MÚDROSŤ V RIEKE ČASU

1. júna 2021 | NAŠE KNIHY

Za posledné obdobie sa k nám dostalo množstvo informácií takého druhu, ktorý nám bol dlho neznámy, presnejšie boli pred nami dlho utajované.

My však už nie sme naivní rabi, ktorí by mali (podľa vôle bohov a ich prisluhovačov) iba tichučko sedieť a zobkať im z ruky. Tá doba je nenávratne preč, dnes tu je Ráno Svaroga. A my už definitívne prechádzame od stavu „verím“ do stavu „viem“.

Kto patrí k Slovienorusom-Rusínom, tomu netreba viac vysvetľovať.

Naša Dŕžava Rus v minulosti bojovala s mnohými nepriateľmi. Jednými z nich boli aj Arabi. Ale pretože Arabi sú v ostrom konflikte so Židmi – ktorých vynález (kresťanstvo) si napokon podmanilo Slovanov – tak ich historické svedectvá sú obzvlášť cenné. Teda nás zaujímajú tie, ktoré sa týkajú priamo nás. To preto, lebo vzhľadom na hlboko zakorenené nepriateľstvo Arabov a Židov sa medzi Arabov v minulosti Židia v podstate nedokázali – na rozdiel od Slovanov – infiltrovať.

Podľa svedectva arabského historika z 13. storočia Ďzirdžisa Ibnul Amida al-Mekina, my Slovania, sme až do kniežaťa Vladimíra (ktorý nás násilne pokresťančil) neverili v nič, teda nemali sme žiadne náboženstvo:

Nemali oni [Rusi, t.j. my – pozn. prekl.] do toho času religiózny zákon a neverili oni v nič.

Pre tých, ktorí sú už oboznámení s praxou metafyziky to nie je žiadne prekvapenie. Kto vie ako sa veci s Energiami a Silami v Jemnohmotnom Svete majú nepotrebuje vieru. A rabi – či už ambiciózni alebo so svedomím – vždy potrebujú veriť v nejakého boha či bohov.

Pre tých, ktorí chcú vedieť prinášame Lexikon Metafyziky Slovienorusov-Rusínov:

Kniha podáva vysvetlenie metafyzických pojmov a termínov, s ktorými sa stretávame na seminároch.

Cena: 10€

Ďalej je k dispozícii plagát Bukvice Slovienorusov-Rusínov, ktorý poskytuje údaje Rána Svaroga. Na opačnej strane je zobrazené Číslovo:

Cena výtlačku: 2€

Ponúkame aj unikátnu mapu Tartarie, ktorá bola nájdená na Slovensku v tejto knihe z roku 1739:

Mapa Tartarie:

Cena jedného výtlačku: 2€.

K cenám pripočítavame poštovné a balné.

Objednať si môžete na našej emailovej adrese: vedy.sk@gmail.com.

01.06.2021

NAŠI PARTNERI: