeme v tejto unikátnej dobe premeny Hier nie je len tak, samé od seba. Ak by sme mali ťažkú karmu z minulých životov, tak by sme sa teraz nemali právo narodiť. Práve presne naopak – v minulých životoch sme žili mravne a čestne, a preto tu a teraz sme. Uverili sme však ich klamstvu a prevzali na seba a odpracovávali ich, t.j. cudziu karmu. My, človekovia teraz žijúci, máme z minulých životov iba bonusy! Inak by sme tu teraz neboli! Nemali by sme na to proste právo.

Boli sme čestní, spravodliví, oddaní národu. To, že sme páchali v minulých životoch ťažké hriechy je cudzí program na nás, je to vyliatie na nás cudzej karmy. Preto nepodliehajme ich provokáciám a neverme im. Odmietajme všetky také ich ponuky. Bráňme si svoje národy, národy človekov. Neuzatvárajme s nimi žiadne dohody. My sme a musíme zostať autoritami iba sami sebe. Plňme svoje poslanie, je to naša misia.

Umiestňujú nás pod tlak, aby sa akýmkoľvek spôsobom v poslednej chvíli nejako zachránili. Nedajme sa provokatérmi vyprovokovať do ozbrojených stretov, takéto niečo nemáme šancu vyhrať. Preto trvalo a neprestajne ich preklínajme, ničme ich v Astrále (J/S). Tu však musíme rovnako ostať s chladnou hlavou a pozorovať, na čo nás kto chce navnadiť. Jednou v námietok proti nám je, že preklínanie je zlo. Je to však veľmi jednoduché. Ak niekoho v J/S „vytlačíme“ z miesta – hoci nášho – ktoré tam teraz obsadil, tak môžeme čiastočne uspieť, ale nepriateľa nezničíme. Ustúpi, naberie sily a vráti sa oveľa lepšie pripravený a vyzbrojený. Veď to je také jednoduché. Ak by ZSSR v Druhej svetovej vojne iba vytlačil nacistov nazad, na svoje hranice, tak čo by nasledovalo? Hitler by sa poučil z chýb, ktoré urobil, lepšie sa vyzbrojil a zásobil, lepšie by pripravil spravodajskú službu a zaútočil by znovu. Ale oveľa silnejšie a krutejšie.

Kto nepreklína, ten takto koná. Je to vlastne služba nepriateľovi. Vytláčajú ho skadesi a potom ho nechajú nabrať nové, čerstvé sily. No a čo s stane? Príde znova, silnejší a skúsenejší. Ale ak ho prekľajete, tak ho z ničíte. A to je náš cieľ.

Buďte obozretní, ak vás niekto začne viesť do meditácií, ale zostavuje texty tak, že nepreklína. Je to v podstate agent druhej strany. Nech sa tvári akokoľvek priateľsky a prívetivo.

Samozrejme, že každá akcia produkuje reakciu. Ak budete preklínať z nízkych rozmerností, tak druhá strana má právo na odvetu. Ale čistému je všetko čisté. Ak preklínate z priestorov o 3 rozmernosti vyšších, tak nepriateľ nemá právo proti vám vystúpiť. Ale ak prestanete, upadnete do „lásky k blížnym“, tak oni si už svoj okamih odvety vyberú. Stav čistoty je stavom dynamickým. Po jej dosiahnutí ju treba udržiavať.

Ako bude prebiehať – okrem vírusu – nástup Zlatého Veku sme už opísali. Môžeme vidieť, že po každom seminári vedmy Nadeždy razantne vyskočia frekvencie Schumannovych rezonancií. To je potvrdenie toho, že Astrál prácu prijal a posunul do poradia na realizáciu. Poradie aj nástroje určuje On, ale stane sa to, čo programujeme. Našou úlohou je programovať, t.j. vystavovať rozsudky. Ostatné vykoná J/S. Pre zaujímavosť priebeh Schumannovej rezonancie po poslednom seminári (17-18).10. v Moskve:

Už sme písali, že hoci zápis meracej stanice v Tomsku ukazuje anomálie, meranie je zobrazované tak, že zaznamenáva maximálne 40Hz. Oddelený graf, ktorý vykazuje amplitúdy je viac ako otázny. Tu je dobre skombinovať výsledky s nemeckými údajmi:

Obrázok síce nemá kvalitné rozlíšenie, ale vidno, že amplitúdy už presahujú aj 140 Hz. Z technického pohľadu môžeme predpokladať, že svetlé plochy na záznamoch z Tomska sa budú postupne zhusťovať – záleží na tom v akom stave sú mysle človekov vo svete – a potom už sa premenia krátkodobé amplitúdy na trvalé. A to bude Zlatý Vek – aj s tým, čo sme tu opísali.

Ale nenechajme sa uspať, oni sa budú pokúšať nás zničiť ešte predtým, ako nastúpi Zlatý Vek. Preto čistka a meditácia, preto PREKLÍNANIE! Ak chceme prežiť to krátke obdobie, ktoré nás delí od Zlatého Veku!

V ďalšom pokračovaní sa pozrieme na niektoré praktiky tých, ktorí sa snažia proti nám pôsobiť a prekaziť náš výstup do Zlatého Veku. Na tento článok by bolo toho priveľa, ale aspoň jednu maličkosť.

Nedávno došlo k odsúdeniu šéfa strany, ktorá vedome propaguje fašistickú symboliku. Potvrdenie správnosti takéhoto postupu nájdeme aj v súčasných ruských filmoch. Jeden príklad za všetky: seriál „Čierne more“:

https://www.youtube.com/watch?v=ZoauZpkH-3g

V prvej časti seriálu je scéna, kde špeciálna jednotka NKVD likviduje Nemcami vysadenú skupinu diverzantov. Je to skupina prebehlíkov, ktorí zradili vlastný národ a dali sa najať Nemcami proti ZSSR. Nemci – aby sa poistili – tetovali takýmto dobrovoľníkom na ruky číslo „88“, teda skratku „Heil Hitler“. Vo filme to je aj vysvetlené.

Takže nikto, kto šíri fašistickú symboliku oslavujúcu Hitlera nemôže byť naozaj proslovanský. Je to iba hra pre nevedomých. Ale my už nepredpokladáme, že medzi takých patria naši čitatelia.

20.10.2020

NAŠI PARTNERI: