PRIEVIDZA MAREC

8. mája 2022 | METAFYZIKA, SEMINÁRE

Záznam zo seminára Metafyziky pre život z 12.-13. Marca 2022.

Naše videá – vrátane záznamov zo seminárov – budeme prinášať na platforme Odysee. Toto riešenie môže byť prechodné – v závislosti od podmienok, ako bude táto platforma fungovať, či ako sa bude vyvíjať celková situácia.

Určite ste si mnohí všimli, že YouTube prešlo na režim zvýšeného odsúhlasovania ako podmienky pre vstup na ich stránku. Znamená to, že už nestačí iba jednorázové schválenie, ale – ak používate PC – tak schvaľovanie „čohosi“ prebieha skoro pri každom vstupe.

Tí, ktorí na ich platformu vstupujú iba z telefónov toto zvýšenie odsúhlasovania pravdepodobne nepostrehli. Nie všetci si však uvedomujú, že používanie programov ako napr. WhatsApp, Telegram a pod., je podmienené trvalým súhlasom požívateľa pre vstup do JEHO mailovej schránky, pričom nikto nevie, s čím ďalším ešte implicitne súhlasil/a. Teda „sloboda“ je podmienená 100% kontrolou nielen komunikácie. Nuž a kto dáva dobrovoľne súhlas na využívanie čohokoľvek zo seba či svojho – kto vie aké sú skutočné podmienky? – ten sa nemôže potom diviť výsledkom.

Odysee zatiaľ tento režim nezaviedlo, stačí iba súhlas pri prvom vstupe. Komu je jasné – preberáme to na seminároch metafyziky – ako kontrolovať toto „vymáhanie“ súhlasov, ten nebude mať problém si zachovať všetku svoju životnú energiu len pre seba. Toto rozhodnutie sme prijali s ohľadom na návštevníkov našej stránky či kanálu.

Prajeme príjemné využívanie záznamov z tohto seminára. Je – ako ostatne všetky naše záznamy – určené hlavne pre tých, ktorí sa seminárov zúčastňujú osobne. Energie účastníkov seminára naživo sú pri každom prehraní vždy 100% prítomné.

Deň Prvý, Časť Prvá

Deň Prvý, Časť Druhá

Deň Druhý, Časť Prvá

Deň Druhý, Časť Druhá

08.05.2022

NAŠI PARTNERI: