BRATSTVO RA

17. marca 2021 | ENERGIE ŽIVOTA, METAFYZIKA

bratstvo ra

V týchto dňoch sa nám podarilo vydať unikátne hudobné CD-čko.

Hoci príslovie hovorí, že „každá líška svoj chvost chváli“, toto CD je naozaj unikátne. Prečo?

Autor hudobnej časti Viktor Ovčinnikov pôsobil ako zvukár pri predstaveniach nám už dobre známeho Nikolaja Jemelina, pričom mu skomponoval aj niekoľko piesní. Okrem toho však pôsobil tridsať rokov v Moskovskej Opere. Je to profesionálny hudobník, ktorý sám ovláda niekoľko hudobných nástrojov.

Za desiatky rokov hudobnej praxe sa mu podarilo objaviť kombinácie tónov, ktoré doslovne aktivizujú genetiku bieleho človeka. Môžeme povedať aj genetiku Slovanov, resp. Slovienorusov-Rusínov. Teda bez ohľadu na to, v akom jazyku by bol sprievodný text, tieto slovanské frekvencie aj tak pôsobia, teda dokážu napomáhať prebúdzaniu sa Vedomia bieleho človeka, ktorý je dnes doslovne na pokraji vyhynutia.

Ak ste navštívili naše semináre a osvojili si metodiku Vedmy Nadeždy zo Sibíri, tak pri tejto hudbe môžete precítiť, ako sa vám aktivizuje kanál výstupu do Jemnohmotného Sveta.

Táto hudba – aktivizujúca Vedomie Slovienov – je v podstate z kategórie, ktorú by sme mohli nazvať „etnická“. Principiálnou vlastnosťou etnickej hudby je to, že základom jej ponímania je Obraz Prírody v jeho sakrálnej čistote a nedotknuteľnosti. Je bez bolestivých psychologických patológií a emocionálneho pozadia druhu nešťastnej lásky a podobných černôt, ktorými je presýtené súčasné umenie, nie iba hudba. Súčasný hudobný priemysel charakterizujú hojné prípady zvráteností. Umelec je neustále v behu, len aby nejako vynikol. Hľadá plytké a šokujúce témy, ale v tom je aj jeho prekliatie. Kapitalistická konkurencia v umení či ekonomike je vo svojej podstate degradácia.

Frekvencia vyžarujúceho energetického pozadia už nie je mýtom, dnes na to existuje množstvo dôkazov. Deštruktívne zvuky spôsobujú starnutie a hynutie bunkových štruktúr na úrovni kryštalickej mriežky vody. A opačne, hudba niektorých klasikov – takých ako Bach, Mozart či Čajkovský – sa úspešne využíva pri liečení.

Ale ani toto ešte nie je všetko. Inštrumentálnu hudbu sprevádza čítaný text Zápovedí (zo štvrtej knihy Sloviensko-Árijských Véd – Slavianstvo) našich Predkov v nádhernom prevedení pani Milky Zimkovej.

Je sa teda naozaj na čo tešiť.

CD si môžete objednať mailom na vedy.sk@gmail.com u nás. V dohľadnom čase už sprevádzkujeme novú verziu našej stránky, ktorá bude obsahovať aj iný spôsob objednávania.

Cena CD je 10€ plus poštovné.

Ďakujeme za váš záujem a podporu

17.03.2021

NAŠI PARTNERI: