PREBÚDZANIE ZO SNA

30. augusta 2020 | METAFYZIKA, ZÁKLADY

https://www.youtube.com/watch?v=FVEdehHjCOg

Ranné prebúdzanie je zvyčajne neľahkou záležitosťou. Presnejšie býva neľahké vtedy, ak bola ťažká noc. Nuž a posledná Noc Svaroga bola ťažká.

Ale nech už je prebúdzanie akokoľvek ťažké, kto sa nedokáže ráno napriek všetkému plne prebudiť, ten bude aj vo dne chodiť v mrákotách. A v mrákotách nemožno pochopiť dôležitosť toho, čo sa vôkol neho či nej deje. A môže sa stať aj to – ak je deň ťažký – že nedožije ani večera…

Rozhodnutie prebrať sa z mrákot alebo v nich ostať je vždy zodpovednosťou toho, kto sa prebúdza. Zodpovednosť nemožno preniesť na nikoho iného, pretože všetky nevyhnutne potrebné informácie sú už dnes verejne prístupné. 

Jednou z možností ako sa definitívne prebudiť je pochopiť podstatu vírusovej psychózy a jej ciele, je to vlastne neopakovateľná príležitosť. Pomôžu aj materiály ako horeuvedené video.

V skutočnosti je situácia trochu odlišná, ale informácia je v podstate správna. Článok talianskeho novinára menom Nocola Bizzi si môžete v pôvodnej podobe prečítať tu. Informácia sa odvíja zo spravodajstva bieloruskej televízie:

Zhrňme si niekoľko faktov. Bieloruský prezident Lukašenko pre bieloruské médiá uviedol, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) mu ponúkla 92 miliónov dolárov za zavedenie rovnakých opatrení proti Koronavírusu ako platia v Taliansku. Teda rúška, karanténu, izoláciu, zákaz vychádzania – ide o celú paletu protiústavných opatrení (ktoré u nás v „pohode“ zaviedli). Lukašenko odmietol, načo o niekoľko týždňov sa „ponuka“ zdesaťnásobila na 940 miliónov dolárov, aj keď už z MMF. Lukašenko znovu ODMIETOL. Môže niekoho so zdravým rozumom prekvapiť, že Lukašenko sa stal démonom v západných médiách? A je problém priviesť do Bieloruska – ako už je známe – „nespokojných Bielorusov“ z Litvy, Lotyšska, Estónska, Poľska, Ukrajiny a podobne? Na mieste fasujú rúška, 100 USD na deň, plne hradené náklady na stravu, ubytovanie a dopravu…

Ale uveďme si citát priamo z článku Nicolu Bizziho:

Priehradu prelomil bieloruský prezident Alexander Lukašenko, ktorý vždy notoricky odmietal prijať vo svojej krajine akékoľvek nútené, obmedzujúce, alebo „sociálne dištančné“ opatrenia. Na stretnutí bieloruskej vlády vyhlásil, že dostal veľkú finančnú ponuku (92 miliónov dolárov) od Svetovej zdravotníckej organizácie, aby urobil „ako v Taliansku“. Ponuka sa po ráznom Lukašenkovom odmietnutí za pár týždňov dokonca zdesaťnásobila na 940 miliónov dolárov, tentoraz už ponúknutých Medzinárodným menovým fondom. Bola však podmienená rovnakou požiadavkou: všetko uzavrieť a robiť „ako v Taliansku“. Nie je prekvapením, že po tomto odvážnom postoji bol Lukašenko „medzinárodným spoločenstvom“ démonizovaný, obvinený z volebných podvodov a snažia sa ho zvrhnúť pomocou smiešnej a malichernej „farebnej“ revolúcie financovanej zločincami ako George Soros, ktorú poháňajú postavy bláznivých služobníkov globalistickej moci ako Bernard Henry Levy.

K dispozícii je videozáznam z tohto stretnutia bieloruskej vlády. Všetko je zdokumentované a preukázateľné, vrátane Lukašenkových slov obviňovania. Toto video však bolo na internete silne cenzurované a nedočkalo sa náležitého rozšírenia.

Po uverejnení môjho článku ma kontaktovalo veľa nemeckých, rakúskych, chorvátskych a poľských novinárov, ktorí sa ma pýtali na zdroje. Rýchlo som si uvedomil, že nielenže nepoznajú správy, ale to video nikdy ani nevideli. Preto si myslím, že všetci, ktorí sledujú Databaseitalia v Taliansku aj v zahraničí privítajú zverejnenie časti videa, ktoré obsahuje vyhlásenia prezidenta Alexandra Lukašenka.

Treba veľa normálnemu človeku na pochopenie súvislostí? Všetci – minimálne európski – politici boli jednoducho za zavedenie tejto príšernej psychózy DOBRE zaplatení. Zlé jazyky hovoria, že napríklad pi.Čaputová a p. Matovič sa mali minulý týždeň stretnúť v Prahe so Sorosom.

Nuž, vyzerá to tak, že za celé šialenstvo okolo Koronavírusu bolo aj našim politikom aj médiám dobre zaplatené. Nič to, že to bude treba splácať, veď splácať to bude orúškovaný národ slovenov (pre istotu to uvedieme aj v pôvodnom jazyku, do slovnej zásoby ktorého tento výraz patrí: „slovens“).

Vírus je skutočne smrteľný, a preto ho netreba brať na ľahkú váhu:

Vidno to aj na skutočne efektívnej „ochrane“ proti tomuto vírusu (obrázok hore). Je to očividne jediný smrteľný vírus, ktorý sa dá liečiť. „Problém“ je aj v tom, že nijako nemôžete zistiť, že ho máte – teda že ste zasiahnutí smrteľných vírusom – ak sa nedáte otestovať (za 70€). No a kým neviete, že máte smrteľný vírus, tak ani nemôžete naň zomrieť… smola.

Ochranu pred vírusom naozaj netreba podceňovať. Ak by sme to poňali adekvátne ostatným hrozbám, tak v národe už prebehlo niekoľko iniciatívnych návrhov. Korona zabila na Slovensku cca 20 ľudí (hoci ju nikto, presne ako Lochnesskú príšeru, nikdy nevidel, ale o jednom aj druhom všetci počuli). Preto ak sa na Slovensku ročne utopí priemerne 120 ľudí, tak vláda s podporným kindermanažmentom bude určite zvažovať, či Slováci budú musieť na verejnosti nosiť – pod hrozbou pokuty – plávacie vesty a šnorchele, alebo budú stačiť iba nafukovacie rukávy.

U nás – ako sa hovorí – prepukne (vopred naplánovaná), ale inak spontánne nepredvídateľná a náhodná druhá polročná vlna Koronapsychózy kdesi okolo 23. septembra. Horšie je to, že – síce podľa neoverených – informácií, ani automobilky už nekontrahujú subdodávky na začiatok roka. Kto si vie toto zrátať, tomu je jasné, čo plánujú. Ak sa zastaví priemysel, už sa tak ľahko nerozbehne. Tu by sa mali zamyslieť všetci vytrvalí rúškači. Namiesto médiami by mali začať myslieť vlastným rozumom. Koniec je – očividne – nie za horami. A ako sa národ zachová zoči-voči ohrozeniu a nepriateľským krokom zhora, takú budúcnosť si aj zaslúži.

30.08.2020

NAŠI PARTNERI: