KLERIKÁLNY FAŠIZMUS

17. februára 2020 | OKOLO SVETA, OVPLYVŇOVANIE

Z minulosti už máme skúsenosť s klerikálnym fašizmom – Slovenským štátom, spojencom nacistického Nemecka pod vládou Hitlera. Tohto roku ubehlo už 75 rokov od ukončenia Druhej svetovej vojny. Vojny, ktorá odniesla so sebou desiatky miliónov životov, v drvivej väčšine slovanských životov. Ale akosi sa mnohí stále nechcú poučiť. Ale to „nechcenie poučenia“ sa tu neobjavilo len tak, samé od seba. Je to výsledok dlhodobej prípravy a ohromných nákladov – na udržanie nás pod kontrolou, s vyhliadkou na totálne porobenie.

Slovenský štát je pomaličky, nebadane idealizovaný a jeho duch vyvolávaný späť k životu. Aká sila v pozadí ho vyvoláva? Odpoveď nie je až taká prekvapivá – jezuiti. Ale začnime od začiatku.

Udalosti, ktoré predchádzali Druhej svetovej vojne boli pre Československo neblahé. Naši „veľkí spojenci“ – Veľká Británia a Francúzsko – nás jednoducho predali nacistickému Nemecku. Zaujímavosťou však je, že britskí žurnalisti už niekoľko rokov pátrajú po archívnych dokumentoch týkajúcich sa Mníchovskej dohody. Zmizli, ale ako môžu dokumenty len tak – zo štátneho archívu – zmiznúť? Veď také niečo sa nedeje ani v Bangladéši… ale v Británii to je očividne možné. Komu bolo potrebné, aby neboli odtajnené? Čo také by sme mohli v nich nájsť..?

Zlé jazyky tvrdia, že dnes Kotlebovci (jezuitská politická strana Slovenska č. 2) celoplošne šíria propagandu, že za Slovenského štátu bolo všetko ideálne, všetci boli spokojní, nikto nikomu neubližoval… klamstvo. Súčasťou tohto projektu je, že Slovenský štát „musel“ vzniknúť, pretože inak by sme boli okamžite „rozobratí“ Maďarmi a Poliakmi. Tu len pripomeňme, že jezuitský štát fyzicky likvidoval evanjelikov, konkrétne prípady z Popradu sme už v minulosti priniesli. Veď Tiso sa neštítil verejne prehlásiť, že evanjelici sú vredom na tele Slovenska.

Už sme v minulosti citovali W. Churchilla – ktorý napísal 5 zväzkové pamäti o Druhej svetovej vojne – preto teraz iba krátko. V jeho knihe sa dočítame, že situácia s ohrozením Slovenska sa mala úplne inak. Francúzsko a Veľká Británia mali s Československom podpísanú zmluvu, podľa ktorej nevyprovokovaný vstup cudzej armády na územie Československa vytváral záväzok pre Francúzsko a Britániu vojensky vystúpiť na strane Československa. Zmluvy sa musia dodržiavať, ale „spojenci“ potrebovali urobiť aj obchod. Preto sa dohodli v Nemeckom na rozdelení Československa, ale od podpísanej zmluvy len tak odstúpiť – podľa medzinárodného práva – nemožno. Preto táto zmluva ostala v plnej platnosti pre „zvyšok“ Československa. Ak by teda bolo Maďarsko alebo Poľsko napadlo zvyšok Československa, museli by rátať s vojnou proti Francúzsku a Veľkej Británii. Možno že s takýmto niečím kalkuloval aj Hitler, ktorý vtedy už snoval plány na napadnutie Poľska. Ale hneď na druhý deň po tom, ako Tiso vyhlásil Slovenský štát, v britskom Parlamente vystúpil premiér a s neskrývanou úľavou oznámil že vzhľadom na fakt, že Slovensko (zvyšok Československa), vyhlásilo samostatný štát, britská vláda sa viac touto zmluvou necíti byť viazaná.

Sústreďme sa na niekoľko faktov, ktoré akosi unikali našej pozornosti. V prvom rade Československo – ako aj dnes Slovenská republika – bola parlamentnou, nie prezidentskou republikou. Mala síce prezidenta – Beneša – ale toto postavenie bolo viac-menej iba čestnou pozíciou. Vtedy ako aj dnes, hlavné husle hral premiér. O exilovej vláde v Londýne sa nahovorilo už dosť, ale vždy našu pozornosť fixovali výlučne na prezidenta Beneša. A tak nám dlhodobo unikalo, kto bol predsedom exilovej vlády Československa v Londýne. Bol to monsignor Šrámek – Slovák, ale najmä JEZUITA! Takže ako to vlastne bolo? Jezuita bol prezidentom Slovenského štátu, jezuita bol predsedom československej vlády, jezuiti boli aj medzi poslancami československého parlamentu. Niet sa čo diviť, že neexistujú žiadne materiálne dôkazy – minimálne fotografická dokumentácia „popraveného“ Tisa v rakve – ktoré v spisoch iných odsúdených a popravených možno nájsť… žeby jezuita nezachránil druhého jezuitu? A vari jezuiti niekedy konajú na vlastnú päsť?

Odporúčame vám vynikajúci slovensko-sovietsky film o priebehu Karpatsko-dukelskej operácie z pohľadu účasti Prvého československého armádneho zboru pod velením generála Svobodu. Vo filme je scéna, kde za generálom Svobodom prišiel poslanec československého exilového parlamentu v Londýne – rovnako jezuita – a prináša mu správu od svojho šéfa, premiéra československej vlády Msgr. Šrámka.

https://www.youtube.com/watch?v=8xmpACCfqWY

Dokážeme si to dnes poskladať? Určite áno.

Zlé jazyky hovoria, že dnes máme na politickej parlamentnej scéne dve jezuitmi kontrolované politické strany – Obyčajných ľudí (jezuiti č. 1) a Kotlebovcov. Zatiaľ čo jedni majú v Európskom parlamente za poslanca Cigána, druhí sa snažia vystupovať na druhej strane, a to proticigánsky. Je to hra pre naivné publikum. Ako sme už uviedli v inom článku, karty sú už rozdané, volebné lístky už predkrúžkované. Doteraz vždy na desatiny percenta presné výsledky vopred prinášala agentúra AKO. Je to asi taká náhoda“ ako „náhodné“ predpovede seriálu Simpsonovci, ktoré „náhodne“ prinášajú s 10-15 ročným predstihom v detailoch to, čo sa naozaj stane.

Podľa predbežných výsledkov je možné, že Smer síce vyhrá, ale nebude schopný zostaviť vládu, a tak sa nakoniec „dohodnú“ Matovičovci a Kotlebovci, teda pro a proticigánske „sily“. Nič nové pod slnkom. Veď tak budú „museli“ pre dobro národa.

Všimnite si, že Matovičovci už tradične umiestňujú svojho šéfa na posledné miesto v kandidátke, veď aká je to „sila“, keď ho ľudia prekrúžkujú dopredu..! A – vari náhodou – to isté už zrealizovali aj Kotlebovci. Tá istá kuchyňa sa proste nezaprie.

A predprekrúžkovanie je už očividne aj predprogramované.

Mnohí nadávajú na Anglosasov, ale nič nie je úplne biele, ani úplne čierne:

Ak vaša politická agenda má čokoľvek dočinenia s „Bohom“, mali by ste byť okamžite vylúčený z volebnej kampane.

Ale môžeme ísť aj do ruských zdrojov:

A u nás nejedná politická strana má do činenia s Bohom“ – vari u nás to môže byť na prospech?

Našou úlohou je stať sa samostatnými, oslobodiť sa od nábožensko-politickej demagógie a začať pracovať vlastným rozumom. Len vtedy príde koniec vlády cudzích ideológií na našej zemi.

A pre osvieženie pamäti a uvedomenie si skutočnej podstaty jezuitského klérofašizmu Slovenského štátu aspoň toto domáce memento:

Údaje pochádzajú z tabule v areáli pamätníka v Nemeckej.

Dnes pred pecou visí štátna zástava, pripomínajúca dôležitosť toho miesta pre minulosť nášho Národa. A vládna mašinéria sa nedala zahanbiť a napravo vyvesili zástavu Európskej Únie, kde – ako je všeobecne známe – hlavnú úlohu hrá Nemecko. Naozaj trefné – veď Nemci sa naozaj aktívne zúčastnili týchto udalostí v minulosti..?!

Ktokoľvek stavia politickú kampaň na „Bohu“, ten ju nestavia na slovanskom Národe, iba na porobení slovanského národa. Veď kto nie je v správnom náboženstve, tomu jezuiti negrantujú NIČ. Ostatne, takto sa rodí Inkvizícia. Treba to spravodlivo ohodnotiť – neklamú. Veď aj v minulosti s nimi „nekompatibilní“ boli označení za vred na (jezuitsko-katolíckom) národe.

Mohli by sme akokoľvek hodnotiť vzťahy Česi/Slováci, dobrí/zlí v Československu, ale akosi nám vždy unikalo to hlavné, teda dlhá ruka nezištnej“ mašinérie jezuitov. Dnes nás očividne znovu vedú k oskúšanému tandemu Šrámek/Tiso, pričom sa rozhodli zapojiť aj scientologický komponent (Kisku). A nezabúdajme ani na to, že ak akúkoľvek tajnú službu vedie adept Vatikánu, treba sa mať ešte viac na pozore…

Kto nepozná minulosť je odsúdený na jej opakovanie.

17.02.2020

NAŠI PARTNERI: