NETRADIČNÝ ELEKTRICKÝ GENERÁTOR

4. októbra 2017 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), HĽADANIE, UŽITOČNÉ VECI

KRÁTKA AKTUALIZÁCIA

Všetkých našich čitateľov, ktorí sa zaujímajú o netradičné zdroje energie – ktoré naozaj šetria Prírodu – chceme týmto povzbudiť. Už naozaj nebude treba dlho čakať. V tomto čase už prebieha príprava sériovej výroby nízkoenergetického kotla pre vykurovanie domácností a následne aj elektrického generátora s dispozičným výkonom 10 kW pre domácnosť.

Ak pôjde všetko podľa plánu, tak na prelome rokov 2019/2020 už bude táto technológia komerčne dostupná v Európe – ale HLAVNE na Slovensku.

Ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie, ale reálne sprístupniť takúto technológiu vrátane právnych aspektov, prípravy sériovej výroby a zabezpečenia servisu vrátane záručných garancií naozaj nie je jednoduché.

Zároveň vám odporúčame si pozrieť krátke demonštračné video z Kórei. Vzhľadom na kritiku mnohých „vševedkov“ – ktorí „odhalili“ podvod – sme sa rozhodli vykonať poslednú ukážku práce elektrického generátora. Prítomný bol aj nezávislý bloger, ktorý vypracoval o výsledku celej akcie svoje vlastné dokumentárne video.

Naše video je spracované profesionálne, čo tiež nebolo lacné. Generátor bol vyvezený na malý ostrov pri pobreží Kórei a ponechaný samostatne pracovať po dobu 5 hodín.

Na záver je vari vhodné citovať amerického akademika Jamesa:

Vždy existuje presne toľko dôkazov aby tí, ktorí chcú uveriť uverili, ale presne taký nedostatok dôkazov aby tí, ktorí nechcú uveriť neuverili.

Rozhodnutie je na vás.

Z praktického pohľadu podotýkame, že predvádzaný generátor je demonštračná vzorka. Skutočne, priemyslene vyrábaný generátor bude približne tretinového rozmeru.

12.03.2019

Pôvodný článok:

V septembri tohto roku sme navštívili Južnú Kóreu. Cieľom našej návštevy bol zaujímavý prístroj, ktorý dokáže samostatne vyrábať elektrickú energiu:

Principiálne je to 10 kW generátor, ktorý používa 5 kW na svoju spotrebu a zvyšných 5 kW je k dispozícii pre odber. Energiu potrebuje len na vlastný rozbeh. Po dosiahnutí pracovných otáčok ho možno od elektrickej siete odpojiť a naň elektrické spotrebiče pripojiť.

Na vlastné oči sme zariadenie videli, video zachytáva jeho prácu. Naozaj tam nebolo nič ukryté – žiadne „tajné“ drôty a podobné veci mimo záber.

Je predpoklad, že na budúci rok bude komerčne k dispozícii u nás v Európe. O vývoji vás budeme včas informovať.

04.10.2017

NAŠI PARTNERI: