PRIVOLEBŇOVANIE

4. augusta 2023 | ENERGIE ŽIVOTA, METAFYZIKA

Názov sa môže zdať záhadný, ale má jednoduchú podstatu. Už „prihára“, teda už sa „privolebňuje“. Náš postoj ku jezuitskej volebnej matrici sme v minulosti vysvetlili, ale na všetko je potrebné sa pozerať adekvátne. Každý nový deň je stav novej Energie. Čo tým myslíme?

Pred pozretím videa odporúčane sa najskôr oboznámiť so záznamom relácie „Čaká nás Armageddon?“, ktorý nájdete na tejto linke.

Môžeme odôvodnene predpokladať, že – žiadna novinka – svetová elita pred nami skrýva čosi dôležité. Môže byť, že sa k nám naozaj blíži veľká planéta, ktorá tiež obieha okolo nášho Jarila Slnka, ale jej dráha – ako aj dráha ďalších planét vonkajšieho planetárneho prstenca – siaha do vzdialenosti okolo 600 astronomických jednotiek (sústava nášho prstenca siaha kdesi do 40 astronomických jednotiek). Táto realita súhlasí s údajmi zo Sloviensko-Árijských Véd.

V Jemnohmotnom Svete vidno túto planétu, ako prechádza okolo Jarila-Slnka, ale tentoraz jej orbitálna dráha bude medzi našou Midgard-Zemou a Slnkom. Teda nedostaneme sa – ako to bolo v minulosti – medzi Slnko a ťažkú planétu (Ahnenerbe ju nazýva „Železná planéta“, Z. Sitchin „Nibiru“), čo by mohlo vzhľadom na gravitačné sily spôsobiť globálnu kataklizmu.

A tu sa naskytá zaujímavý Obraz. Svetová elita so znalosťou tohto kosmického javu sa už ukryla na bezpečný ostrov v Atlantiku, no a tí, ktorí sú „na očiach“ – teda „politickí mocipáni“, v skutočnosti iba realizačná zložka ich rozkazov, ostali tu. Bez bábkarov, teda tých, ktorí ich ako bábky riadia. Nečudo, že nevedia čo bez príkazov zhora robiť. Preto aj ten očividný chaos.

Môže teda naozaj nastať situácia, že nadchádzajúce voľby nebudú tentoraz upravované, a teda naozaj môžu odzrkadliť voľbu obyvateľstva. Rozhodnúť sa však musí každý sám… so všetkou zodpovednosťou.

Pre doplnenie Obrazu odporúčame si pozrieť americký film Don´t Look Up!, ktorý bol preložený ako K zemi hľaď! Máme na mysli v ňom zobrazený fakt mediálneho opracovania pozemského obyvateľstva, ktoré podľahlo mediálnemu tlaku a nedokázalo reálne odhadnúť situáciu.

No a pre nás dopĺňame, že predchádzajúci Armageddon – podľa údajov Ahnenerbe – preto nebol ničivý v plnej sile, lebo Ptah dal vybudovať prstenec pyramíd, ktoré dokázali podstate znížiť (odkloniť) ničivú kosmickú energiu. Dnes sú síce tieto pyramídy zničené, ale my – žrecovská štruktúra na Zemi, teda všetci účastníci seminárov Metafyziky pre Život, vrátane festivalov – budujeme meditáciami Jemnohmotnú, psychickú pyramídu, ktorá spôsobom ekvivalentným fyzickým pyramídam značne zníži terajšiu ničivú silu. Záleží na každom z nás. Ako sa zapájame, taký bude výsledok.

VIDEO

Znanie zásadným spôsobom ovplyvňuje výsledok každého procesu vo Vesmíre. Meditácia je nadviazanie komunikácie s Tmavou Hmotou Jediného Roda, teda s tým, čoho je aj podľa poznatkov modernej vedy ďaleko najviac vo Vesmíre, t.j. s vákuom.

Materiálna úroveň jestvovania je postavená výlučne na Živloch, a teda na časopriestore a elektromagnetickom vlnení. Toto NEMÁ prístup do prvopríčinnej, vysoko koncentrovanej Tmavej Hmoty Jediného Roda, tam siahajú iba torzné polia. Bez meditácií neexistuje spôsob kontaktu so Svetom Príčin (Pravou). Teda žiaden zo zmyslov človeka nedokáže prejsť za Veľkú priepasť Číslova. Ale o tomto podrobnejšie niekedy nabudúce.

04.08.2023

NAŠI PARTNERI: