RIURIK A PROROKUJÚCI OLEG

27. apríla 2016 | ARCHÍV (NOC SVAROGA), FILMY, HĽADANIE, VYŠLO INDE

Radi by sme upriamili vašu pozornosť na niektoré momenty z diela ruského umelca Michaila Zadornova. Hoci dnešná popokracia (jedna z aktuálnych foriem demokracie) sa ho snaží nahradiť čím sa len dá, nedarí sa im.

Ako sme už neraz spomínali, dnes – v časoch informačnej vojny – je dôležité vedieť rozlišovať medzi informáciou a nositeľom informácie. Rusko je našou pravlasťou, Rusi sú naši pokrvní bratia – o tom nemôže byť ani pochýb. Ale Rusi dnes v Rusku nevládnu – presne tak ako Slovieni nevládnu v Sloviensku. Ešte za prezidentovania Medvedeva vydelila ruská vláda na rekonštrukciu Malého Jeruzalema – ktorý dal pôvodne vystavať v Istre, blízko Moskvy smutne známy patriarch NIKON (pre Slavjanov NIK ON) – dve (2) miliardy rubľov. V mnohých okresných mestách Ruska sa rozpadávajú nemocnice, ale cirkevná stavba nedofinancovaním neutrpela.

Prvý odporúčaný film je o Riurikovi, z ktorého urobili to, čím nikdy nebol – akéhosi Normana. Presne tak, ako z nášho Sloviena kniežaťa Sama – ktorého jeden syn dostal meno Rus – urobili cudzinca. Niektoré diela sú veľké práve tým čo v nich nie je povedané doslovne, ale sa dá – pri znalosti našej Kultúry – domyslieť.

Druhý film, ktorý vám odporúčame je o Prorokujúcom Olegovi:

Pri sledovaní filmov vám prajeme veľa pekných chvíľ. Veríme, že sa nebudete odvádzať detailami, ale potešíte sa veľkým Obrazom.

NAŠI PARTNERI: