SEMINÁRE NSF´24 TVIER

5. júla 2024 | METAFYZIKA, SEMINÁRE

Prinášame vám záznamy všetkých meditácií z tohtoročného Najväčšieho Slovanského Festivalu v Tverskej oblasti RF na Volge. Išlo už o 12. ročník.

Pre istotu opakujeme základné pravidlá našich Festivalov. Zúčastňujú sa ich iba tí, ktorí majú naživo absolvovaný Základný seminár Metafyziky pre Život. Túto podmienku NEMOŽNO NAHRADIŤ tým, že niekto už predtým – bez Základného seminára – absolvoval iný Veľký seminár. Ide o to, že IBA na Základnom seminári sa vysvetľuje celá podstata metafyzickej práce. Okrem to sa kompletne nahradzuje jemnohmotný obal každého človeka (biopole) tak, že dosiahne prvopočiatočný, t.j. etalónový stav. Súčasťou Základného seminára je vyvedenie Živatmy do 16. dimenzie, stretnutie so Smrťou a pre ženy vystavenie Oberežného Kruhu.

Nič z toho sa nerobí na žiadnom Veľkom seminári. Preto tí, ktorí „využívajú príležitosť“, t.j. akosi sa v minulosti dostali na Veľký seminár a nemajú naživo absolvovaný Základný seminár sa menia na svojho druhu sebeckých parazitov. Všetci ostatní účastníci sa v meditáciách spájajú do spoločného Kanálu a tvoria programovú budúcnosť pre NÁROD, no a „využívajúci príležitosť“ jednoducho odoberajú časť tejto energie na svoje „blaho“.

Časť 1:

Časť 2:

Časť 3:

Časť 4:

Časť 5:

Časť 6:

Časť 7:

 05.07.2024

NAŠI PARTNERI: