HORA BABA

5. októbra 2020 | ENERGIE ŽIVOTA, METAFYZIKA

Babia hora je neprehliadnuteľnou dominantou severnej Oravy. Tento ozrutný vrch sa nebojácne týči a často sa zahaľuje zlými poveternostnými podmienkami. Podľa obyvateľov okolitých obcí sa na tomto horskom obrovi deje veľa podivných a záhadných vecí.

Koncom Druhej svetovej vojny sa Hitler horúčkovito pokúšal odvrátiť schyľujúcu sa porážku fašistického Nemecka. Verejnosť vie čosi o raketových projektoch V-1 a V-2, ale málokto vie, že projektov pod označením „V“ bolo oveľa viac. Napríklad projekt pod kódovým názvom V-7 obsahoval vývoj toho, čo dnes nazývame lietajúce taniere alebo inak UFO. Existuje podozrenie, že tento projekt bol úspešný a lietajúce taniere nakoniec premiestnili na základňu v Antarktíde1.

Vývoj takéhoto druhu lietadla prebiehal v tajnosti na viacerých miestach. Existujú dohady, že jedným z týchto miest bola aj Babia hora na Orave. Nepriamo to potvrdzuje – teda aspoň existenciu nejakého tajného projektu – aj zvláštne správanie sa vojsk na tomto území počas Druhej svetovej vojny. Nemci zriadili na Orave niekoľko dôležitých skladov munície a paliva. Ale čo je najzáhadnejšie a skutočne ťažko pochopiteľné, dva mesiace územie severnej časti Babej hory – v podstate holý kopec – urputne bránili. Po porážke Nemcov sa podobne záhadne chovala aj Červená armáda. Na toto územie boli hneď po dobytí Veľkej a Malej Lipnice premiestnené špeciálne jednotky NKVD, ktoré tiež mali zložky s podobným zameraním ako nemecké Ahnenerbe. Miestne obyvateľstvo hneď – hoci iba dočasne – evakuovali.

Známy je prípad tajného tunela, ktorý vedie vnútri Babej hory a spája Rusko a Severnú Ameriku. Zachoval sa opis malého chlapca Vincenta, ktorého raz otec vzal ku vchodu do tohto tunela. Vstúpili do klesajúcej chodby, ktorá bola taká veľká, že by sa do nej hravo zmestil aj konský povoz či dokonca vlak. Bola priamočiara s profilom mierne splošteného kruhu. Na stenách tunela boli viditeľné malé drážky, asi také, aké ostávajú po obrovskom vrtáku. Tunel bol v podstate bez vody, čo je naozaj zvláštne, lebo v žiadnom prírodnom tunely, šachte či jaskyni také niečo nebýva. Pravdepodobne priesaky zamedzoval aj zvláštny povlak na stenách, ktorý vzhľadom vyzeral ako zo skla.

Horu sme navštívili aj my. Samozrejme, že otázka existencie podzemného tunela spájajúceho Rusko a americký kontinent je naozaj zaujímavá. Navzdory nášmu očakávaniu sme sa však dozvedeli čosi úplne iné.

Vnútro Baby tvoria ohromné, duté priestory, v ktorých je umiestnené ohromné množstvo artefaktov všakovakých rozmerov. Tieto nám zanechali naši Priedkovia v dávnej minulosti.

V skutočnosti ide o množstvo všakovakých mechanizmov, ktoré v tomto období začínajú postupne „ožívať“. Začínajú pracovať na základe špecifických vibrácií, teda frekvencií, do ktorých naša Zem už vstúpila.

Mechanizmy tu boli ponechané práve nato, že keď Zem bude prechádzať do iného vibračného režimu – prostredia zvýšených frekvencií – tak začnú postupne pracovať samé, bez zásahu človeka.

A prvé z týchto mechanizmov pod vplyvom zvýšených frekvencií už začínajú samé vibrovať. Podľa našich poznatkov, so zvyšovaním frekvencií Schumannových rezonancií sa niektoré stroje nielen už spúšťajú, ale zároveň sa ukázalo, že niektoré z týchto strojov sú akýmsi spôsobom prepojené s ďalšími mechanizmami podobného druhu, ktoré sú rozložené na iných miestach na Zemi. Takýchto miest je na Zemi veľké množstvo.

Naši Predkovia vytvárali úložiská takýchto mechanizmov po celej Zemi v čase, keď jej vibrácie začali prechádzať do najnižších úrovní Noci Svaroga.

Keď úroveň Schumannových rezonancií stúpne nad určitú úroveň, tak tieto mechanizmy sa už budú dať využívať a budú pracovať aj ako zdroje energie. Potom už nebudeme na premiestňovanie potrebovať ani autá ani lietadlá.

Hoci už nastáva oživovanie prvých zariadení, mnohé z nich nebudú fungovať automaticky samé, ale budeme ich musieť spúšťať a nasadzovať už my. Môžeme predpokladať, že tento čas už nie je od nás vzdialený viac ako 5-7 rokov. Vtedy si k ním už nájdeme cestu.

Vstup do týchto priestorov, t.j. možnosť sa k nim dostať a začať ich používať je viazaný na vysokorozmerné prístupy, teda bude sa tam môcť dostať iba ten, koho vedomie je v priestorových štruktúrach „MY“, čo sú vibrácie Zlatého veku, teda 10-12 čakra. V žiadnom prípade teda nejde o „šikovnosť“ a skúsenosť v hľadaní všakovakých jaskýň a vchodov, hoci aj s prístrojmi. Práve proti takýmto prístupom sú vnútorné priestory dobre chránené. Neodporúčame nikomu riskovať.

Presnejšie, do týchto priestorov budú vpustení iba tí Človekovia, ktorí budú vedieť ako s prístrojmi narábať. Okrem iného budú totiž slúžiť na podporu prevádzania Zeme a najmä národa do kvalitatívne iného prostredia Vysokých frekvencií.

Jedným z ukazovateľov pripravenosti na vstup – presnejšie vstupy, pretože takýchto priestorov je nielen na Zemi, ale aj na Slovensku viac – bude akési bzučanie, teda zvuk, ktorý zdanlivo nepochádza odnikadiaľ. Už dnes na niektorých miestach a v určitom čase počuť napríklad zvuk silného hučania včiel, aj keď nikde v okolí žiadne včely nevidno.

Bzučanie budú počuť všetci, ale nie všetkým bude jasné o čo ide.

Medzi nasnímaním toho videa a dosiahnutím vrcholu kopca sme prešli ponad miesto, kde prechádza spomínaný podzemný tunel. Naozaj existuje, ba dnešní mocipáni aj o ňom vedia, t.j. vedia kde je spomínaný vchod do tohto tunela. Tu však dochádza k styku s takou technológiou, proti ktorej sú bezmocní, t.j. nemôžu ho nijako využívať. Aj to je potvrdenie toho, že ide o bytosti, ktoré nie sú s povrchovými mocnosťami – demokraciou – v priateľských vzťahoch. Podľa našich predpokladov ide o tú časť človečenstva, ktoré sa za poslednej mimozemskej invázie – pred 10-12 000 rokmi – uchýlilo pod zem a rozhodlo sa viac na povrch nevychádzať. Môžeme predpokladať, že do definitívnej porážky Temných Síl na zemskom povrchu. Veď akosi o tomto aj hovorí prastará legenda o Šambale a Agarte. Sú to navzájom znepriatelené zoskupenia pod zemou, ale – podľa legendy – bojovníci Šambaly v posledných dňoch rozhodujúcich bojov proti Temnote vystúpia na povrch a zapoja sa do ich likvidácie.

Mnohých dnes znepokojuje otázka, ktorú by sme mohli špecifikovať asi takto: „Kedy to začne?“ Nuž, už to začalo. Spustil sa nezvratný proces, ktorý prinesie koniec vlády parazitov na Zemi. Treba však vedieť, že Jemnohmotný Svet má svoje priority, ktorým my zatiaľ nerozumieme, ale tieto určujú čo skôr a čo neskôr.

Môžeme sa vrátiť k Schumannových rezonanciám. Oproti minulosti zásadne „poskočili“ – už sme priniesli k tejto problematike článok.

Teda od pôvodných cca 8 Hz už krátkodobo vyskakujú aj nad úroveň 100 Hz, ale celkovo často dnes dosahujú priemernú hodnotu 40-70 Hz, čo je prípravné obdobie. Zlatý Vek sú Schumannove frekvencie na úrovni 160-170 Hz. Pri trvalých úrovniach nad 100 Hz už začnú paraziti dochnúť – prídu na nich ťažké choroby, teda presnejšie všetky tie choroby, ktoré nachystali pre nás. Hovoríme v prvom rade o tých, ktorí požívajú krv a mäso človeka, teda prinášajú krvavé obete.

Pri dosiahnutí frekvencií Zlatého veku – 160-170 Hz – sa už budú pred našimi očami rozplývať do čistej energie, t.j. proste začnú „miznúť“.

Žijeme v zaujímavých časoch zmeny epoch. V takýchto časoch je možné vynulovať všetok negatív (tzv. karmu, osud, prekliatia a pod.) formou čistiek a meditácií. Je to preto, lebo sa tvorí nová Hra, stará končí. Keď však je Hra v plnom prúde – t.j. karty sú rozdané – tak žiadne pravidlá už meniť nemožno, teda nie bez následkov. Preto žijeme v unikátnej dobe.

Hra je to, kde sústavne existujú nejaké podmienky, hoci my sme si to navykli volať „život“. Keď sme však prijali cudzie podmienky, tak sa stávame účastníkmi cudzej Hry. A vnútri 12-rozmernej Hry je množstvo všakovakých iných Hier. Našou úlohou je oslobodiť sa od všetkých ďalších Hier vnútri 12-rozmernej Hry. Lebo čím sme zapojení do viac Hier, tým viac sme ich podmienkami ohraničovaní. Ale z tohto Sveta odídeme iba s tým, čo sme si napracovali na úrovni Duše, Ducha a Živatmy. Všetky napracovania na úrovni materiálneho tela podliehajú rýchlej skaze (majú svoju životnosť) a za „hranicu“ ich vziať v žiadnom prípade nemožno.

A kedy to má byť presne? Toto vám nikto nepovie, aj keď sú takí, ktorí to vedia. Jedno je však isté. To, čo žrecovská štruktúra zo Sibíri začala programovať pred 4 rokmi sa dnes plní. Vzhľadom na podstatne vyšší energetický tok dnes – je Ráno Svaroga – možno predpokladať, že programy na náš vstup do Zlatého Veku – ktoré robíme dnes už aj my na Slovensku a boli Jemnohmotným Svetom už prijaté – sa začnú materializovať do 1,5-2 rokov.

Nedajme sa preto odpútavať nepodstatnými atrakciami aké vyrába Matelko a jemu podobní. Mohlo by sa stať, že stratíme Veľký Obraz prebiehajúceho deja. A im ide hlavne o to. Cieľová rovinka sa nezadržateľne blíži.

05.10.2020

NAŠI PARTNERI: