NEZNÁMY PROROK

28. júla 2017 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), HĽADANIE, PREDPOVEDE

Všetci poznáme také zvučné mená ako Vanga, Cayce či Nostradamus. Vďaka svojim predpovediam sa všetci stali celosvetovo známi. Nie sú to však jediní ľudia, ktorí mali nezvyčajné schopnosti, stali sa iba mediálne najznámejšími. Napríklad o bulharskej Vange sa vo všeobecnosti vie, že jej predpovede sa plnia na cca 80%. Veľa alebo málo?

Dnes sa pozrieme na ďalšieho človeka, ktorého môžeme zaradiť medzi „prorokov“, aj keď to v skutočnosti nebola jeho hlavná činnosť. Hoci nie je v našich končinách známy, všetko čo predpovedal sa ukázalo 100% pravdou. Hovorí sa, že lekár sa môže považovať za úspešného už vtedy, ak má 50% správnych diagnóz. Nikto o kvalitách takéhoto doktora nepochybuje. Volf Messing pracoval so 100% spoľahlivosťou.

Všetci ešte máme v pamäti strašné nešťastie, ktoré sa odohralo 7.9.2011 v Rusku, keď havarovalo lietadlo so 43 ľuďmi na palube – nešťastie nikto neprežil:

11.8.1979 sa v ZSSR zrazili vo vzduchu dve lietadlá TU-134 kvôli chybe dispečerov letiska. Okrem ďalších pasažierov bolo na palube aj kompletné futbalové družstvo. Všetci zahynuli.

Автор: Владимир Павловский (Litvin87) - Личное фото, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=26809352

Keď v Moskve 8.11.1974 zomrel svetoznámy telepat a možno povedať, že aj prorok Volf Messing, tak neskôr sa v materiáloch – ktoré po jeho smrti zhabala tajná služba (nemal už nikoho) – našli okrem iného aj zvláštne, viackrát opakované číselné kombinácie pozostávajúce z číslic 79-11 a 11-79. Až po rokoch sa vyjasnilo čo znamenali. Ukázalo sa, že sa strašným spôsobom zhodujú s dátumami oboch leteckých nešťastí. Ak si ešte raz všimnete dátumy oboch leteckých nešťastí zistíte, že Messing o oboch nešťastiach vedel roky vopred.

Samozrejme, takáto spojitosť by nikoho ani vo sne nenapadla, ak by išlo o úplne bezvýznamného, bežného človeka. Volf Messing však desiatky rokov pôsobil na verejnosti v podstate po celom svete, pričom dodnes nie je známy ani jeden jediný prípad nesprávnej odpovede či predpovede. Môžeme hovoriť o 100% overených predpovediach.

Z akéhosi dôvodu je jeho meno u nás úplne neznáme, preto si najskôr o ňom niečo povedzme, aby bolo jasné s kým máme dočinenia. Je to preto, lebo zanechal aj proroctvo na rok 2017… a ten máme práve teraz za oknami na ulici…

V skutočnosti predpovedal ešte jedno letecké nešťastie. Na vystúpení v Moskve 4.1.1950 dostal z publika otázku, ktorý z dvoch hokejových klubov vyhrá zápas na druhý deň. Keď sa sústredil na predmet otázky uvidel, že sa odohrá strašná katastrofa – celý oddiel zahynie v leteckom nešťastí. Vnem bol taký silný, že už nebol schopný dokončiť vystúpenie. Z obdobia vojny – keď sa vďaka svojim predpovediam dostal do kontaktu so Stalinom – mal telefónne číslo na neho, a preto mu hneď zavolal. O chvíľu poň prišlo auto a odviezlo ho k Stalinovi, kde pobudol asi hodinu.

Išlo o to že v lietadle – ktoré malo priviesť hokejistov zo Sverdlovska – mal byť aj Stalinov druhý syn. Prvý neprežil vojnu, pretože po zajatí ho Nemci chceli vymeniť za zajatého maršala Paulusa, čo Stalin zamietol. Messing naliehal na Stalina, aby syna poslal vlakom a let aby zrušil. Stalin prisľúbil, že problém vyrieši a s týmto prísľubom aj Messing spokojne odišiel.

Stalin hneď volal Beriovi – šéfovi tajnej služby – s príkazom, aby jeho syna na druhý deň ráno nevpustil do lietadla a poslal ho vlakom. Beria sa v minulosti viackrát pokúsil odstrániť Messinga – vždy tomu zabránil Stalin – lebo jeho predpovede považoval za nebezpečné pre národ, hoci ten vždy predpovedal pre ZSSR vo vojne iba víťazstvo. Bol presvedčený že je to šarlatán a namiesto skutočných predpovedí iba háda a zavádza ľudí. Stalin ho poveril, aby on sám rozhodol, či hokejisti majú letieť alebo všetci ísť vlakom. Beria predpovedi neveril, a preto let neodvolal – zariadil iba vlak pre Stalinovho syna.

5.1.1950 celý sverdlovský hokejový oddiel aj s posádkou – spolu 19 ľudí – zahynul v leteckom nešťastí.

Messing vedel čítať cudzie myšlienky, predpovedať budúcnosť aj vidieť udalosti, ktoré sa odohrávali tisíce kilometrov ďaleko. Mal nevysvetliteľné schopnosti a celý život sníval o otvorení špeciálneho laboratória, kde by mohol skúmať paranormánle javy. Sen sa mu nikdy nesplnil.

Volf Messing sa narodil r. 1899 v malej dedinke Gora Kalevaria pri Varšave v chudobnej židovskej rodine. Otec dúfal, že bude z neho rabín, ale mladý Volf sa v takej budúcnosti nevidel. Boli veľmi chudobní a otec navyše všetkých štyroch synov vychovával veľmi tvrdo. Hlad bol ich stálym druhom a otec navyše holdoval alkoholu.

Chlapec nebol už v detstve v dedine obľúbený – to, čo povedal sa naozaj stávalo. Takto vopred videl požiare aj smrť.

Neplnoletý Volf nakoniec utiekol a nasadol na vlak bez lístka. Vo vagóne sa skryl pod sedadlo v nádeji, že ho nenájde sprievodca.

Keď ho sprievodca chytil a požiadal o lístok, chlapec mu podal vedľa na zemi ležiaci papier. Pritom mu pozeral do očí a zúfalo si želal, aby sprievodca papier považoval za lístok – o ktorom ani nevedel ako vyzerá. A stalo sa – sprievodca lístok preštikol a zadivil sa, prečo chlapec leží pod lavicou keď má platný cestovný lístok. O 2 hodiny nato vlak došiel do Berlína.

Tu sa živil príležitostnými prácami, ale jedla nikdy nemal dostatok. Na ulici raz od hladu odpadol a upadol do katalepsie – lekár konštatoval smrť. Odviezli ho do márnice, kde ležal 3 dni. Pred pochovaním ho zachránil jeden študent medicíny, ktorý mu náhodou našiel – hoci veľmi slabý – pulz.

Z márnice odišiel k doktorovi Abelovi, ktorý sa ho ujal a začal v ňom podporovať vývoj jeho neobyčajných schopností. Postupne zistil, že chlapec bez problémov číta cudzie myšlienky, dostáva sa do katalepsie a vyzerá mŕtvy, vidí budúcnosť. Začal vystupovať v berlínskom cirkuse, neskôr prešiel celý svet.

Pozval ho k sebe aj Albert Einstein, ktorý sa priatelil s psychoanalytikom Freudom. Obaja potvrdili Messingove nevysvetliteľné schopnosti. Einsteinovi predpovedal, že v r. 1921 dostane veľké ocenenie (vtedy naozaj dostal Nobelovu cenu).

V roku 1914 predpovedal svetovú vojnu, čo bolo jeho prvé veľké proroctvo. Predpovedal aj dátum jej konca a výsledok.

Po vystúpeniach v Berlíne, Paríži, Viedni a svetovom turné od Japonska po Argentínu sa nakoniec vrátil do novovzniknutej krajiny – Poľska. Každý deň za ním prichádzali desiatky ľudí hľadajúcich svojich príbuzných, ktorí sa nevrátili po vojne. Nikdy sa nedopustil ani jedinej chyby.

Predpovedal napadnutie Československa r. 1938 aj Poľska r. 1939. Na jednom vystúpení dostal otázku týkajúcu sa budúcnosti Nemecka a Hitlera. Predpovedal, že ak sa Hitler vydá na Východ, tak utrpí strašnú porážku a Tretia ríša zanikne. Za toto proroctvo neskôr Hitler naň vypísal odmenu 200 000 ríšskych mariek.

Keď sa Poľsko dostalo pod nadvládu Nemcov, začali ho intenzívne hľadať. Zatkli ho na ulici. Dôstojník SS, ktorý ho dolapil mu vybil 6 zubov. Keď ho zavreli do cely bolo mu jasné, že ak sa z nej hneď nedostane, tak zomrie. Použil svoju silnú obrazotvornosť či telepatiu – nejde o názvy – a všetkým službukonajúcim gestapákom na malom policajnom okrsku vnútil predstavu, že musia prísť do jeho cely. Postupne všetci prišli, vrátane stráže pred dverami budovy. Keď boli v cele, Messing rýchlo vyšiel, pevne na cele zasunul závoru a ušiel.

Pomohli mu prejsť hranicu a dostal sa do ZSSR. Tu ho spočiatku podozrievali, že je nemecký špión. Postupne však dostal možnosť vystupovať v pohraničnom Bielorusku. Na jeho vystúpenia chodili ľudia, ktorým odpovedal na všetky otázky. Na jednom vystúpení dostal otázku o budúcnosti krajiny. Keď sa skoncentroval uvidel, ako do ZSSR vtrhli nemecké tanky. Táto odpoveď už pritiahla pozornosť NKVD, ktorá ho začala vyšetrovať. ZSSR mal totiž podpísanú s Nemeckom zmluvu o neútočení a takéto prehlásenia považovali za provokáciu. Toto vyšetrovanie ho nakoniec priviedlo pred Beriu do Moskvy. Ten od počiatku neveril, že ide o prirodzené schopnosti, ale rozhodol sa Messinga osobne preveriť. Pred prítomnými na stretnutí v jeho úrade na Ľubľanke – budove NKVD (neskôr KGB a dnes FSB) – požiadal Messinga, aby vyšiel z jeho kancelárie na ulicu a potom sa tam vrátil. Vzhľadom na spôsob ochrany budovy a úroveň vycvičenosti strážcov to bol pre bežného človeka trest smrti. Messing však úlohu splnil. Beria nahlásil udalosť Stalinovi a tento ho chcel tiež vidieť osobne.

Stalin ho preveril tiež. Dal mu čistý papier a požiadal ho, aby na základe neho vybral zo Sporiteľne 100 000 rubľov – Messing úlohu splnil. Navyše sa tiež bez akýchkoľvek dokladov vrátil sám do kancelárie Stalina v Kremli.

Messing na otázku publika v Novosibirsku v zime 1942 predpovedal definitívne víťazstvo ZSSR nad Nemeckom. Predtým však presne určil dátum porážky nemeckých vojsk pod Stalingradom (marec 1943). Koniec vojny označil (správnym) presným dátumom.

Chruščovovi odoprel pomôcť pri očierňovaní pamiatky Stalina, za čo sa dostal do nemilosti a už vystupoval len po dedinách. V roku 1962 ho však aj tak požiadal o pomoc pri rozhodovaní v Karibskej kríze, ktorá hrozila jadrovou vojnou medzi USA a ZSSR. Messing poradil kroky a povedal, že vojna nebude. Kennedy niekoľko dní nato naozaj navrhol riešenie. USA stiahlo svoje jadrové hlavice z Turecka (USA ich tam dali ako prví, Kuba bola iba odveta) a dali garancie, že Kuba nebude napadnutá. ZSSR zase stiahol hlavice z Kuby a tak vojna naozaj nebola.

Messingova žena zomrela 2.8.1960. Z jej smrti sa dlho spamätával a už nikdy nepôsobil toľko, ako predtým. Deti nemali a celú rodinu mu zabili Nemci vo vojne. Ostal úplne sám. Posledné vystúpenie mal v Moskve r. 1974. Po vystúpení uvidel svoj pohreb a aj dátum smrti. Ako zvyčajne, nepomýlil sa.

Začiatkom novembra 1974 išiel na ľahkú operáciu kĺbov, ktoré mal poškodené ešte z čias vojny, keď utekal z nemeckej cely. Bola to v podstate banálna operácia, ktorá sa podarila. Nikto neočakával nič zvláštne, iba Messing vedel, že z nemocnice sa nevráti živý. O 2 dni – 8.11.1974 – prišli neočakávané komplikácie a zomrel.

Po jeho smrti do jeho bytu niekto vnikol a odniesol všetky rukopisné archívy. V čase Messingovho pobytu v nemocnici mal kľúče od jeho bytu iba hlavný lekár nemocnice. Zvyšok odniesli pracovníci tajnej služby.

Ukázalo sa však, že Messing písal všetky svoje záznamy zvláštnym kódom, ktorého význam poznal len on sám.

Všetky jeho spisy sú do r. 2050 utajené. Na verejnosť sa dostalo iba niekoľko útržkov informácií – Messing predpovedal vojnu v Afganistane aj rozpad ZSSR.

Tým, ktorí by sa chceli viac dozvedieť o jeho osudoch odporúčame zaujímavý filmový seriál o jeho živote:

Počas svojho pobytu v nemocnici – pred smrťou – však pri rozhovoroch s lekármi oznámil niekoľko predpovedí o budúcnosti krajiny a sveta. Pretože reč šla aj o roku 2017, tieto predpovede vám prinášame.

Podľa týchto údajov rok 2017 bude pre Rusko začiatkom prekvitania, a to až v takej miere, že možno hovoriť o „veľkom skoku“. Tento smer už nikto nedokáže zvrátiť. Zároveň predpovedal, že ako v samotnom Rusku, tak aj v zahraničí sa nájdu takí, ktorí budú chcieť tento trend prekaziť, ale nič sa im už nepodarí.

V tomto roku má dôjsť aj k definitívnemu zastaveniu financovania Ukrajiny zo zahraničia. Západ sa v roku 2017 dostane do ohromného množstva problémov, ktoré dokonca ohrozia samotnú existenciu Západu a „hodnôt“, ktoré všetkým nanucuje.

V princípe podľa Messinga v Európe sa rokom 2017 začínajú nielen neľahké časy, ale dokonca začiatok konca. Pod náporom migrantov – ktorí sa budú chovať stále krutejšie a agresívnejšie – sa zatrasie nielen tradičná európska kultúra. Európania stratia bezpečnosť, pretože množstvo zločinov a násilia, ktoré páchajú migranti, sa stane takým ohromným, že ani Polícia ani armáda nebudú schopné ich zvládnuť.

USA spozná, čo to je stať sa obeťou cudzej politickej hry. Nová vláda USA, ktorá vtiahne krajinu do vojny na Východe, sa dopustí toľkých chýb, že USA utrpia svoju najstrašnejšiu porážku v dejinách. Stratia však aj svoju ekonomiku. Dolár nebude mať väčšiu cenu ako papier, na ktorom je natlačený. Okrem týchto vecí Messing varoval, že v roku 2017 môžu USA otriasť strašné teroristické činy a prírodné katastrofy. V skutočnosti práve on bol prvým, kto varoval pred novým prebudením sa vulkánu Yellowstone.

Predpoveď zahŕňa aj krajiny Blízkeho Východu. Konflikt, ktorý sa začal o rok predtým prejde do fázy apogea. Nebude krajiny, ktorá by sa ho nezúčastnila. Neostane dokonca ani malý región, ktorý by sa neotriasol pod každodenným obstrelom a bombardovaním. Zlý osud v tomto roku čaká aj Izrael. Podľa Messingových predpovedí sa Izrael roku 2017 prvý raz ocitne pred hrozbou úplnej likvidácie. Preto aj začne nový odchod Izraelčanov do iných krajín sveta.

Predpoveď zahŕňa aj Čínu. Tá sa najskôr pokúsi, ale nakoniec definitívne preberie na seba tú rolu, ktorú doteraz hrali USA. Prevzatím pozície najdôležitejšej veľmoci sa Čína pokúsi ovplyvniť svetovú politiku, a to aj vďaka silnej pozícii juana a svojej armády, ktorá patrí medzi najsilnejšie na svete. Na pozícii svetového hegemóna však Čína nebude dlho. Čoskoro sa o svoje právo plnoprávneho hlasu prihlási prebúdzajúce sa Rusko. Čína nedokáže urobiť nič so skutočne narastajúcou silou a mocou Ruska, hoci svoje pozície nebude odovzdávať radostne. Nakoniec sa ukáže, že nástup Ruska nedokáže nič zastaviť, a preto sa nakoniec Čína zmieri s druhými husľami.

Čo sa týka sveta celkovo, Messing predpovedal, že rok 2017 bude rokom konca skúšok, ktoré prišli na svet rok predtým. Skúšky sa týkajú všetkých, a preto podľa ich výsledkov bude možné usúdiť, kto si aký osud sám pripravil. Svet – podľa Messinga – už nebude takým ako bol predtým. Až po roku 2017 sa svet stane takým, akým mal byť vždy.

Ako zvyčajne, nikto nezaručí, že predpovede sa na 100% splnia. Ale nikto negarantuje ani opak. Máte však informáciu navyše. Každý má svoju cestu Duchovného vývoja. Nepremrhajte tú vašu.

28.07.2017

NAŠI PARTNERI: